Tarek ja Heather Rae El Musa räägivad Christina Halliga uuest saatest “Crazy”.

Tarek El Musa ja naine Heather Rae El Musa Saate aru, mida fännid arvavad nende uuest reformatsioonisaatest koos tema endise naisega, Christina Hallja tema abikaasa, Joshua saal“Pöörane.”

Paar esines Tamron Hallis reedel, 7. juunil ja arutas oma soovi “laske minevikul olla minevikus” eksklusiivses klipis, mille hankis Us Weekly.

“Ma lihtsalt ütlen, et see on natuke imelik, et teeme maja flippingu võistlussaadet, sest neil pole sõna otseses mõttes mingit võimalust meid võita,” naljatas 42-aastane Tarek segapere tulevase HGTV sarja The Flip Off üle. , esilinastub 2025. aastal.

36-aastane Heather lisas nende dünaamilisuse kohta: “See on hull, kuid kõik on heas kohas ja me oleme siin, et pakkuda teile suurepärast etendust ja oleme selle üle väga põnevil.”

Tarek ja Christina (40) olid abielus aastatel 2009–2018 ning neil on kaks ühist last: tütar Taylor (13) ja poeg Brayden (8). Paari lahutus lõpetas lõpuks nende kaua kestnud sarja Flip or Flop. 2022 pärast 10 hooaega. Tarek ja Heather abiellusid 2021. aastal ning tervitasid 2023. aasta veebruaris oma poega Tristani. (Christina oli abielus. sipelgas aastatel 2018–2021 ja neil on poeg Hudson, 4. Ta abiellus 2022. aastal oma praeguse abikaasa Joshuaga (43).

Tarek rääkis 53-aastasele Tamronile, et ta tundis, et tema ja Christina muutusid taaskohtumise ajal “parimatest sõpradest igavesteks vaenlasteks”. Siiski otsustas ta, et soovib nende lastele teistsugust dünaamikat.

Disney / Jeff Nira

“Aja möödudes hakkate mõtlema ja asjadest aru saama, kas pole?” Tarek selgitas. “Ja see, millest ma aru sain, on järgmine: ma ei kujutanud ette, et kasvaksin perekonnas, kus mu vanemad olid lahutatud ja nad vihkasid üksteist, sest ma armastan oma ema, ma armastan oma isa. Nad on lahutatud, kuid nad on endiselt koos Ja meil on pereõhtusöök.

Pärast aastaid kestnud pingeid Tareki, Christina ja nende abikaasade vahel viidi grupp kokku pärast seda, kui Braydenile tehti 2022. aasta mais erakorraline pimesoolelõikus. Kuigi olukord oli vanemate jaoks hirmutav, aitas see lõpuks neil kõigil end parandada.

“Stressirohke 24 tundi, kuid hea meeldetuletus sellest, kui oluline on meeskonnatöö/kaasvanem,” kirjutas Christina toona Instagrami vahendusel. “Me kõik oleme surve all, kuid kui see tõesti oluline oli, olime kõik Braydeni heaks oma osa andmas. Mõnikord võib hirmutav olukord olla heaks äratuseks. Lõpuks on kõik muud asjad lihtsalt “müra”, mis on lastele oluline.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

0-Main-Christina-Tarek-El-Musa

Seotud: Tarek El Moussa ja Christina Halli suhete ajaskaala

Tarek El Moussa ja Christina Hall ei pruugi enam koos olla, kuid nad jäävad oma perede meeskonnaks. Pärast seda, kui paar 2016. aasta detsembris pärast seitset abieluaastat lahku läks, jätkasid nad koostööd oma saates HGTV Flip or Flop. Olles veel kolleegid, hakkasid nad oma kahte last, tütart, ühiselt kasvatama […]

Lisaks sellele, et Heather rääkis reedel Tamron Hallis esinemisest nende eelseisvast etendusest, ütles ta, et on Tareki üle “nii uhke”, et ta kirjutas oma raamatu “Flip Your Life”, kirjeldades üksikasjalikult tema võitlust sõltuvusega.

“See ei ole lihtne, kui kogu maailm vaatab pealt ja neil on alati negatiivseid, vastikuid asju öelda ja sa avalikustad kõik ja sa ei tea, kuidas inimesed sellega hakkama saavad,” ütles ta. “Ta paneb selle kõik välja ja ei hooli negatiivsusest – ta püüab inimesi aidata.”

Tarek nõustus, et memuaaride avaldamine on “100 protsenti seda väärt”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *