“Suvemaja” kokkutulek: Carli ja Lindsay valeväidete jälgimine

Carl Radke, Lindsey Hubbard. Felix Kunz/Bravo (2)

Suvemaja oli 8. hooaja kokkutuleku suur osa Carl Rudke Ja Lindsay Hubbard Üksteise süüdistamine valetamises ja petmises.

“Ma arvan, et ta valetas palju,” ütles 37-aastane Lindsay Palile Gabby Prescod Aeg valmistuda neljapäeval, 6. juunil eetris olevaks Suvemaja kokkutuleku 1. osaks. “Ma arvan, et on üsna selge, kui palju ta pani aluse ja külvas seemneid, et minust kaabakas teha.”

Vahepeal ütles Carl võttegrupile, et kuna ta katkestas enda ja Lindsay pulma, ei meeldinud talle, kuidas endine teda kujutas. (US Weekly kinnitas 2023. aasta augustis, et Karl lõpetas kihluse vaid kolm kuud enne sõlme sõlmimist.)

“Sellest ajast peale oleme teinud mitmeid asju [broken] See pole lihtsalt tõsi,” väitis 39-aastane Carl. “Ma nägin vaeva, kuidas selles osas navigeerida.”

Suvemaja 8. hooaja märgid, et Karl Radke ja Lindsay Hubbard olid teel lahku

Seotud: “Suvemaja” 8. hooaeg vihjab, et Carl ja Lindsay olid teel lahku minema

Bravo/YouTube (2) Karl Radke ja Lindsey Hubbardi lahkuminek üllatas paljusid fänne – kuid Suvemaja 8. hooaeg tõestas, et lahkuminek on vältimatu. Us Weekly kinnitas 2023. aasta augustis, et 39-aastane Karl tühistas enda ja Lindsay kihlumise aasta pärast abieluettepaneku tegemist. 37-aastane Lindsay ütles hiljem meile, et ta on “täiesti pimestatud”. […]

Tagantjärele mõeldes ütles ta: “Ma tõesti arvan, et tegin õige otsuse. Loodan, et ehk ühel päeval ta mõistab, et see oli ka tema jaoks parim otsus.

Kerige alla, et näha meie täielikku juhendit kõige kohta, mille kohta Lindsey ja Carl väitsid, et teine ​​​​oli nende draamarohke taaskohtumise ajal valetanud:

Eeljaotatud karjumise matš

Iga kord, kui Lindsay ja Carl süüdistavad teineteist valetamises Clifton Prescod/Bravo

Lindsay väitis taaskohtumise 1. osas, et Carl astus talle vahetult enne lahkuminekut kaamera ette. “Teisel, kui kolmapäeva hommikul ärkasin… Ma ütlesin: “Tere, kas sa tead, miks nad täna meiega filmida tahavad?”” meenutas ta. “45 minutit järjest hüppas Carl mulle kallale. karjub täiest kõrist.”

“Ma ei karjunud täiest kõrist,” katkestas Carl. Siis ütles ta Lindsayle: “Sa ei saa inimesi nii kohelda, Lindsay. See pole õige. Sa pead oma käitumist tundma.”

Pettunud Lindsey noomib Carli ja küsib, miks too ei taha [to] oma [that] Kas sa karjusid minu peale?” Ta väidab, et hetkel, kui ta ütles talle: “Kui sa ei muutu, kui sa ei muutu, olen ma nii lähedal abielu katkestamisele.” Sa ütlesid seda 20 korda.”

Carli hosti loogika Andy Cohen Et ta läks nende filmitud vestlusesse, et Lindsayga “samale lainele saada” ja asjad selgeks teha.

Ta väitis ka, et ta “võitles” nende suhte eest ja “tahtis töötada” nende probleemidega ning et ta vältis neid probleeme. “Võtke omandus. Sa olid terve suve eituses,” ütles Carl.

Kyle’i “Lillepoisi” kokkuvarisemine

Iga kord, kui Lindsay ja Carl süüdistavad teineteist valetamises Jevgeni Golgarsky/Bravo

Kui Carl ja Lindsey oma pulmi planeerisid, palus Carl kauaaegsel sõbral Kyle Cookil olla enda kõrvale lillepoiss, mitte peigmees. Carl väitis hiljem, et Lindsay oli põhjus, miks Kyle ei saanud suuremat rolli, kuid Lindsay ütles, et see oli taaskohtumise ajal vale.

“See on nende kahe vahel. Mul polnud sõnaõigust, kes oli Carli peigmees. Mul ei olnud arvamust,” avaldas Lindsay. “Me leppisime kokku ei ja ei, kui kõik oli öeldud ja tehtud.

Lindsay selgitas, et ta tuli “lillepoisi” ideele pärast seda, kui Carl märkis, et Kyle ja teised suvemaja sõbrad olid välja jäetud. Luke Gulbranson Ja Andrea Denver.

“Kui ma ütlesin: “OK, Carl, kui sul on väimees, kes astub tagasi, siis kellega sa selle koha täidad, Kyle’i, Andrea või Luke’iga?” Ta ütles: “Andrea,” väidab Lindsay, kutsudes Carli sündmustest valesti aru.

Carl tunnistas, et tema valik Kyle’i kärpida taandus “numbritele”, kuid ta “tundis”, et Lindsay ei tahtnud, et ta sellega alustaks, mis tema sõnul ei vastanud tõele.

Paparatso mõistatus

Iga kord, kui Lindsay ja Carl süüdistavad teineteist valetamises Clifton Prescod/Bravo

Kyle süüdistas Lindsayd, et ta aitas tal oma endise kihlatu kohta “palju vastikut valet teha”. “Kes paneb paparatsod üles, kui ta on läinud?” Küsis Kyle ja osutas, et see peab olema Lindsay.

“Hea küsimus, sest sellepärast olin kaks f-kuninganädalat,” tulistas Lindsay süüdistust eitades.

Seejärel andis Karl mõista, et see pidi olema tema, öeldes: “Ukse taga ootas mind paparatso ja ainus inimene, kes teadis, et ma sinna tulen, oli tema. Ma ei süüdista teid kaameraasjades, see on oli üsna kaudne.”

Lindsay eitas taas väiteid, kinnitades: “Ma ei helistanud paparatsodele. Kuna sa arvad, et ma helistan neile mõlemale, olen ma sees kinni.

Lehe “sabotaaži” allikas

Iga kord, kui Lindsay ja Carl süüdistavad teineteist valetamises Jocelyn Prescod/Bravo

Pärast seda, kui Lindsey kiitis 2023. aasta suvel oma sõprust tüdrukutega, Paige DeSorbo paljastas, et Lindsay oli teda petnud – ja Carl rääkis talle sellest.

“Ma ütlen, ma arvasin, et Lindsey ja mina olime sel suvel lahedad. Tundsin lihtsalt seotust,” ütles Paige kokkutuleku 1. osas, enne kui 2023. aasta novembris meelt muutis, süüdistades Lindsayd oma fotosessiooni saboteerimises.

Paige väidab, et üks tema suvistest fotosessioonidest leidis aset “asutuses, kus üks Lindsay sõpradest töötas” ning et Lindsay ja üks nimetu naine “helistasid teineteisele telefoni teel, püüdes välja mõelda, kuidas fotosessiooni saboteerida”.

“Carl rääkis mulle seda minu sünnipäeval Vegases. Ma olin ärritunud,” rääkis Paige, mis Lindsay ootamatult tabas.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Carl toetas lugu, väites: “Ma kuulsin Lindseyt ja tema sõpra telefonis ja nad rääkisid: “Ohoo, ma ei suuda uskuda, et ta tahaks minuga seda teha. Kas ta ei tea, et Lindsey ja mina oleme sõbrad .’

“Ma ei öelnud seda,” ütles Lindsey Paige’ile. Vabandust, ma ei tea, mida mu sõber oleks öelnud. … Ma ei räägi tõtt [remember the phone call.]Ta kahekordistas oma kommentaare, lisades: “Ma ütlen teile tõtt Paige, mul on kahju, kui Carl jälle valetas.”

Suvemaja 8. hooaja kokkutuleku 2. osa on eetris neljapäeval, 13. juunil kell 21.00 ET saates Bravo.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *