Spencer Wright ja perekond valmistuvad pärast õnnetust poja Leviga (3) hüvasti jätma

Callie Wrighti / Facebooki loal

rodeo täht Spencer Wrightnaine, Callie Wrightjagasid südantlõhestavat värskendust oma 3-aastase poja Levi seisundi kohta, kes sai selle kuu alguses raske ajutrauma.

„Pärast paljusid unetuid öid, tonni uurimistööd, mitmeid vestlusi maailma parimate neuroloogidega ja miljoneid palveid oleme siin silmitsi oma suurima hirmuga. Levi näitas meile piisavalt, et saaksime selle kõige jaoks aega varuda,” kirjutas Kaley pühapäeval, 2. juunil Facebooki vahendusel endast ja Levist kujutatud videosse. Kuid me näeme nüüd, et Ta tahtis anda meile aega, et temast lahti lasta ja rahu leida. Ma ütlesin teile, et mu laps oli läbimõeldud ja tähelepanelik, ma tõesti usun, et ta tegi seda meie heaks.”

Calley kirjutas, et Levy “toonud inimkonna riiki” selle kuu alguses pärast seda, kui ta jäi kriitilisse seisundisse, sõites oma mängutraktoriga Utah’ jõkke. “Siin ma ronin varsti oma lapsega voodisse ja hoian teda, kui ta viimast korda maa peal magama jääb,” ütles ta. „Tunnen lohutust teadmisega, et ta taastatakse täiuslikuks väikeseks poisiks, kes ta oli, ja tal on võime teha kõike, mida ta tahab! Ma tean, et inglid ootavad, et saaksid teda hoida, kuni saan seda uuesti teha!

Callie lõpetas emotsionaalse sõnumi, öeldes, et tema ja Levi perekond “igatsevad teda siin iga sekund iga päev, kuid tunnevad ilma vankumatu kahtluseta, et suudame tema heaks teha kõik.” Ta lisas: “Me armastame teid, oad ja ma ei jõua ära oodata päevani, mil saate jälle minuga “põldu” töötada!”

Beaveri maakonna šerifi büroo jagas 21. mai avalduses, et Levy “sõitis mängutraktoriga jõkke ja teatav osapool kaotas visuaalse kontakti lapsega”. Ta leiti “kiiresti” ja sai “elutoetust”, enne kui viidi kohalikku haiglasse.

Mindy Sue ClarkSpenceri ja Callie pressiesindaja kirjutas toona Facebooki postituses, et “Levi süda lööb ise, ta tahab hingata, kuid tema väike armas aju on liiga kaua hapnikuta olnud ega tule tagasi.”

Spencer Wright ja perekond jätavad peagi hüvasti 3-aastase poja LevigaCallie Wrighti / Facebooki loal

Perekond ei olnud esialgu kindel, kas Levy suudab taastuda, ja hilisemad sotsiaalmeedia uuendused näitasid, et Levy tervis ei olnud ravi jätkamisel “palju muutunud”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Tal on palavik, nii et nad hoiavad teda väga külmas, mida on raske näha,” loeti 22. mai postituses. “Ma kuulen teda ütlemas: “Ema, mul on nii külm.” Ta saab EEG-d, et jälgida mis tahes ajutegevust ja me pole veel palju kuulnud, mida nad näevad.

Enne pere viimaseid uudiseid jätkas Callie Facebooki kaudu Levi haigla edusammude jagamist. “Ma tean, et te kõik palvetate imet, ka meie, kuid ärge eksige… selle tragöödia ajal on meid juba ümbritsenud palju imesid,” kirjutas ta neljapäeval, 30. mail. Selles maailmas on paljud teist taasühendanud Jumalaga ja tundnud Tema kohalolekut, paljud teist on tulnud kokku, et luua kogukonnana maagiat ja tunnistust. Need on vaid peamised, mis meelde tulevad. Ma tänan Levit selle eest.

Ta kirjutas, et ta “ei oleks saanud seda teha” ilma Spenceri armastuse ja toetuseta. “Ma juba teadsin, et me oleme moodustanud kuradi meeskonna, kuid see näitab lihtsalt, kui tugevad me koos oleme,” sõnas Callie. “Võib ju mõelda, kui meil poleks üksteist, aga meie kõrval on keegi, keda me väga vajame!”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *