Sir Rod Stewart ütleb, et tal on “suur imetlus” kuninga tööeetika vastu, kuna kuningas ütles lauljale, et “ta sai täna vähiravi”, enne kui ta esimest korda Kingsi fondi auhindade jagamisel osales.

Sir Rod Stewart ütles, et ta imetleb tohutult seda, kuidas kuningas jätkas tööd kogu vähiravi vältel.

79-aastase Briti lauljaga ühinesid mitmed kuulsuste suursaadikud, sealhulgas kuningas ja David Beckham, jagades tema staariderohket Kings Foundationi auhinda.

75-aastase Charlesiga, kelle päevik on vähiravi jätkamisest hoolimata endiselt hõivatud, ühinesid Londonis St Jamesi palees lähedane sõber Sir Rod ja tema naine Penny Lancaster, kes jagasid monarhiga põske.

Auhinnad andsid üle ka näitlejanna Sienna Miller, toimetaja Edward Enninful, modell Naomi Campbell, aednik ja saatejuht Alan Titchmarsh ning kokk Raymond Blanc.

Lady Penny ja Sir Rod kiitsid kuningat ja tema saavutusi üksmeelselt.

Sir Rod Stewart ütleb, et ta imetleb tohutult seda, kuidas kuningas jätkab tööd kogu oma vähiravi jooksul

‘See on hämmastav, see on suur au. Olen pärit väga vaesest perest ja mul on suur au leida end siin selles imelises kohas. Me kõik peame meeles pidama, kust me pärit oleme,” ütles Sir Rod.

“Teda raviti täna, ütles ta mulle. Ma elasin seda kõike läbi. Tegin ravi viis päeva nädalas. Ma töötasin nagu tema. Ta on suurepärane,” lisas ta.

Laulja avaldas 2019. aastal, et põdes eesnäärmevähki kolm aastat ja nüüdseks on tal kõik selge.

Vahepeal ütles leedi Penny: „Nii nagu mu abikaasal, on ka Tema Majesteedi tööeetika uskumatu.

„Ta oli planeedi, meie kogukonna ja ajalooliste hoonete eest hoolitsemise liikumapanev jõud. Ta oli see liikumapanev jõud nii palju aastaid, enne kui kõik hüppasid vagunisse.

“Ta teadis täpselt, millest räägib, ja ta tahtis naasta tööle ja teha seda, mida ta kõige paremini oskab.

“Ta tahab olla kindel, et ta teeb oma jälje ja tõstab inimestes piisavalt teadlikkust, et noorem põlvkond tuleks ja jälgiks tema tööd.

“Maharaj on loomulikult särav majakas ja ta on alati olnud tema varjus. Ta oli maailma parim õpetaja. Aga nüüd on tema aeg.

79-aastase Briti lauljaga ühinesid mitmed kuulsuste suursaadikud, sealhulgas kuningas ja David Beckham, jagades tema staariderohket Kings Foundationi auhinda.

79-aastase Briti lauljaga ühinesid mitmed kuulsuste suursaadikud, sealhulgas kuningas ja David Beckham, jagades tema staariderohket Kings Foundationi auhinda.

Kuningas Charles III kallistab Penny Lancasterit, kui ta osales Londoni St Jamesi palees King's Foundationi heategevusauhindade jagamisel.

Kuningas Charles III kallistab Penny Lancasterit, kui ta osales Londoni St Jamesi palees King’s Foundationi heategevusauhindade jagamisel.

Briti popikoon Rod Stewart vasakul, endine jalgpallur David Beckham vasakul ja näitlejanna Sienna Miller keskel, räägivad kuningas Charles III-ga, paremal

Briti popikoon Rod Stewart vasakul, endine jalgpallur David Beckham vasakul ja näitlejanna Sienna Miller keskel, räägivad kuningas Charles III-ga, paremal

“Austame teda nii palju ja kui saame natukenegi teda ning tema unistusi ja püüdlusi toetada, siis kindlasti teeme seda.” Oleme alati toetajad.’

Tänaõhtuse ürituse lõbusal hetkel kiusas laulja Sir Rod avalikult Inglismaa endist jalgpallikaptenit Beckhami (49), öeldes talle, et tema rüütliteenistus on peagi saabumas.

Astus lavale, et anda Londonis St Jamesi palees üle Õpetamise auhind koos oma naise Lady Pennyga, kes on samuti suursaadik, küsis Sir Rod, kas ta võib midagi öelda.

“Mul ja Pennyl on suur au olla King’s Trusti saadikud,” ütles ta. Lady Penny parandas teda: “Sihtasutus.”

‘P*****! “ naeris Sir Rod, rääkides ikka veel valjult, mikrofon maas. “Oh, ma poleks ilmselt pidanud seda ütlema!”

Vapustavasse kuldsesse kleiti riietatud leedi Penny naeratas ja naeris tema selja taga ning teeskles, et teeb risti.

Kuningas rääkis endise jalgpalluri David Beckhamiga, kui nad osalesid Kings Foundationi heategevusauhindade jagamisel

Kuningas rääkis endise jalgpalluri David Beckhamiga, kui nad osalesid Kings Foundationi heategevusauhindade jagamisel

Auhinnad andsid üle ka näitlejanna Sienna Miller, toimetaja Edward Enninful, modell Naomi Campbell, aednik ja saatejuht Alan Titchmarsh ning kokk Raymond Blanc.  Pildil Charles koos hulga kuulsustega

Auhinnad andsid üle ka näitlejanna Sienna Miller, toimetaja Edward Enninful, modell Naomi Campbell, aednik ja saatejuht Alan Titchmarsh ning kokk Raymond Blanc. Pildil Charles koos hulga kuulsustega

Seejärel hüüatas ta ja raputas võidukalt rusikat: “Mul on ka imeline au olla rüütel ja David, sinu oma tuleb varsti!”

“Ja mis minuga saab!” hüüatas legendaarne kokk Raymond Blanc, kes andis ka auhinna välja. On näha, et Beckham raputab pead ja naeratab.

Kui laulja pöördus rahva poole, et tema kõrvale seista, sosistas endine Inglismaa jalgpallikapten endiselt naeratades: “Aitäh Rod, aitäh väga” ja pühkis silmi.

Sir Rod naeris vallatult, kui temalt küsiti Beckhamiga suhtlemise kohta. ‘Ta on suurepärane mees. Tunnen teda hästi ja ta võtab vastu, tal on suurepärane huumorimeel,” rääkis ta.

Kui temalt küsiti mikrofoni käest libisemise kohta, naeris ta ja ütles: “Ma vandusin, kas pole? Alati on keegi, kes peo käima lükkab!’

King’s Foundation Awards on mõeldud tunnustama tema fondi õpilasi, õppejõude, vilistlasi ja partnereid, kes pakuvad koolitusi, terviseprogramme ja taaselustamisprojekte, mis on inspireeritud Kingi pikaajalisest loodusega töötamise eetost.

Beckham kuulutati hiljuti King’s Foundationi suursaadikuks ja kohtus Highgrove’is Tema Majesteediga.

Kuningal oli hea meel teda taas näha ja ta võttis ta soojalt vastu. Viidates Inglismaa hiljutisele 1:0 kaotusele Islandile ja eelseisvale euroturniirile, ütles Tema Kõrgus naerdes: “See on väga kahetsusväärne, pean ütlema, David.”

Beckham vastas: “Ei, ei, ma ei arva, et meid tuleks selle eest liiga palju premeerida.” “See pole tegelikult oluline, eks?” Tema Majesteet vastas. “See oli soojendusseanss.”

‘Kuuma. Me saame korda,“ ütles spordimees. King lisas: “Sest te ei taha alguses kõike korraga kulutada.” “Oleme valmis,” ütles Beckham.

Tänaõhtustel auhindade jagamisel, mis on kavandatud iga-aastaseks ürituseks, antakse üle üheksa auhinda, mis kulmineeruvad sellega, et kuningas annab isiklikult üle King Charles III harmooniaauhinna, mis antakse üksikisikule tunnustuseks tema pikaajalise pühendumise eest fondi missioonile.

Auhinnad hõlmavad ka mõnede The King’s Foundationi haridusprogrammide, sealhulgas mööbli valmistamise, puidutöötlemise ja tikkimise, reaalajas esitlusi.

Heategevusorganisatsioon, mille monarh asutas esmakordselt 1990. aastal, kui Walesi prints oli, on eriti huvitatud hariduse ja ettevõtluse toetamisest, eriti traditsiooniliste kunstide, tekstiili, maapiirkondade oskuste, tervise ja heaolu vallas, ning tegi hiljuti isegi koostööd CHANELiga.

Selle peakorter asub Šotimaal Dumfries House’is, seda säilitab kuninga juhitud konsortsium ning see hoolitseb Caithnessi May lossi ja Gloucestershire’i Highgrove’i aedade eest. Lisaks tegutseb see Londonis kolmes muus haridusasutuses.

Täna õhtul võtsid St Jamesi palees vastu 250 külalist National Piping Centeri torupillimängijad ja Rock Choir, kes asuvad Tetburys ja esinevad sageli Highgrove’is.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *