Teki all kaitseb kapten Sandy kokka, kes keeldub öösel toitu valmistamast

(lr) Kapten Sandy Yan, Jonathan Shillingford Fred Jaguneau/Bravo

Kapten Sandy Yan Ta üllatas mõnda alumise korruse Vahemere piirkonna näitlejat, kui ta kõrval seisis Peakokk Jonathan Shillingford Hiljem ta ei ärganud hilja õhtul, et külalistele süüa valmistada.

Esmaspäeval, 3. juunil toimunud 9. hooaja esilinastuse ajal oli sisemeeskonnal juba suuri tagasilööke, kui nende tarnija jättis nad ilma alkoholist ja muudest olulistest asjadest. peahautis Ayesha Scott püüdis vältida suhtlemist oma meeskonnaga, Jelena Dubich Ja Bri MuellerMõlemal oli palju õppida.

Oma tšarterreisi esimesel õhtul pani Ayesha Elena juhtima ja südaööks küsisid külalised suupisteid, nagu grilljuust, makaronid ja juust, nachod ja krõpsud guacamolega. Elena püüab Jonathanilt abi paluda, hoolimata sellest, et ta magab oma kajutis sügavalt.

“Ma pean koka äratama. Nad tellivad liiga palju toitu,” tunnistas Elena. „Vabandust, kokk, nad tellisid süüa. See tegi minu jaoks liiga palju toitu. Nad tahavad palju asju. Ma aitan sind, me saame seda koos teha.”

Kõigi aegade suurimad tekialused tülid – ja kus suhted täna seisavad, hallid jakid

Seotud: Suurimad tekialused tülid – ja milline on suhe praegu

Karm meri! Alates Below Decki frantsiisi debüüdist 2013. aastal on vaatajatel olnud esireas istekohad suurimatele tõsielusaadetele. Saate spinoff-sari Below Deck šokeeris Vahemere vaatajaid, kui Hannah Ferrieri ja kapten Sandy Iani silmanägematus osutus halvimaks. Meeldejääv pildistamine siiani. […]

Joonatanit aga ei huvitanud püsti tõusmine. “Ma ei usu,” ütles ta Elenale, püüdmata püsti tõusta ja kööki aidata.

Selle tulemusena püüdis Elena leida viise, kuidas külalistele üksi meeldida.

“Paatidel, millega olen varem töötanud – ma pole kunagi purjus inimestele süüa teinud. Tunnen end ülekoormatuna, vajan abi,” märkis ta enne plaani välja mõtlemist. “Ma võin neile lihtsalt grilljuustu teha ja öelda, et meil on see.”

Seejärel ütles Elena külalistele, et nende menüüs on ainult grilljuust, kuid nad ei nõustunud ja nõudsid suupisteid juurde. Deckhand Gail Cameron Elena proovis isegi jooke tehes võileibu tehes kätt ulatada. Kuid Elena mõistis, et see oli talle liiga palju toime tulema, ja ta naasis Jonathani kajutisse.

«Püüan koka veel korra püsti ajada,» selgitas ta. «Minu kohustus pole külalistele toitu valmistada. Ma mitte ainult ei suuda külalistele kokteile pakkuda, vaid näen ka välja, et ma ei saa külalistega hakkama. Jono isekas käitumine paneb mind halvasti nägema.

Jonathani tähelepanu hajub, kui Elena tuleb tagasi ja palub tal uuesti süüa teha. Elena märkis omalt poolt, et Jonathan näeks halb välja, kui tema toit külalistele pettumust valmistaks.

Kapten Sandy: Hannah on

Seotud: Below Deck on aasta suurim draama Vahemerel

Niipea, kui astud alumise teki Vahemere tšarterjahi pardale, on üks asi garanteeritud: palju draamat. Bravo jooksu ajal on meeskonnaliikmed, nagu kapten Sandy Ian, Hannah Ferrier, Malia White ja teised, pidanud üksteisele päid vastu – seda kõike selleks, et üksi toimetada. […]

“Vaata, ainus põhjus, miks ma tagasi tulen, on see, et sellest saab probleem. Ma ei taha, et teeksite endale nii rumalate asjade pärast seda,” ütles ta. “Nad tahavad seda toitu ja sellest saab suur probleem.”

Vastuseks tulistas Jonathan vastu: „Millest sa räägid? Ma ei tee midagi. Ma ei maganud piisavalt, nad oleksid saanud grillitud juustuvõileibu. Sa ütlesid, et saad hakkama.”

Jonathan kirjeldas oma pettumust ülestunnistuses. “Ma vihkan ärkvel olemist. Ma vihkan seda,” ütles ta kaamerale, kui andis Elenale mõista, et ta ei tõuse. “Koer, kas sa oled loll? See ei ole sulle hea kogemus.”

Kuna kokk keeldub teda abistamast, lõpeb osa sellega, et Elena naaseb kööki, et proovida ise süüa teha, lisades: “See on muutumas suureks probleemiks. Tahtsin lihtsalt anda teile võimaluse mõelda, sest ma ei tee seda. tahan, et kogu see kogemus oleks teie jaoks.

Sandy reageerib draamale järgmise nädala episoodi treileris. “Ära kunagi äratage kokka üles,” teatas kapten meeskonna koosolekul, mis Elenat ilmselt ärritas.

Juhend igale frantsiisi

Seotud: Juhend igale frantsiisi “Below Deck” kaptenile: Leest Sandyni

Aastate jooksul on Below Decki fännid õppinud tundma paljusid kapteneid – ja mõned on jätnud meeldejäävamad muljed kui teised. 2013. aastal esilinastunud Below Deck uurib jahisõidu glamuurset maailma ja mitte nii armsaid telgitaguseid olukordi, millega meeskond peab hakkama saama. Esimesel hooajal tutvustati vaatajatele kapten Lee Rosbachi ja […]

Teises klipis näis Stu silmanähtavalt ärritunud. “Ma lõin jalaga tagumikku ja kõik osutus peakoka äratamisega,” rääkis Elena läbi pisarate. Jonathan kommenteeris ka tema ja Elena vahelisi probleeme kellegagi telefonis olles, öeldes: “See lits ajab mind hulluks.”

Sandy on olnud alumise teki juht alates Vahemere iteratsiooniga liitumisest 2017. aastal. Kapten Lee Rossbach Aastal 2023.

Enne 9. hooaja esilinastust rääkis Sandy ajakirjale Us Weekly oma perspektiivist juhina.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“See on inimestele võimaluse andmine muutuda. Kuidas sa mõistad, et inimesed tahavad muutuda? Annate neile võimaluse näidata, et nad muutuvad,” selgitas ta 2023. aasta detsembris oma toetust varasematele kaassõpradele. „Miks nad muutuksid, kui keegi ei anna neile võimalust? Muidugi annan neile kõigile võimaluse näidata, et nad muutuvad.”

Ta lisas: “Iga hooaeg toob oma üllatusi. Kuulake, kujutage ette, et töötate ja elate koos samal ajal. See ei ole lihtne. Nii et ma annan neile palju tunnustust nende võime eest selle kõige keskel püsida.”

Filmi The Mediterranean 9. hooaeg on eetris esmaspäeviti kell 21.00 ET saates Bravo. Uued osad voogesitatakse Peacockis järgmisel päeval

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *