See Kathy Hiltoni poolt heaks kiidetud täismahus ripsmetušš maksab Amazonis vaid 28 dollarit

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Olgem ausad: oma ilurutiini värske ja põnevana hoidmine võib olla kurnav. Alates lauvärvist kuni põsepuna ja ripsmetuššini – oma meigirutiini pisut uuenduste lisamine võib teie välimust paremaks muuta! Kathy Hiltontuntud oma emana Pariis Ja Nicky Hilton ja staarid sarjas The Real Housewives of Beverly Hills, on afiinsus toretsevate kleitide ja särava meigi vastu. Leidsime tema lemmikripsmetušši – ja see on Amazonis vaid 28 dollarit!

Intervjuus ajalehele The Strategist ütles Hilton, et talle meeldib see ripsmetušš selle aplikaatori tõttu. “Lancome on tuntud oma ripsmetušši poolest,” ütles Hilton väljaandele. “Enamik inimesi, keda ma tean – isegi kui nad kasutavad teiste kaubamärkide meigitooteid – kasutavad Lancôme’i ripsmetušši. See lisab volüümi, ei ketendu ja mulle meeldib see pintsel. Proovin alati midagi uut ja see on uusim ja parim Pean ütlema, et see kestab kaua.

Lancôme Hypnos Drama Instant täismahus veekindel ripsmetušš paneb sind oma proovitud ja tõelise lemmikuga hüvasti jätma. Veelgi enam, sellel valikul on liiga suur kreemja koostisega aplikaatorpintsel, mis aitab esile tuua draama ega määrdu, ei määrdu ega jää tükke.

Hankige Amazonist Lancôme Hypnôse Drama Instant täismahus veekindel ripsmetušš hinnaga 28 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Selle ripsmetušši kasutamiseks pühkige oma ripsmeid ja jälgige neid, et veenduda, et need on kaetud – nii lihtne see ongi!

Seda ripsmetušši arutades ja arvustades ütles Amazoni arvustaja: „Olen ​​seda kaubamärki ja täpselt seda ripsmetušši kasutanud juba aastaid! Aastate jooksul tõestatud suurepärane kvaliteet! Teine arvustaja märkis: “See on parim ripsmetušš, mida saate osta, pikendab teie ripsmeid ja sisaldab häid koostisosi.”

Kokkuvõttes on usaldusväärne ripsmetušš iga meigikuninganna jaoks hädavajalik! Kui soovite proovida uut võimalust, võib see Kathy Hiltoni heakskiidetud ripsmetušš olla teie järgmine ilupärl!

Vaadake: hankige Amazonist Lancôme Hypnôse Drama Instant täismahus veekindel ripsmetušš hinnaga 28 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 9. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Vaadake Lancôme’i kohta lisateavet siit ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et saada rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *