Scottie Schleffer tähistab võitu oma naise ja vastsündinud pojaga

Scotty Scheffler, Meredith Scudder ja nende poeg Bennett Foto Michael Reeves / Getty Images

Scotty Scheffler Võitmine pole midagi uut, kuid golfimängija 1-kuune poeg Bennett on pidustusel algaja – ja palju muud.

Scheffler võitis pühapäeval, 9. juunil toimunud mälestusturniiri, mis on tema esimene PGA Touri võit pärast Bennetti sündi 8. mail. 27-aastane Scheffler tähistas võitu koos oma naisega. Meredith Scudder ja nende poeg, PGA Touri X kaudu jagatud video põhjal.

“Tahad tere öelda? See on sinu isa!” “Ta on teie üle nii uhke,” ütles Meredith, kui Scotty tuli kallistama, kui paari ümbritses jumaldavate fännide hulk.

Enne Meredithi sünnitamist andis Scotty mõista, et isadus on tema fookus nr 1. “Ma naudin kindlasti oma esimese lapse sündi,” ütles ta USA Todayle. “Kuid seda öeldes meeldib mulle endiselt võistelda. Minu prioriteedid muutuvad siin varsti. Minu poeg või tütar on nüüd koos abikaasaga peamiseks prioriteediks, nii et golf on nüüd tõenäoliselt neljas. … Aga mulle meeldib endiselt võistelda. Ma ei kavatse niipea oma silma pallilt ära võtta, see on kindel.”

Masters 2024 võitja Scotty Scheffleri ja Meredith Scheffleri suhte ajaskaala

Seotud: Golfimängija Scotty Scheffleri ja naise Meredithi suhte ajaskaala

Scotty Scheffler tunnustab abikaasa Meredith Scheffleri kogu oma golfikarjääri jooksul. Paar tutvus teismelisena Texase Highland Parki keskkoolis ja vahetas seejärel 2020. aasta detsembris tõotused. 2022. aasta aprillis läks Meredith oma abikaasale par 3 võistlusel enne 86. Masters Tournamenti Augustas. […]

Scotty tähistas koos golfilegendidega ka pühapäevast suurt võitu Jack Nicklaus, hüüdnimega “Kuldne Karu”, kellele kuulub enamiku PGA suurmeistrivõistluste rekord. Ta kavandas Ohios Dublinis mälestusraja ja pani aluse turniirile.

Väljaspool mälestusturniiri võitu on Scottyl olnud uskumatult tegus kuu. Vahetult pärast Bennetti sündi mais mängis Scotty PGA meistrivõistlustel, mis toimus Valhalla golfiklubis Louisville’is. Enne turniiri teise ringi algust arreteeriti Scotty ja talle esitati süüdistus politseiniku teise astme kallaletungis. Scotty väitis, et vahistamine oli “tohutu arusaamatuse” tagajärg, mida süvendas kaootiline stseen golfiväljakul surmaga lõppenud õnnetusest.

«Täna hommikul tegutsesin politseinike juhiste järgi. See oli väga kaootiline olukord, arusaadavalt, kui arvestada varem juhtunud traagilist õnnetust,” ütles ta 17. mai avalduses PGA vahendusel. [police officers’] juhised.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mai kuud puudutas ka lein Scotty pärast, sest Scotty reisikaaslane Grayson Murray leiti 25. mail, nädal pärast Scotty vahistamist, surnuna ilmse enesetapu tagajärjel.

Golfi aastate suurimad skandaalid ja vaidlused

Seotud: Aastate suurimad golfiskandaalid ja vaidlused

Kui teile tundus, et golfi vaatamine on igav, valmistuge draamaks väljakust eemal. Kentucky osariigis Louisville’is Valhalla golfiväljakul peetud 2024. aasta PGA meistrivõistluste keskpaigas olid spordisõbrad šokeeritud, kui said teada, et Scotty Scheffler arreteeriti mõni tund enne turniiri teist vooru. […]

“Ma arvan, et me kõik sooviksime, et oleksime saanud tema heaks rohkem teha, kui oleksime saanud asju teisiti teha,” ütles Scotty 4. juunil Murrayle peetud pisarate kiidukõne ajal. Seda on tehtud selleks, et seda ei juhtuks.»

Scottie on praegu maailma golfimängija number üks. Võit The Memorial teenis talle 4 miljonit dollarit ja 24 miljonit dollarit hooajatulu, mis on PGA golfimängijate uus rekord. Muidugi peksis ta lihtsalt ennast. Scottie on püstitanud viimase kolme aasta ühe hooaja sissetulekute rekordi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *