See viiruslik päikesekaitsekreem peab olema iga rikka ema basseinikotis

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Nüüd, kui basseinid on hooajaks ametlikult avatud, pakivad jõukad emad üle maailma oma basseinikotte! Muidugi sisaldavad paljud neist nende lemmikpäikesepaisteid, suupisteid ja rannamütsi. Kuid parimad rikkad emad saavad vahustatud päikesekreemi, mis levis TikTokis ja mida märgati kuulsuste rikka ema Instagramis. Kim Kardashian.

Päikesekaitsekreem, mida lapsed tegelikult tahavad kanda, on Vacation Classic Whip SPF 30 päikesekaitsekreem. Selle eesmärk on jäljendada sõna otseses mõttes vahukoort sarnase pudeli ja kallutatava klapiga dosaatoriga, mis väljub kerge tuulena nagu magustoidu kate. See tuleb välja valge tähekujulise küngasena, kuid sulab naha sisse nagu klassikaline päikesekaitsekreem – ja see on Amazonis vaid 23 dollarit.

Hankige Amazonist Vacation Classic Whip SPF 30 päikesekaitsekreem vaid 23 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 6. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Päikesekaitsekreemi SPF on 30, seega sobib see suurepäraselt neile, kes soovivad oma nahka kaitsta ja ka päikest saada. Päikesekaitsekreem, mis sisaldab puhastavaid koostisosi nagu kookosõli, aloe vera, banaaniekstrakt, E-vitamiin ja niatsiinamiid, aitab samal ajal nahka niisutada. Lõhnab nagu pudelis suvi, sellel on auhinnatud puhkuselõhn, milles on ühendatud kookose, banaani, basseinivee, basseinimänguasjade ja ujumistrikoo lükra noodid. Lisaks on sellega kaasas ka sama lõhnaga õhuvärskendaja, mis hoiab teie autol teel basseini lõhna.

Ilmselt valmistuvad paljud rikkad emad juba suveks, sest ainuüksi eelmisel kuul osteti 1000 pudelit päikesekaitsekreemi. Turul on uus päikesekaitsekreem, see kogub juba järjekindlalt viie tärni hinnanguid Viie tärni hindaja ütles, et selle viimistlus on “valuvaba, kuid läikega” ja kuivab lõpuni. “See lõhnab nii hästi,” ütlesid nad. “[It’s] Nagu tavaline päikesekaitsekreem, kuid lõhnava essentsiga.”

Teine arvustaja läks nii kaugele, et ütles “parim päikesekaitsekreem”, mida nad on kunagi oma näol kasutanud, ja kasutaks seda ainult uuesti. “See ei reageeri teiste toodetega minu näole, jättes selle kleepuva mullijäägi ja see on nii kerge,” ütlesid nad: “See annab ka selle sära!”

Seotud: Need on parimad mitterasvased päikesekaitsekreemid Targetis alates 13 dollarist

Kui peate valima UV-kiirguse ja halva purunemise vahel, on probleem käes! Kahjuks on see katastroof sagedamini kui inimesed arvavad, eriti tundliku naha puhul. Paljud päikesekaitsekreemid sisaldavad poore ummistavaid koostisosi, mis mitte ainult ei murra teid välja, vaid jätavad nahale rasvase ja õlise tunde. Leia see üks […]

Nagu iga rikas ema, veenduge, et teie basseinikott oleks sel suvehooajal hästi varustatud selle vahukoore stiilis päikesekaitsekreemiga, mille leiate Amazonist vaid 23 dollari eest.

Vaadake: hankige Amazonist päikesekaitsekreem Holiday Classic Whip SPF 30 vaid 23 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 6. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avasta rohkem puhkusest siit ja päikesekaitsekreemi siit! Tutvuge kindlasti kõigi Amazoni igapäevaste pakkumistega, et saada rohkem häid leide!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *