Taylor Swift palub turvatöötajatel Lyonis taas fänni aidata

Taylor Swift Erase turnee kontsertidel palus ta taas abikäsi – seekord prantsuse keeles.

“Peame selle rahvahulga eest hoolt kandma, sest nad on lihtsalt parimad,” ütles 34-aastane Swift oma pühapäeval, 2. juunil, enne Evermore’i laulu “Champagne Problems” laulmist.

Swift mängib oma kahte esimest Erase turnee etendust Prantsusmaal Lyonis Groupma staadionil. Kontserdi alguses oli tal armukeste rubriigis esinemise ajal eriline sõnum.

“Happy Pride Month, Leon,” purskas Swift salmide vahel “Sa pead rahunema”.

Swift on tuntud oma Eras Touri kontsertide ajal abivajavate fännide abistamise poolest. Neljapäeval, 30. mail peatas popstaar Madridis oma “Betty” esituse, et paluda abi hispaania keeles ja viipas kontserdikülastajale.

Selle kuu alguses palus Swift keset “šampanjahäda” turvaametnikult abi. Nädal tagasi märkas ta taskulambiga vehkivat fänni ja tormas neid päästma.

„Kui hoiate rühmas taskulampe, kas see tähendab, et inimesed vajavad abi? Ütle jah, kui see on mõttekas [that]Swift küsis rahvahulgalt Rootsis: “Noh, kui ma seda uuesti näen, proovin selle välja mõelda.”

Oma Erase turnee esimesel rahvusvahelisel etapil 2023. aasta novembris palus Swift Brasiilias toimunud etenduse ajal turvameestel fännidele pudeleid vett jagada.

“On inimesi, kes vajavad vett,” ütles Swift turvameestele sotsiaalmeedia kaadrites, peatudes “šampanjaprobleemil” pärast seda, kui märkas palvega silti. “Kes vastutab selle neile andmise eest, veenduge.”

Seotud: Vaata pilte Taylor Swifti kontserdirõivast Eras Tour

Taylor Swift alustas 2023. aasta märtsis oma esimest kontsertturneed enam kui nelja aasta jooksul ja mõjutas positiivselt tema moevalikuid. 33-aastane “Anti-Hero” laulja alustas oma turneed reedel, 17. märtsil Arizonas Glendale’i osariigi farmi staadionil, kus peeti veebruaris Super Bowl LVII. Eras tuur, mis tähistas kõike […]

Enne kui Swift oma saadet alustas, fännid Ana Clara Benevides Machado Suri 23-aastaselt. Hiljem selgus, et tema surm oli “kuumuse kurnatuse tõttu”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ma ei suuda uskuda, et kirjutan neid sõnu, kuid murtud südamega kaotasime täna õhtul enne minu esinemist fänni,” ütles Swift Instagram Story vahendusel tehtud avalduses. “Ma ei oska isegi öelda, kui muserdatud ma sellest olen. Mul on väga vähe teavet selle kohta, et ta oli nii uskumatult ilus ja nii noor.”

Kuigi Swift ütles, et ta ei kavatse oma saate ajal surma tunnistada, sest ta oli “leinast üle koormatud”, näis ta Machadot Midnighti “Bigger Than the Whole Sky” vapustava akustilise esituse ajal.

2023. aasta märtsis Erase turnee alustav Swift lõpetab esinemised detsembris.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *