Selles julges punases ühes tükis randa sõites pöörate pead

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kas otsite ujumisriideid, mis sel suvel pead pööravad? Sa ei pea kandma bikiine. Kui just pole ühes tükis, mis näeb hea välja! Loobuge sel hooajal bikiinidest ja haarake see kuum punane number, mis paneb lõuad vajuma kõikjal, kuhu lähete.

Charmo Ribbed One Piece ujumistrikoo hind on Amazonis vaid 37 dollarit ja see on täiesti uhke. See võib välja näha nagu teie keskmised, ülimoodsad monokiinid, kuid sellel on kõik moodsa näpunäidetega 80ndate ülikonna tunnused. Sellel on kühvelkael ja see on kõrge lõikega ja polsterdatud kohas, kus soovite. Lisaks on kühvlikael keskelt poolringikujulise väljalõikega lahti ühendatud, et saaksite natuke nahka siiski näha.

Hankige Amazonist Charmo Ribbed One Piece ujumistrikoo kõigest 37 dollari eest!

Hüppa sellesse kuuma punasesse asjasse ja sind peetakse ekslikult Baywatchi lisaks. Ja see pole midagi aevastada. See on täiesti uhke välimus, mida saate hõlpsalt ja odavalt rokkida ning teile tuleb kogu hooaja jooksul palju inimesi, kes küsivad, kust te selle hankisite. Kes teab? Kogu selle lisatähelepanuga võid leida sõpru – või rohkemgi – suvisteks suvisteks armusuheteks.

Hankige Amazonist Charmo ribidega ühes tükis ujumistrikoo vaid 37 dollari eest!

Proovige sel suvel midagi veidi teistsugust ja see võib teile meeldida. Ja kui ei, siis on teil ainult 40 dollarit. Kuid meil on hea idee, et te lihtsalt elate sisse ja naudite end tõeliselt. See on tõesti selline ujumistrikoo.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Hankige Amazonist Charmo Ribbed One Piece ujumistrikoo kõigest 37 dollari eest!

Seotud: Tulge randa selles seksikas salendavas ujumiskostüümis – ainult 24 dollarit

Kas olete selle aasta soojemate ilmade jaoks juba ujumistrikoo välja valinud? Varsti on aeg randa sõita ja kui olete juba kevadvaheajal väljas, pole kahtlustki, et olete tõenäoliselt suundunud mõnesse soojemasse riigi piirkonda, et oma rand korda saada. Aga üldse mitte, kui elad kusagil mujal […]

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *