Taylor Swift kutsub abi, katkestab teise Edinburghi saate neli korda

Taylor Swift Gareth Cattermole/TAS24/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

Taylor Swift Erase turnee jätkamisel hoiab ta jätkuvalt esirinnas oma fännide heaolu

34-aastane popstaar katkestas laupäeval, 8. juunil Šotimaal Edinburghis oma viimase etenduse neljal korral, et osaleda staadionitöötajate seas.

Laulu “All to Well” esitamise vahepeal ütles Swift laulude vahel: “Me vajame seal abi,” osutas publikule, nagu on jäädvustatud samal õhtul TikToki postitatud videos.

Videol on näha, kuidas laulja suudab laulu käigus hoida, kui ta keskendub teatud osale rahvast.

Kakskümmend sekundit pärast esimest abipalvet kordas Swift uuesti olukorra kiireloomulisust. “Me vajame abi,” ütles ta mikrofoni, enne kui osutas uuesti samale osale rahvast.

Umbes 12 sekundit hiljem ütles ta: “Ma ei näe seal veel mingit abi,” kuigi meeskonnad polnud veel võitluskohale jõudnud.

Neljas ja viimane kord, kui Swift abi kutsus, oli umbes 20 sekundit hiljem, öeldes “Shake It Off” hititegijale mikrofoni: “Ikka ei näe abi”.

@subatomicducksaysquark

“Ma ei näe ikka veel abi” Meie ❤️, Taylor, et hoolite nii palju #tstheerastour #edinburghtstheerastour

♬ Algne heli – Rach

Katkestus tekkis pärast seda, kui Swift peatas oma esimese etenduse Edinburghis, mis sisaldas üllatuslikult “Oleksin võinud pidanud” ja “I Know Places”, et paljastada, et reedel, 7. juunil vajas üks publiku liige abi.

Kui fännile kohe tähelepanu ei pööratud, andis Swift mõista, et saade ei jätku enne, kui fänni märgatakse.

“Ta on korras. Ma lihtsalt jätkan mängimist, ma laulan seda laulu seni, kuni keegi neid aitab,” laulis Swift kitarri põimides ja lisas, et keegi kuulab teda lõpuks, sest ta “hakkab rääkima” Kuni keegi tema palvele vastab.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Swifti kaastunne rahvahulga vastu ulatub tagasi tema algusaegadesse, nagu on kirjas NEEDTOBREAHE Karu Rinehart, Seth Bolt, Josh Loveless, Randall Harris Ja Tyler Burkumütlesid Us Weeklyle, et nägid sarnast käitumist Swifti 2010. aasta tuuril Speak Now toetades.

Taylor Swifti kõige levinumad hetked The Eras Tourist

Seotud: Taylor Swifti seni kõige levinumad hetked “The Eras Tourist”.

John Shearer/TAS24/Getty Images Taylor Swifti The Eras Tour ei tõusnud pealkirjadesse mitte ainult rekordilise ülemaailmse edu, vaid ka viiruslike hetkede rohkuse tõttu. Swift alustas oma kõige ambitsioonikamat kontserdireisi 2023. aasta märtsis koos esinemistega Glendale’is, Arizonas. Tema teine ​​õhtune esinemine andis fännidele ühe esimestest […]

“Ausalt öeldes õppisime palju [and what] Kõik rääkisid tema kohta tõtt,” rääkis 43-aastane Rinehart meile reedel CMA Festis. “Piisavalt inimesi ütleb seda [and] Ilmselgelt on see tõeline asi, kuid ta töötab uskumatult palju. Ta hoolib väga. Ta on kõige professionaalsem [and] Kui me teda esimest korda nägime, oli ta areenil kellegagi koos helikontrollis ja ta käitub nii, nagu inimesed oleksid seal ja me kõik vaataksime üksteisele otsa: “See on kõige veidram asi, mida me kunagi näinud oleme.”

Ta jätkas: “Siis saate seda hinnata. Sa oled “mees, kes on pühendunud sellele, mida ta publikule annab, ja viis, kuidas ta fännidest hoolib, ja sellepärast ta on see, kes ta on”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *