See 13-dollarine puhkeriiete komplekt hoiab mind mugavalt, stiilselt ja higivabana

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kuumade suvepäevade saabudes teen juba kõik endast oleneva, et end higist läbimärjaks saamise eest kaitsta (st joon jäävett, kasutan kaasaskantavat ventilaatorit ja pühin nägu). Viimane asi, mille pärast ma muretsema tahan, on see, et ma kuumenen üle oma riietuse tõttu või võib-olla veel hullem, kuna mu stiil on vigane. Seetõttu on sellest komplektist saanud minu puhkerõivad, mis hoiavad mind mugavalt, stiilselt ja higistamata aastaringselt – ja eriti suvel.

Algselt leidsin Ekouaeri 2-osalise soonikkoes kootud puhkerõivaste komplekti Amazoni moe bestsellerite jaotist uurides, sest tean, et saan alati toetuda klientide arvustustele, mis annavad mulle toote kohta tõelise ülevaate. Ostjatelt saadud teeserviis oli nii kuum, et olin veendunud, et ostsin selle pärast arvustusi, mis ütlesid, et see mitte ainult ei hoia kuumadel suvepäevadel ostjaid jahedana, vaid toimib ka stiilse tööriietusena. Kui mõistsin, et Amazonis on see vaid 14 dollarit, olin täielikult müüdud.

Hankige Amazonist Ekouaeri 2-osaline soonikkoes kootud puhkerõivaste komplekt (algselt 18 dollarit) vaid 14 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 10. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Komplektiga on kaasas paar rattapükse ja ülisuur t-särk, mõlemad istuvad mugavalt, nii et ei jää naha külge, kui veidi higiseks lähen. Pehme, veniv ja kerge, see on valmistatud polüestri ja spandexi segust, mis hingab ja hoiab mind jahedana. Kangal on ka šikk soonikkoes disain, mis annab sellele keerukama tunde. Seda on saadaval mitmes šikkas, summutatud toonis, näiteks helesinine, beež ja hall.

Klientide arvustused, mis veensid mind selle komplekti ostma, pärinesid suurest, üle 1800 viietärnihinnanguga kogumist. Ma ei saa olla ainuke, kellele see suvel muljet avaldab, viimase kuu jooksul on selle ostnud ka üle 2000 Amazoni ostja.

Üks arvustaja, kes kasutas neid nii pidžaamana kui ka asjade ajamiseks, ütles, et nad on nende kvaliteedist meeldivalt üllatunud. “Need pole nii täiuslikud, et teil oleks piinlik neid kiire asjaajamise jaoks kanda,” ütlesid nad. “Need pole liiga paksud seal, kus sul palav on. Need moosid on täiuslik mugavuse tasakaal. Puhka kodus, jookse kohvikusse, igal juhul keegi hindab sind.

Lisaks sellele, et see komplekt suudab mind külmana hoida, on see uskumatult mitmekülgne ja stiilne. Olen moetüdruk, nii et õppisin riidesse panema selliseid asju nagu bleiserid, vööd ja sidurid. Kuid iga tükki saab segada ja sobitada mu ülejäänud garderoobiga, mis tähendab, et ühendan mõned teksad topiga või kõrgendatud nööbiga lühikesed püksid. Stiili, kvaliteedi ja mugavuse huvides on need Amazonis absoluutne varastamine vaid 14 dollari eest.

Tutvuge: hankige Amazonist Ekouaeri kaheosaline ribidega kootud puhkerõivaste komplekt (algselt 18 dollarit) vaid 14 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 10. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Tutvu Ekouaeri lisaga siin ja puhkerõivaste komplektidega siit! Tutvuge kindlasti kõigi Amazoni igapäevaste pakkumistega, et saada rohkem häid leide!

Seotud: 19 kontorisõbralikku tükki, mis tunduvad nagu puhkeriided

Toimetaja märkus: seda artiklit värskendati viimati 21. veebruaril 2024. Paljud meist on kas täiskohaga või hübriidgraafiku alusel uuesti kontoriellu sisse elanud. Meile meeldib näha oma lemmikkaaslasi IRL-is ja pühkida puhkeruumis tasuta järelejäänud maiustusi, kuid suur allakäik on mugavus. Tahame välja näha professionaalsed. […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *