Selle ümberpööratava tepitud jope kohta sain Euroopas palju komplimente

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Naasin just Euroopa-reisilt, kus nägin oma Eat, Pray, Love unistust (rõhk on söömisel – need värskelt küpsetatud saiakesed on järgmisel tasemel!) Kuna üks minu peatuspaiku oli Kopenhaagen, riietusin moepärast. Sobiv Scandi stiil. Üks esemeid, mida ma kõige rohkem kannan, on lillelise ja paisley mustriga tepitud jakk. Parim osa selle kihistamise kohta? See on vastupidi! Ühelt poolt roosa ja teiselt poolt sinine.

Kui ma ütlen teile, et saan selle lapikujulise puhvri kohta palju komplimente, siis ma ei tee nalja! Amsterdamis peatas üks naine mind isegi tänaval, et küsida, kust mu jope pärit on. Ta oli šokeeritud, kui avaldasin vastuse: Amazon!

Jätkake kerimist, et teada saada, miks see kerge jope on suvise põhitoode!

Hankige Amazonist tepitud lapitöö jope vaid 45 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 7. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Nagu ma ülalolevas videos selgitasin, on nii raske otsustada, milliseid ülerõivaid sel aastaajal kanda! Nahktagi jaoks on see liiga soe, kuid kampsun ei lõika seda külmadel öödel. Ja nii palju, kui ma armastan teksajakke, ei ole teksakangas teksakangas alati parim. Niisiis, see tepitud jope on ideaalne lahendus! Kuumutage ilma liigset raskust või kuumust lisamata.

Ma olen seda jakki raputanud teksade, valge maxi seeliku, bokserite ja isegi musta lipsukleidiga! Riiete valikud on lõputud.

amatsoon

Hankige Amazonist tepitud lapitöö jope vaid 45 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 7. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Trükitud tepitud jakid on sel suvel trendikad, nii et püsige selle pastellse lapitööga stiilsena!

Vaata seda! Hankige Amazonist tepitud lapitöö jope vaid 45 dollari eest! Pange tähele, et hinnad on avaldamiskuupäeva 7. juuni 2024 seisuga õiged, kuid võivad muutuda.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pole päris sinu stiil? Avastage rohkem mantleid ja ülerõivaid siin Ja ärge unustage neid kõiki kontrollida Amazoni igapäevased pakkumised Suuremate leidude jaoks!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *