Sean White paneb GF Nina Dobrevi “Vampire Diaries” dressipluusiga naeratama

Sean White Teab, kuidas saada endale tüdruksõber Nina Dobrev naerata

Pühapäeval, 2. juunil Dobrevi Instagrami postitatud videos ilmub White ukseraami taha, et paljastada oma dressipluus, millel on tuttav nägu.

Kui ta hakkas mööda põrandat loksuma, osutas olümpiakuld tema kohal olevale kirjale, millel oli kirjas “Elena Gilbert”. Riietusel on ka mitu Dobrevi tegelase The Vampire Diaries siluetti, keda ta mängis CW saates kuus hooaega (ja sai kaks aastat hiljem seriaali finaali eest auhinna).

Pärast poosi löömist ütles White: “Aitäh” ja tervitas Dobrevit.

“Sa oled endast väljas ja ma armastan seda,” ütles Dobrev klipis, samal ajal kui White hüüdis: “Ma armastan sind Gilly!”

Koos magusa videoga jagas Dobrev mitmeid fotosid, kus ta lebab pärast vigastust voodis puhkamas. “Elu tundub viimasel ajal teistsugune. „selfie” vahetamine sõnaga „jalgne”, kirjutas Dobrev üleslaaditava pildi pealkirjaks. “Olge valmis jalgade sisuks, sest see on kõik, mis mul tänapäeval kaamerarullis on 😂🙏🏼.”

Dobrev jagas eelmisel kuul, et ta sattus mootorrattaga avariisse. “Kuidas see algas vs kuidas läheb,” kirjutas Dobrev mais Instagrami postituse pealkirjaks, mille esimene slaid näitab teda ratta seljas istumas. Järgmisel pildil nähakse Dobrevit haiglavoodis lamamas, kandes põlve- ja kaelatugesid.

Alates 2020. aastast Dobreviga kohtamas käiv White näitas oma toetust, kirjutades postituses “Just Keeping things on brand ❤️.”

Seotud: Nina Dobrev ja Sean White: nende suhete ajaskaala

Nina Dobrevi ja Sean White’i keeristorm muutub väga kiiresti ja väga tõsiseks. Vampiiripäevikute vilistlane ja professionaalne lumelaudur vallandasid 2020. aasta veebruaris kohtingujutud, kui fännid märkasid, et jagavad sarnaseid fotosid reisilt Lõuna-Aafrikasse. Us Weekly teatas järgmise aasta aprillis, et Dobrev ja White olid tegelikult […]

Pärast esialgset üleslaadimist kinnitas Dobrev oma fännidele, et temaga on kõik korras. “Minuga on kõik korras, kuid see on pikk tee tervenemiseni,” kirjutas ta maikuus oma Instagrami Story’s koos haiglaselfiega, millel ta kurba nägu tegi.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ta andis samal päeval ka uue värskenduse, kirjutades oma Instagrami loo kaudu: “Ma arvan, et võib kindlalt öelda, et minu esimene kord rattaga sõites jääb minu viimaseks naeruks.”

Enne Dobrevi haiglasse sattumist rääkis White ainult ajakirjale Us Weekly, et paar kontrollis pärast tema 2022. aasta pensionile jäämist asju oma bucket listist.

“Oli olnud väga tore koos aega veeta. Tavaliselt olen ma võistlemast ära ja ta filmib projekti või midagi… aga nüüd on meil natuke aega koos olla,” rääkis White. «Käisime Antarktikas, Dubais, tema emal Prantsusmaal külas, Monacos, Indoneesias. Oleme kõik läbi.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *