Selles stiilses, kuid funktsionaalses särkkleidis saate kogu suve metsikuks minna

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Kui soovite riietuda ja olla valmis kõigeks, mis võib juhtuda, soovite vahetada oma lõbusad ja armsad riided millegi praktilisema vastu. Miks võiksite kaaluda särkkleiti. Seal on kirjas, et olete äri, nii et võtke päevaga kaasa. Kuid särkkleit ei pea olema igav. See võib olla lõbus ja šikk, nagu leidsime Walmartis

Soovite kulutada kogu oma aja Time & True Utility särgikleidile, mis on alla 20 dollari. Näib, et olete valmis safariks või matkaks läbi džungli, kuid see sobib nagu trimmis bodycon-kleit, millel on palju taskuid ja on kergem kui romper või sobilik kaheosaline komplekt. See on ideaalne võimalus kanda tööl pikaks päevaks või isegi osana juhuslikust äriüritusest.

Hankige Walmartis Time & True Utility särkkleit vaid 18 dollari eest!

See on valmistatud lahedast puuvillast ja on ülimugav, elastse vöö ja isesoomistava vööga, mida saate kasutada vöökohale kinnitamiseks, et tagada naiselikum istuvus. See on nööbitav kleit, millel on kaks rinnataskut ja kaks küljetaskut, mis tähendab, et kerge reisimise korral ei pea te isegi rahakotti kaasas kandma. Samuti saate valida mitme värvi vahel, kui soovite suunata loodusest erinevat osa.

Hankige Walmartis Time & True Utility särkkleit vaid 18 dollari eest!

Mõnikord peate eelistama funktsiooni vormi asemel. See ei ole üks neist kordadest. Istuge sellesse tarbesärgi kleiti ja näige miljon taala, samal ajal kui teete miljonit asja. Lihtsalt ära maga selle glamuurse välimuse peale!

Hankige Walmartis Time & True Utility särkkleit vaid 18 dollari eest!

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Avastage Time & True’i kohta lisateavet siit ja ostke siit muid moetooteid! Suuremate leidude saamiseks vaadake kindlasti kõiki Walmarti pakkumisi!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *