Sophia Bush ja Ashlyn Harris jagavad Pariisi reisi ajal magusat suudlust

Ashlyn Harris ja Sophia Bush Ashlyn Harris / Instagram

Ashlyn Harris Tundsin armastust koos oma väljavalituga Sophia Bush Eelmisel kuul Pariisis.

38-aastane Harris astus pühapäeval, 2. juunil sotsiaalmeediasse, et jagada oma lemmikmeenutusi paari kahe nädala tagusest visiidist Prantsusmaa pealinna.

Jagades romantilist videokogu endast ja Bushist Pariisi tänavatel, lisas Harris kaadreid paarist Eiffeli torni ees suudlemas.

“Mulle meeldib teiega päikeseloojangut taga ajada,” kirjutas Harris Instagrami video pealkirjaks.

2024. aasta Valge Maja korrespondentide õhtusöök

Seotud: Sophia Bushi ja Ashlyn Harrise suhete ajaskaala

Sophia Bushi ja Ashlyn Harrise sõprus muutus romantiliseks pärast nende lahutust Grant Hughesist ja Ali Kriegerist ning nad on vaikselt oma suhet üles ehitanud. Üks allikas ütles väljaandele Us Weekly ainult, et Bush ja Harris “peavad lahku minema ja alustama otsast” 2023. aasta oktoobris, kuu aega pärast kohtumist. […]

Purskavas postituses on näha, kuidas paar jagab teist suudlust maalilisel kaldapealsel, aga ka Harrist, kes kõnnib mööda tänavat käsikäes, et tuvastada One Tree Hilli maarjas. Edasistes kaadrites püütakse paari jalad üksteisega sünkroonis.

Video ajendas südamlikku vastukaja Bushilt, kes kirjutas kommentaaridesse “sina”.

Harrise postitus tuleb pärast seda, kui teise sotsiaalmeedia üleslaadimise järgi Prantsusmaal konverentsil viibinud Bush jagas 24. mail Instagram Storiesi vahendusel enda fotot, jäädvustades paari suurejoonelist vaadet armastuse linnas.

“Õnne, et sa näed hea välja, kallis,” kirjutas Bush slaidile, kus Harris vaatas teda Eiffeli torni ees.

GettyImages-2150476582-Ashlyn Harris ja Sophia Bush

Ashlyn Harris ja Sophia Bush Paul Morigi / Getty Images

Paar seoti esmakordselt 2023. aasta oktoobris pärast nende vastavat lahkuminekut Grant Hughes Ja Ali Krieger.

Toonane allikas kinnitas ajalehele Us Weekly, et Bush ja Harris kohtusid eelmise aasta juunis rahvusvahelisel loovusfestivalil Cannes Lions ja sõlmisid sõpruse.

Pärast nende mõlema abielu lõppemist muutus Bushi ja Harrise suhe romantiliseks.

Bush esitas 42-aastasest Hughesist lahutusavalduse 2023. aasta augustis, kaks kuud enne seda, kui Harris esitas avalduse tema ja Kriegeri abielu lõpetamiseks.

Sophia Bushi tutvumisajaloo galerii

Seotud: Sophia Bushi tutvumislugu

Sophia Bush ei karda tunnistada, et tema varasemad armusuhted polnud kõik täiuslikud. “Minu esimene kogemus armastusega oli uskumatult puhas. Poiss, keda ma armastasin, oli üks mu parimaid sõpru, kuna olime 9-aastased,” kirjutas näitlejanna isiklikus essees, mis avaldati Cosmopolitanis 2017. aastal. “Minu 20ndates, kui […]

Bush omalt poolt tuli aprillis avalikkuse ees veider välja.

“Kui ma omale tulin, tundsin juba, et see on minu kodu. Ma arvan, et olen alati teadnud, et minu seksuaalsus eksisteerib teatud spektris,” kirjutas ta Glamuuri artiklis. “Praegu ma arvan, et sõna, mis seda kõige paremini defineerib, ei saa ma seda naermata öelda päris lahe tunne.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ta jätkas: “Ma vihkan ideed tulla välja aastal 2024. Kuid ma olen väga teadlik, et meil on see vestlus aasta pärast, mil oleme tunnistajaks kaasaegse ajaloo kõige agressiivsematele rünnakutele LGBTQIA+ kogukonna vastu. 2023. aastal on osariikide seadusandlikes kogudes esitatud üle 500 LGBTQIA+-vastase seaduseelnõu, seega tahan anda sellele austuse ja au, mida see väärib.

Paari PDA-ga täidetud reis Pariisi kutsus esile kuulujuttude kihlusest, kuid Bush lükkas kiiresti maha spekulatsioonid ettepanekuga.

Ta tegi laupäeval, 25. mail Instagram Stories’i, tehes selfie, mis näitas tema paljast sõrmusesõrme ja kandis postituse allkirja: “Mul pole teile uudiseid”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *