See 33-dollarine niisutaja “eemaldab otsaesise kortsud” ja “tundub nagu siid”

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui teie nahahooldusrutiinis on üks püsiv toode, on see hea niisutaja. Kui teil on kuiv kuni kombineeritud nahk ja te pole leidnud toodet, mis selle jaoks hästi sobiks, on Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ suurepärane võimalus Amazonis. Kliendid kiidavad kreemi üle ja üle 8000 kliendi on selle sel kuul juba ostnud!

Seotud: 11 parimat veepõhist niisutajat 2024. aastal

Kaubamärgiga sisu. Us Weeklyl on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Kuiv, kuivanud nahk eelistab tervislikku veepõhist niisutajat, mis imendub nahka taashüdreerides ja rahustades. Nagu värskendav jäävann meeltele, aitavad veepõhised vedelikud, kreemid, palsamid ja salvid. […]

Aastakümneid on Clinique välja töötanud tõhusaid ja läbiproovitud valemeid, mis hoiavad kliente ikka ja jälle tagasi tulema. Arvustuste vaatamisel on palju tunnistusi klientidelt, kes kirjutavad, et nad on kasutanud niisutajat alates 1980ndatest ja teised, kes on 40ndates ja on kasutanud valemit alates 17. eluaastast. Arvustused näitavad, kui muljetavaldav see on. Niisutuskreem on alles.

Hankige Amazonist Clinique dramaatiliselt erinev niisutav losjoon + 33 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on õiged 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Niisutav kreem on dermatoloogide poolt testitud ja sobib neile, kellel on väga kuiv või kombineeritud nahk. See aitab tugevdada naha niiskusbarjääri ja niisutab seda kuni kaheksa tundi. Sellel on kreemjas, kuid kerge tekstuur, mis imendub koheselt nahka. Lisaks niisutamisele siluvad niisutajad nahka ning aitavad vähendada joonte ja kortsude teket. Selle tõhus valem on pakitud glütseriini ja karbamiidiga, et sügavuti niisutada ning see ei sisalda lõhna- ega parabeene.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion+ on saanud Amazonis kiitvaid hinnanguid. Praegu on see uue väljalaskekategooria niisutaja number üks ja on saanud üle 10 500 viie tärni hinnangu igas vanuses tarbijatelt. “Kliinik on sõna otseses mõttes eemaldanud mu otsaesiselt kortsud ja takistanud mul kasvamast selliseks 30. eluaastaks meheks, sest tööjuhid arvavad õigustatult, et olen 24–27,” ütleb üks viietärniline arvustaja. «Hakkasin Clinique’i kasutama, kuna keskkoolisõbranna ema oli ilukonsultant ja sundis mind seda kasutama. Sellest on möödunud üle kümne aasta ja mul on tegelikult vähem kortse kui teismelisena.”

“Olen seda toodet kasutanud vähemalt 20 aastat, kui mitte rohkem,” jagas teine. “Minu näole meeldib see ja see näeb 90-aastaselt ikka veel niisutatud ja kortsudeta välja. Ma tean, ma ei suuda seda ka uskuda.”

Te ei pea selles niisutavas kreemis pettuma. Minge nüüd Amazoni, et lisada see oma nahahooldusrutiini 33 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hankige Amazonist Clinique dramaatiliselt erinev niisutav losjoon + 33 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on õiged 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Seotud: Parim nahahooldus vananevale nahale

Kaubamärgiga sisu. Us Weeklyl on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Arvustanud dr Diana Rangeves, PharmD Kui mõte vananemisest saadab teid spiraali, siis tea, et te pole üksi. Paljud inimesed ilmselt ei talu mõtet vananeda, nii et nad pöörduvad tagasi […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *