Taylor Swift tuletab meelde teismelist, kes karjus “Aga issi, ma armastan teda” “Trantrumi” ajal

Getty Images (2)

palju Taylor Swift Fännid usuvad, et tema laul “But Daddy I Love Him” ​​on inspireeritud väikesest merineitsist, kuid tegelik lugu on ilmselt palju isiklikum.

2008. aastal PopSugarile antud intervjuus rääkis praegu 34-aastane Swift oma lahkarvamustest oma isa Scottiga, kui ta kohtus kellegagi, keda tema vanemad heaks ei kiidanud. Meenutades üht eriti halba argumenti jagas ta, et hüüdis sõnad “aga issi, ma armastan teda”, enne kui tormas kirjutama oma teiselt stuudioalbumilt Fearless hittlugu “Love Story”.

“Selle laulu kirjutasin ma pärast ühte oma eepilist teismelise raevuhoogu, mis mul on olnud terve elu,” selgitas Swift uuesti ilmunud klipis. “Ja ma mäletan, kuidas karjusin midagi, näiteks: “Aga issi, ma armastan teda!” Ja jooksin oma tuppa ja lõin ukse kinni, siis istusin põrandale ja kirjutasin selle laulu.”

“Aga issi, ma armastan teda” sai esmakordselt kuulsaks lauseks, kui selle lausus Ariel Disney 1989. aasta klassikas. See on nüüd silmapaistev lugu Swifti 2024. aasta albumil The Tortured Poets Department – ​​ja üks lugudest, mille laulja lisas oma ülemaailmse Erase turnee TTPD segmenti.

Swift avaldas TTPD aprillis. Kuigi mõned fännid uskusid, et suurem osa plaadist on pühendumus tema kuueaastasele suhtele endise kaaslasega Joe AlwinPaljud laulud näivad keskenduvat 1975. aastale Matty Healykellega ta kohtas pärast 32-aastasest Alwynist lahkuminekut.

35-aastane Swift ja Healy seoti esmakordselt 2014. aastal, peaaegu üheksa aastat enne nende põgusat paiskamist. Paar lõi 2023. aasta aprillis romantika, kuid katkestas selle juuniks. Kuigi üks allikas ütles toona ainult Us Weeklyle, et paar ei olnud kunagi tõsiseltvõetav, vihjasid mõned TTPD palad, sealhulgas “But Daddy I Love Him”, “The Turtured Poets Department” ja “Down Bad” vastupidisele.

Paljud fännid on tagasi lükanud Swifti otsust Healyga kaasa lüüa, viidates tema mitmetele minevikuvaidlustele. Briti laulja mõnitas varem Swifti sõpra Ice Spice’ist Heritage ja tunnistas 2023. aasta jaanuaris raadiointervjuus, et onaneeris jõhkrate naiste piltidega. Lõpuks vabandas ta 24-aastase Spice’i ees, kuid ei kahetsenud oma kommentaare.

Bridgerton Victor Ali näeb Francescat ja Johni fänni Edit Angst Taylor Swifti lauluKevin Mazur / TAS24 / Getty Images

Swift omalt poolt ei käsitlenud oma kommentaaridega otseselt Healyt ega tema keeristomast. Kotkasilmne Swifties aga usub, et kasutas kriitikat oma kohtinguelu kohta, et kirjutada “But Daddy I Love Him”, mille juurde kuuluvad laulusõnad: “Jumal hoidku kõige hukkamõistvamaid judinaid / Kes ütlevad, et tahavad mulle parimat.” / Pühalikult mängitud monokõned, mida ma kunagi ei näe” ja “Undo my death / Sa ei pea minu eest palvetama / Ta on mu metsik poeg ja mina olen tema metsik laps.”

Mis puudutab Healy reaktsiooni Swifti uuele plaadile, siis üks sisering ütles meile aprillis, et ta tunneb end nende suhtele suunatud “uue tähelepanu” pärast ebamugavalt, “eriti seetõttu, et ta [with someone] Uus.” (Haley hakkas kohtamas käima Gabriel Bechtel 2023. aasta sügisel.)

Teine allikas aga ütles, et Healy “ei saanud olla õnnelikum” selle üle, kuidas TTPD osutus pärast seda, kui tema perekond oli “mures”, et Swift ta oma laulus “lahti rebib”.

“Matty on avalikkuse ees eluga võidelnud ja tal läheb väga hästi, kuid viimane asi, mida ta vajab, on see, et iga Swifty maailmas peaks teda kurjaks,” selgitas sisering.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Taylor Swifti ja 1975. aasta laulja Matty Healy suhte ajaskaala 471

Seotud: Taylor Swifti 1975. aasta suhte uuesti läbivaatamine Matty Healyga

Taylor Swift jätkas koos Matty Healyga pärast Joe Alwyni lahkuminekut, kuid paari suhe katkes sama kiiresti kui see algas. Swift käis Alwyniga kuus aastat, enne kui Us Weekly kinnitas nende lahkuminekut 2023. aasta aprillis. Kuu aega hiljem lõi popstaar 1975. aasta solisti Healyga. […]

Healy tädi Debbie Dades Ta kommenteeris plaati ka pärast ilmumist, öeldes Daily Mailile, et tema vennapoeg on “oma uue suhte üle õnnelik, seega olen kindel, et ta keskendub sellele.”

Dedes lisas, et kaaslaulukirjutajana ei oleks Healy ilmselt üllatunud Swifti lähenemisest. “Ta kirjutab kõigist oma suhetest, kas pole?” ütles ta müügipunktile. “Ma ei usu, et see teda üldse šokeerib. … Ärge imestage seda laulu kuuldes. Tema ja tema teavad, mis juhtus.”

Swift omalt poolt liikus edasi Kansas City Chiefsi mängijaga Travis Kelce Juulis 2023. NFL-i staar tegi TTPD-le ka mõned hüüded sellistes lauludes nagu “So High School” ja “The Alchemy”. 34-aastane Kelce on osalenud mitmel Erase ringreisil – mõned koos Swifti isa Scottiga. Ta oli rahva hulgas Swifti 87. kontserdi ajal (tema Chiefsi särginumber) selle kuu alguses, kus Swifti nähti talle mitu suudlust puhumas.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *