Taylor Swift toetab vaikselt Cara Delevingne’i “Cabaret” West Endi jooksu

Taylor Swift ja Cara Delevingne NDRE DIAS NOBRE/AFP Getty Images kaudu; Foto autor Jacopo Raul/GC

Taylor Swift Eras on tuurikohustuste vahepeal oma sõprade jaoks aega pühendanud, suundudes hiljuti Londonisse järele jõudma Cara Delevingne Kabaree klubis Kit Kat.

Pärast seda, kui sotsiaalmeedia kasutajad spekuleerisid, et 34-aastast Swiftit märgati reedel, 31. mail Playhouse’i teatris rahva hulgas, otsustasid meeskonnaliikmed. Arthur Jones Konto on kinnitatud.

“Võib kindel olla. Eriline õhtu,” kirjutas Jones, kes on Cabaret Revivali turundusjuht, X kaudu hiljem reedel.

31-aastane Swift ja Delevingne on olnud sõbrad alates 2013. aastast, modell osales 2023. aasta märtsis Swifti Eras Touri kontsertidel. Swift teeb nüüd oma lavadebüüdi, kui Delevingne mängib praegu filmis Cabaret Sally Bowlesi.

“Ma ei teadnud, et suudan Sallyt mängida, ma ei tahtnud seda enne, kui avanes võimalus,” ütles Delevingne Harper’s Bazaar UK aprillikuu profiilis. “Tunnen, et suudan kogu oma valu ja hirmu esitusse panna. Sellel on palju kihte. Ta on äärmiselt tugev, aga mu jumal, kas ta on katkine ja nõrk. Ta on laps – väike tüdruk ja see on kõige kurvem. Kindlasti tunnen ennast selles ära.»

Ta jätkas: „Ma pole kunagi nii palju õppinud ega nii palju kasvanud. Ma võtan ära nii palju uskumatuid ja väärtuslikke asju, mida te seda tehes ei saa ega mille eest isegi maksta ei saa.”

Cabaret Delevingne’i jooks lõpeb laupäeval, 1. juunil Rhea Norwood Astuge rolli.

Vahepeal veetis Swift oma suve Euroopa turneel oma Erase turnee järgmisel etapil. Pärast nelja väljamüüdud etendust Pariisis esines Swift Rootsis, Portugalis ja Hispaanias.

Lavale astunud Broadway kuulsused

Seotud: Lavale astunud kuulsused

Näitlejad Scarlett Johanssonist lauljateni nagu Carly Rae Jepsen on mingil hetkel oma karjääris lavalt lahkunud. Klõpsake, et näha, millised teie lemmikstaarid on Broadwayl lavale jõudnud

“Ma armastan sind igavesti, Madrid! Ma ei saa oma mõtteid väljendada, välja arvatud karjumine,” kirjutas Grammy võitja reedel Instagrami vahendusel. Ma ei saa sind piisavalt tänada 🔜 Leon!”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Swift esineb kaks etendust Prantsusmaal alates pühapäevast, 2. juunist, enne kui toob oma Erase etendused Šotimaale ja Inglismaale. Tema Londoni residentuurikoht on see väljavalitu Travis KelceEriti põnevil on teda näha, kellega ta on käinud alates 2023. aastast

“Mees, mida ma saan sulle öelda. Ma arvan, et ta on Wembleyl käinud kaheksa korda, mis on hämmastav, et ta suudab staadionil nii palju etendusi teha ja selle asja täis teha,” rääkis 34-aastane Kells aprillis väljaandele Entertainment Tonight. “Ma mängisin korra Wembleys ja ma isegi ei usu, et me seda asja täielikult täitsime.”

Swift esineb Wembley staadionil kogu juunis ja augustis kaheksa etteastet.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *