“Sister Act 3” stsenaarium on valmis, ütleb “Sister Act 2” näitleja Tanya Trotter

Whoopi Goldberg filmis “Sister Act”. Suzanne Hanover/Touchstone/Kobal/Shutterstock

Whoopi GoldbergMurra oma parimad harjumused.

Kauaoodatud Sister Act 3 stsenaarium on vastavalt andmetele valmis saanud Tanya Trotterkes ilmus filmis Sister Act 2: Back in the Habit ja on pool filmist The War and Leping.

“No ma ei oska öelda [whether or not I’m a part of it]Kuid ma tean, et stsenaarium on valmis,” ütles Trotter laupäeval, 8. juunil Nashville’is CMA Festi lava taga Entertainment Tonightile.

“Whoopi Goldberg on osa kõigest – sest ta on legend, ta on ikoon, ta on minu mentor, kangelane – jah, ma ütleksin jah,” vastas Trotter küsimusele, kas ta naaseb kolmikmängu järele.

Trotter tegi meeldejääva etteaste 1993. aasta Sister Act 2-s, lauldes “His Eye is on the Sparrow”. Lauryn Hill.

Tanya Trotter

Michael Trotter Jr. ja Tanya Trotter filmist “Sõda ja leping”. Daniel Del Valle / Getty Images

Laulja kohtus hiljuti taas näitleja Goldbergiga, kes mängib Deloris Van Cartier / õde Mary Clarence. Cathy Nazimi (õde Mary Patrick), Wendy Makena (õde Mary Robert) ja Sherrill Lee Ralphkes kehastas Hilli ema filmi 30. aastapäeva tähistavas The View episoodis.

Trotter juhtis kolmapäeval, 5. juunil ABC päevase jutusaate episoodil emotsionaalset etendust “Joyful, Joyful”. Laulu lõpus valdas 68-aastane Goldberg silmnähtavalt emotsioonidest, kui Ralph ja Makena ta omaks võtsid.

“Ma võin öelda, et see on tulemas,” andis Goldberg maikuus Entertainment Tonightile antud intervjuus Sister Act 3 kohta värskenduse.

“Kui on tegemist ümber mäe tulemisega. See on varsti käes. Olen põnevil. On aeg, teate, on aeg,” lisas ta.

Goldberg ütleb, et praegu on õde Mary Clarence’i ja tema kaasnunnade jaoks ideaalne aeg tagasi tulla.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Sest me peame naerma, tead?” ütles Oscari võitja. “Ma ei tea, millesse me hakkame, aga mis seal ikka, ma pean palju naerma… Ma arvan, et olen hea, kui suudan teisi naerma ajada.”

Kus on Sister Act praegu valatud?

Seotud: Osades “Sister Act”: kus nad praegu on?

Vii nad kirikusse! Sister Act tõmbas eesriide ette, mis tunne on olla nunn – ja andis elu muusikafilmile, mille mõju kestab üle 30 aasta. Whoopi Goldberg pidas nunnaelu ilusaks, kui ta kehastas kloostriga liitunud lounge-lauljat Deloris Van Cartieri. […]

Aastal 2022 on produtsent Sister Act 3 Tyler Perry Ütles, et filmi stsenaarium tundub “hea”.

“Mulle meeldib idee, et me selle teoks teeme, kuid Hollywoodi süsteem liigub veidi aeglasemalt, kui ma tahaksin. Meil ​​on hea stsenaarium, alustame suurepäraselt, me lihtsalt üritame pange kõik liikuma õiges suunas, et see lahti saada,” ütles ta Entertainment Weeklyle

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *