Taylor Swift kaitseb Lady Gagat ja taunib “solvavaid” rasedusega seotud spekulatsioone

Getty Images (2)

Taylor Swift Internet pole siin kommenteerimiseks Lady GagaTema keha ja raseduse kuulujutud levisid.

“Kas saame kõik nõustuda, et naise keha kommenteerimine on solvav ja vastutustundetu?” 34-aastane Swift kirjutas teisipäeval, 4. juunil TikToki kommentaari kaudu. “Gaga ei võlgne kellelegi selgitusi, ega ka ükski naine.”

Päeva alguses levisid kuulujutud, et 38-aastane Gaga ootab oma poiss-sõbraga esimest last. Michael Polanski. “Bad Romance”i laulja sulges spekulatsioonid, kasutades Swifti laulusõnu.

“Pole rase. Nutan jõusaalis halvasti,” kirjutas Gaga, tsiteerides aprillis ilmunud The Turtured Poets osakonnast pärit Swifti “Down Bad” “Registreeruge, et hääletada või kontrollida, kas olete hõlpsasti registreerunud aadressil www.headcount.org”.

Zendaya Kourtney Kardashian on veel üks staar, kes on raseduse kuulujutte maha löönud

Seotud: Kuulsused, kes on kuulujuttude rasedusest maha löönud

Ära mängi äraarvamismängu! Kourtney Kardashian, Jennifer Garner ja paljud teised kuulsused on kuulujuttude rasedusest juba aastaid pähe löönud. The Keeping Up With The Kardashians staar seisis 2020. aasta mais silmitsi spekulatsioonidega pärast seda, kui ta jagas Instagramis bikiinifotode slaidiseanssi. (Varem tervitas tõsielustaar Scott Disickiga kolme last – Masoni, Penelope’i ja Reigni.) […]

Gaga sotsiaalmeedia jälgijad küsisid jätkuvalt laulja plaksutamise kohta rohkem küsimusi. Gaga vastas rohkemate meeldetuletustega juunikuu eelvalimistel ja novembris toimuvatel üldvalimistel hääletamiseks registreerumise kohta.

Vahepeal ei ole Swift veebikommentaaridega rohkem tegelenud, kuid ta on olnud oma kehaprobleemide osas avameelne.

«Mul ei ole hea iga päev endast pilte näha. Seda on juhtunud vaid paar korda ja ma ei ole selle üle kuidagi uhke. [but in the past, I’ve seen] Pilt minust, kus ma arvan, et mu kõht tundub liiga suur või… keegi ütles, et olen rase,” ütles Swift oma 2020. aasta Netflixi dokumentaalfilmis Miss Americana. “See paneks mind veidi näljaseks – lõpetage lihtsalt söömine.”

@ladygaga

Registreeruge hääletamiseks või kontrollige, kas olete registreerunud, veebisaidil www.headcount.org

♬ Olen esteetik – jah 💚🌻🍭🫧

Swifti söömishäire mõjutas isegi tema vastupidavust, kui ta 2015. aastal 1989. aasta maailmaturneele läks.

“Ma arvasin, et peaksin tundma, nagu oleksin etenduse lõpus või selle keskel,” märkis ta doktoris. “Nüüd ma saan aru, ei, kui sa sööd toitu, saad energiat, saad tugevaks, saad teha kõiki neid saateid ja mitte tunda [enervated]”

Swift õppis oma mõtteviisi kohandama, kui ta 2018. aastal Reputationi kontsertreisile asus. Viis aastat hiljem liitus ta oma järgmise vooruga The Eras Touril. Enne Erase algust 2023. aasta märtsis muutis Swift oma treeningrežiimi, et säilitada vastupidavus kolmetunnise kontserdi esitamiseks.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

taylor-swift-ajajoon

Seotud: Taylor Swift läbi aastate

Taylor Swift hakkas armastusest ja lahkuminekutest lugusid kirjutama 2000. aastate alguses, kuid tema annet tunnustasid peagi muusikajuhid, kes teadsid, et tegemist on tõelise asjaga. Alates oma debüütplaadi väljaandmisest 2006. aastal kuni lavale üle maailma on staar teeninud oma koha Hollywoodi A-nimekirjas muusikaareenil. […]

“Lähendusime tema Eras Touri treeningutele professionaalse sportlase mõtteviisiga,” ütles tema personaaltreener. Kirk Myers, ütles aprillis Vogue’ile. “Seal oli “hooajaväline hooaeg”, kui ta tuuril ei käinud, ja “hooaeg”, kui ta oli. Kui ta ei tuurita, oleme jõusaalis kuni kuus päeva nädalas, mõnikord kaks tundi päevas.”

Swift ütles varem väljaandele TIME oma 2023. aasta detsembri profiilis, et ta jookseks jooksulindil “iga päev”, samal ajal kogu setlisti välja vöötades.

Kui teil või teie tuttaval on probleeme söömishäiretega, külastage riiklikku söömishäirete liidu veebisaiti või helistage nende vihjeliinile +1 (866) 662-1235. Saada SMS “ALLIANCE” numbrile 741741 tasuta, ööpäevaringne tugi.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *