Scotty Scheffleri vanemad paljastavad, kuidas nad poja arreteerimisest teada said

Meredith Scheffler, Diane Scheffler, Scotty Scheffler, Mary DiLorenzo ja Scott Scheffler. David Cannon / Getty Images

kui uudised Scotty SchefflerTema šokeeriv vahistamine katkes eelmisel kuul, kui tema šokeeritud perekond vaatas koos ülejäänud spordimaailmaga kodus.

Pärast seda, kui 27-aastane Scottie arreteeriti enne tema teist vooru PGA meistrivõistlustel 17. mail, oli tema isa, Scott SchefflerJälgis oma telefoni tekstisõnumit.

“Selles oli kirjas: “Scotty Scheffler on arreteeritud,” ütles Scott teisipäeval, 11. juunil avaldatud loos The Dallas Morning Newsile. “Sa ütled endale: “Mis see on? Kust see tuleb?””

Kui ta tol varahommikul ESPN-i sisse lülitas, hakkas väga ebamäärane pilt kokku saama.

Masters 2024 võitja Scotty Scheffleri ja Meredith Scheffleri suhte ajaskaala

Seotud: Golfimängija Scotty Scheffleri ja naise Meredithi suhte ajaskaala

Scotty Scheffler tunnustab abikaasa Meredith Scheffleri kogu oma golfikarjääri jooksul. Paar tutvus teismelisena Texase Highland Parki keskkoolis ja vahetas seejärel 2020. aasta detsembris tõotused. 2022. aasta aprillis läks Meredith oma abikaasale par 3 võistlusel enne 86. Masters Tournamenti Augustas. […]

“Ja siis ma vaatan ja seal on video,” jätkas Scott. “Ja vihma sajab. Ja on pime. Ja ma olen nagu: “See on tõsi.”

Scott ja tema naine, diane, Scottie ema mäletab, et nägi nende poega, maailma golfimängijat nr 1, käeraudades. Diane saatis pojale sõnumi: “Kas sinuga on kõik korras?”

Pärast meeletut perioodi, mil Scottiega kontakti polnud, puudutavad nad lõpuks alust.

“Lõpuks sai Scotty mulle helistada,” ütles Scott. “Ütlesin talle: “Need on asjad elus, mida kahjuks praegusel hetkel kontrollida ei saa, aga sa pead olema see, kes sa oled. Respekt. Palun ja aitäh.”

Hiljem Scotty treener Randy Smith, kes on Scottiega koos olnud alates 7. eluaastast, tundis aukartust Scotti ja Diane’i pinge all oleva tasakaalu ees “Paljud vanemad on sellises olukorras,” ütles Smith Kaotage mõistus.” Ta mäletas, kuidas Scott ütles oma pojale: “Ole alati sina.

Kogu katsumus oli Scottyle üllatus, kuna Randy ütles talle vanglast: “Mul läheb hästi, olen veidi segaduses, aga ma ei suuda värisemist lõpetada.”

Promo Scotty Scheffler puhkeb pisaratesse varalahkunud golfimängija Grayson Murray pärast

Seotud: Scotty Scheffler puhkeb nutma varalahkunud golfimängija Grayson Murray pärast

Scotty Scheffler avaldas emotsionaalse austusavalduse oma sõbrale ja golfikaaslasele Grayson Murrayle, kes võttis eelmisel kuul endalt elu. Maailma golfimängija nr 1 Scheffler (27) ja kümned PGA Touri kolleegid kogunesid teisipäeval, 4. juunil Ohios Dublinis Muirfield Village’i golfiklubisse, et avaldada austust kadunud Murrayle. “Me ei ole […]

Scotty Scheffleri vanemad avaldasid, kuidas nad said teada oma poja šokeerivast vahistamisestLouisville’i paranduste osakond / Getty Images

Scotty arreteeriti pärast seda, kui ta üritas siseneda Louisville’i Valhalla golfiklubisse, kus vahetult enne kella 5 paiku süstikbuss tabas ja tappis meest.

Talle tehti broneering, tehti nüüdseks kurikuulus kaaderpilt ja Scottyle esitati süüdistus teise astme kallaletungis politseiniku vastu, kolmanda astme kuriteos, hoolimatus juhtimises ja liiklust juhtinud ametniku fooritule eiramises pärast politseiga juhtunud juhtumit. .

Scotty ütles pärast vanglast vabanemist tol hommikul tehtud avalduses, et see kõik oli “suur arusaamatus”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kõik Scotty vastu esitatud süüdistused tühistati 29. mail, viidates ebapiisavatele tõenditele, ning golfimängija väitis, et on valmis “intsidendi minu selja taha jätma”.

Scottie alandlikkust ja armu jagasid ehk üllataval kombel ka pereliikmed, kes olid tol saatuslikul hommikul nii meeleheitel.

“Arusaamatusi juhtub kogu aeg ja igal pool,” ütles tema ema Diane. “Kui inimesed saaksid proovida üksteisega, kogu maailmaga rääkida, aitaks see.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *