See Erin Andrewsi heakskiidetud pesupesemisvahend on ainult 12 dollarit

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

pesu. Enamik inimesi vihkab ühte protsessi osa – pesemist ja kuivatamist – või teist – riiete voltimist ja ärapanemist. Igal juhul on tõsiasi, et seda tuleb teha! Olenemata sellest, kas teie kodu on täis sportlasi või olete kohmakas sööja, võib õige pesuvahendi valimine aidata plekke ja lõhnu tõhusalt eemaldada. Erin Andrews, lugupeetud spordiringhääling, on teinud koostööd ettevõtetega ARM ja HAMMER, et aidata brändil kasutusele võtta oma uued tootesarjad – Deep Clean Liquid Detergent ja Power Packs. Need tooted tungivad sisse kinnitunud plekkidesse ja lõhnadesse, et pakkuda tugevat ja kauakestvat värsket lõhna.

Seotud: 7 parimat pesupesemisvahendit ekseemi jaoks

Kaubamärgiga sisu. Us Weeklyl on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Mõned seebid ja pesuvahendid võivad nahka ärritada, eriti ekseemiga inimestel. Seda seisundit iseloomustab ketendav, kuiv ja sügelev nahk. Ekseem muudab teie naha sageli lõhnaainete kahjustuste suhtes tundlikumaks […]

Värske emana räägib Andrews kampaaniavideos, kuidas need pesuvahendid aitavad tal kiire eluga žongleerida tõrksatest plekkidest ja lõhnadest. Need uued ARM-i ja HAMMER-tooted pakuvad teile spagetiplekkidest higiseid treeningriideid. Leidsime Amazonist Deep Clean vedela pesuvahendi – ja see on vaid 12 dollarit!

Erin Andrews osaleb oma uue ARM & HAMMERi partnerluse kampaanias. Käsi ja haamer

See pesupesemisvahend on vastus kogu teie pere haisvale pesule. See kasutab pH-võimsuse tehnoloogiat koos miljonite mikropuhastitega lõhnast läbiimbunud riiete jaoks. Need pesuvahendid tungivad läbi kiudude, kuhu pesitsevad lõhnad ja mustus, et tagada puhtad riided.

Hankige Amazonist 12 dollari eest vedelat pesupesuvahendit ARM & HAMMER Deep Clean Odor Formula! Pange tähele, et hinnad kehtivad 1. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Selle pesuvahendi kasutamiseks mõõdate pesukoguse suuruse alusel, kui palju vajate. Siis sa lihtsalt valad selle! Me teame, et see pole raketiteadus, kuid see on siiski mainimist väärt!

Üks Amazoni arvustaja märkis selle tõhusa pesuvahendi kohta, millel on üle 185 5-tärni hinnangu: „ARM & HAMMER Deep Clean Odor Formula on mängumuutus tugevate plekkide ja lõhnade vastu võitlemisel! See puhastab mu pesu tõhusalt – see lõhnab värskelt ja näeb särav välja.” Teine arvustaja ütles: “Proovin oma pesu jaoks erinevaid kaubamärke, kuid Arm ja Hammer on minu lemmikud. Lõhn on suurepärane, samuti plekieemaldusomadused.

Oma ja oma pere pesu eest hoolitsemisel on oluline valida pesupesemisvahend, mis annab teile raha eest. Kui vajate uut valikut, mis ei võtaks nii kergesti plekke – ja lõhnab ka suurepäraselt –, võib see Erin Andrewsi heakskiidetud valik teie pesurutiini parandada!

Vaadake: hankige Amazonist ARM & Hammer Deep Clean Odor Formula vedel pesupesemisvahend hinnaga 12 dollarit! Pange tähele, et hinnad kehtivad 1. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Siit leiate lisateavet ARM-i ja HAMMER-i kohta ning vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et leida suurepäraseid leide!

Seotud: 7 parimat odavat pesupesemisvahendit

Kaubamärgiga sisu. Us Weeklyl on siduspartnerlussuhted, mistõttu võime saada hüvitist teatud toodete ja teenuste linkide eest. Odava pesupesemisvahendi leidmine, mis toimib, pole lihtne ülesanne! Täna tutvustame oma lemmikfunktsioone, kuid parimate valikute leidmine pole kunagi olnud lihtsam Tahtsime olla kindel, et aroom püsib, […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *