See jumalanna maksikleit pakub nostalgilist 90ndate hõngu

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui tegemist on suvekleitidega, on kõige parem, kui teil on tükk! Veelgi enam, armsa kleidi valimine aitab teie sooja ilmaga riidekappi ühtlustada. Kui otsite segule lisamiseks uut võimalust, oleme teiega kaetud! Oleme leidnud kõige armsamad maxi stiilid, mis teile kindlasti meeldivad – ja need maksavad Walmartis vaid 34 dollarit!

See Mevireiy naiste Boho Maxi kleit lisab teie suvisesse garderoobi rotatsiooni veidi särtsu ja värvi. Sellel on 70% puuvilla ja 30% polüester, mis tagab hingava ja mugava valiku. Lisaks on sellel kõige armsamad spagetirihmad ja kerge, kuid pilkupüüdev print, millest õhkub sooja ilma energiat!

Hankige Mevirey Women Boho Maxi kleit hinnaga 34 dollarit!

Stiili kujundamiseks võite selle siduda lamedate sandaalide ja kardiganiga, et saada rafineeritud, kuid stiilne välimus. Või võite seda kiigata kontsakingade ja muljet andva kotiga, et saada lõbus ja läbimõeldud keerdkäik. Lisaks on see valik saadaval üheksas värvitoonis ja suurusvahemikus S kuni L

Kuigi selle kleidi kohta pole arvustusi, võite olla kindel, et saate oma raha eest parima paugu. See on mitmekülgne valik, milles soovite praktiliselt sel suvel elada!

Seega, kui otsite kerget ja lihtsat kleidivalikut, mida saate selle aasta soojematel kuudel kõigega kanda, võib see boho-maksikleit asja ära teha!

Vaadake: hankige Mevirey Women Boho Maxi kleit hinnaga 34 dollarit!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Siit leiate lisateavet Mevireiyst ja suurepäraste leidude saamiseks vaadake kindlasti Walmarti müügiosa!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *