Taylor Swifti „Eras Tour” paistab, ei jätku enne, kui fännid abi saavad

Taylor Swift Gareth Cattermole/TAS24/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

Taylor Swift Ta tõestas, et miski pole tähtsam kui tema fännid, kui ta keeldus jätkamast oma hiljutisi Erase turnee etendusi, kuni keegi rahvahulgast abi saab.

Reedel, 7. juunil, ühel Swifti kontserdiõhtul Šotimaal Edinburghis peatas 34-aastane popstaar oma hämmastavate laulude komplekti, milles ta esitas segu “Wild Goodbye Should” ja “I’ve Been Performing a”. Mashup” — andmaks märku publikule, et ta vajab abi. Sest Internetist leitud sotsiaalmeedia kaadrite kohaselt tegi Swift selgeks, et kui fännile kohe tähelepanu ei pööratud, andis Swift mõista, et saade ei jätku enne, kui neid märgatakse.

“Ta on korras. Ma lihtsalt jätkan mängimist, ma laulan seda laulu seni, kuni keegi neid aitab,” laulis Swift kitarri põimides ja lisas, et keegi kuulab teda lõpuks, sest ta “hakkab rääkima” ” teema kohta. Kuni keegi vastab tema palvele.

“Andke mulle teada. Ma võin seda teha terve öö,” ütles ta ja üha pettunult. Kui ta lõpuks leidis kellegi, kes vajab fänni, hüüdis ta: “Kas meil on hea? Äge!“ enne oma esinemise juurde naasmist.

Swift on võtnud oma ülesandeks hoolitseda probleemsete fännide eest kogu tuuri vältel, mis on tema 60 kontserdile Põhja-Ameerikas, Argentinas ja Brasiilias müünud ​​hinnanguliselt 4,35 miljonit piletit enne oma tuuri rahvusvahelisele etapile asumist.

Iga kord, kui Taylor Swift on oma Eras Touri ajal oma fänne aitama kutsunud turvalisustBuda Mendes/TAS23/Getty Images TAS-i õiguste haldamiseks

“Anti-Hero” laulja paljastas, et tal pole probleeme saadet sulgeda seni, kuni ta on ohutuse taganud. 2023. aasta mais katkestas ta oma laulu “Bad Blood” 1989. aasta võtte ajal, et karjuda turvamehe peale, kes ahistas kontserdikülastajat. Kuus kuud hiljem Brasiilias Rio de Janeiros keskendus ta sellele, et fännid oleksid intensiivse kuumalaine ajal hüdreeritud. (pühendatu, Ana Clara BenavidesSuri traagiliselt kuuma kurnatuse tõttu enne üht etendust.)

“On inimesi, kes vajavad vett, võib-olla 30, 35, 40 jalga tagapool,” ütles ta, osutades Evermore’i lavastuse ajal laval olevale rahvahulgale. “Niisiis, kes iganes vastutab selle neile andmise eest, veenduge. Kas ma saan signaali, et teate, kus nad on?”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast Benavidezi surma ütles üks allikas väljaandele Us Weekly ainult, et Swift oli kaotuse pärast “iseenda kõrval”, märkides, et laulja meeskond “ulatab käe” fänni perekonnale. Insaider lisas, et Swift oli “tänulik”, et tal on tema poiss-sõber, Travis KelceToona tema jaoks, nimetades teda “tohutuks tugisüsteemiks”, kui ta tragöödiast toibus.

Taylor Swifti kõige levinumad hetked The Eras Tourist

Seotud: Taylor Swifti seni kõige levinumad hetked “The Eras Tourist”.

John Shearer/TAS24/Getty Images Taylor Swifti The Eras Tour ei tõusnud pealkirjadesse mitte ainult rekordilise ülemaailmse edu, vaid ka viiruslike hetkede rohkuse tõttu. Swift alustas oma kõige ambitsioonikamat kontserdireisi 2023. aasta märtsis koos esinemistega Glendale’is, Arizonas. Tema teine ​​õhtune esinemine andis fännidele ühe esimestest […]

Turvalisuse tagamine ulatub Swifti jaoks palju kaugemale Erase tuurist, mis sai 2018. aastal tugevalt mõju pärast seda, kui Manchesteris Ariana Grande kontserdi ajal toimunud pommiplahvatus tappis 22 inimest. Mõni kuu hiljem alustas ta Reputation Stadiumi turneed.

“Ma kartsin praegu tuurile minna, sest ma ei teadnud, kuidas me seitsme kuu jooksul 3 miljonit fänni turvaliselt hoiame,” rääkis ta 2019. aastal Ellele. Olen teinud jõupingutusi oma fännide kaitsmiseks. Vägivallahirm minu isiklikus elus jätkub.»

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *