See kampsunkleit on piisavalt kerge, et suvel rokkida

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Võib-olla on suvi, kuid see ei tähenda, et peate lõpetama selle kandmise, mida soovite. Näide: temperatuur on kõrge, kuid see kampsunkleit, mis tehniliselt ei ole tegelikult kampsun, on midagi, mida soovite võimalikult kiiresti kätte saada ja selga panna. See pole mitte ainult pilkupüüdev ja uhke, vaid ka taskukohane. Ja kust seda saab? Ei keegi muu kui Walmart.

Scoopi triibuline minikampsun ei ole mitte ainult lõbus, vaid maksab vaid 34 dollarit ja näeb välja nagu täielik optiline illusioon. See on meelitav oma varrukateta disaini ja mustade ja valgete triipudega, mis kleidi esiosa allapoole ulatudes pikenevad. See on selline šikk, mida näete 60ndate moes ja täiesti uhke. Pole see tüüpiline disain, mida suurelt kastipoelt oodata võiks, see on kindel.

Hankige Walmartist Scoopi triibuline minikampsun vaid 34 dollari eest!

See on lõbus segu mod-disainist ja moodsast moest ning kuigi tehniliselt peetakse seda kampsunkleidiks, on kangas piisavalt õhuke, et see ei takista sul end välja minnes näitamast. See on kerge minikleit, mida saate kihistada, ja sellel on isegi taskud, kui võite seda uskuda – Walmartis on veel üks samm kõrgem. Tõmmake see jalga, pange kingad jalga ja minge.

Hankige Walmartist Scoopi triibuline minikampsun vaid 34 dollari eest!

See kleit on lõbus lisa igale riietusele, eriti kui teile meeldivad lõbusad ja mängulised prindid ning soovite oma välimust veidi vürtsitada. Lisaks pole teil palju kaotada – see on 34 dollarit, seega vaadake seda julgelt Teil on hea meel, et seda tegite!

Hankige Walmartist Scoopi triibuline minikampsun vaid 34 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Uurige siit Scoopi lisateavet ja ostke siit muid riideid!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *