See vapustav lilleline mähiskleit on ülimalt hingav, isegi kui see on niiske.

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Suvi on parim sundressi aastaaeg ja ilm! Ükskõik, kas lähete randa või osalete mõnel üritusel, õige päikesekleit aitab teil seda teha! Kas otsite uut võimalust oma rotatsioonile lisada? Meil on imearmas, värviline ümbrisega maksikleit, mis kindlasti teile sel suvel meeldib.

Seotud: 15 mugavat suures suuruses tööriietust, mis ei kuumeneks üle

Tööriietuse osas otsite enamasti kõige lihtsamat varianti. Kleidid on lihtne valik, mis aitab teil välja näha kogenud ja stiilne, lubamata teil üle kuumeneda. Veelgi enam, pluss-suuruses kehade jaoks võib olla veidi keeruline rahastada kenasid riideid, mis aitavad teie figuuri esile tõsta. Kuid ärge kartke – me oleme siin […]

PrettyGarden Wrap Maxi kleit sobib suurepäraselt teie sooja ilmaga tegevusteks. See kasutab 97% polüestrit ja 3% spandexist valmistatud tugevat ja venivat varianti, mis sobib ideaalselt kõigega. Lisaks on sellel kõige armsam kergelt volangi alläär koos struktureeritud õlgadega, mis lisavad elegantsi.

Hankige Amazonist Prettygarden Wrap Maxi kleit hinnaga 48 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 7. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Selle rõiva stiili kujundamiseks saate seda koos sandaalide ja raffiakottiga, mis annab puhkusel lõõgastunud välimuse. Või võite selle siduda kontsade ja mütsiga, et luua kõrgendatud kuninglik õhkkond, mis sobiks hästi beebipeol või suvistel õues pulmadel. Me armastame selle kleidi juures kõige rohkem selle ereda kontrastiga printimist ja helitugevust, mis lisavad veidi draamat. Lisaks on sellel valikul 38 mustrit ja värvi ning suurusvahemikus XS kuni XXL.

Seda elavat kleiti üle vaadates märkis üks Amazoni arvustaja: “See on teine, mille olen ostnud. Tavaliselt ma kleite ei kanna, aga need istuvad nii meelitavalt ja on nii mugavad (eriti Texase kuumuses) ja mitmekülgsed, et tahaks neid kogu aeg kanda!” Teine arvustaja ütles: “See kleit on nii armas! Sa ei saa selle üle naerda! Kõik värvid rõõmustavad! “

Seega, kui otsite värvilist ja šikki kleiti, mida sel suvel kõige ja kõigega kanda, saab see PrettyGardeni ümbriskleit asja ära teha!

Vaadake: hankige Amazonist Prettygarden Wrap Maxi kleit hinnaga 48 dollarit! Pange tähele, et hinnad on õiged 7. juuni 2024 seisuga, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Mida sa otsid? Siit leiate lisateavet PRETTYGARDENist ja vaadake kindlasti Amazoni igapäevaseid pakkumisi, et leida rohkem suurepäraseid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *