Teki all kallab kapten Lee lõpuks koos Carl Radkega Riftile teed

Kapten Lee ja Carl Rudke. Getty Images (2)

teki all Kapten Lee Sündmused lõpuks katkesid – sealhulgas taskuhäälingusaate episood, mida kunagi ei avaldatud -, mis läksid temaga tülli Carl Rudke.

Kolmapäeval, 5. juunil saates “Soolane kapten Lee’ga” saates 74-aastane kapten ja tema kolleegid Sam de CavalcantiHiljutised pealkirjad käsitlevad Carli lahkuminekut Lindsay Hubbard Mängis Suvemaja 8. hooajal.

“Ma ütlen midagi. Elasime Carliga lähedal. Andsin Carlile võimaluse olla podcastis ja rääkida seda nii, nagu ta seda nägi,” meenutab Lee.[If] Tekkis küsimus, mida ta soovis eemaldada, võtsime selle üles. Kui oli midagi, mida ta ei tahtnud vastata, siis me teda kohapeale ei pannud.

“Me ei riputanud teda välja kuivama – see oli softballi intervjuu, kui ma seda kunagi nägin,” meenutas Lee, et üritas 39-aastasele Carlile pärast kihlumist 2023. aasta novembris turvalist platvormi luua. “Sellepärast, et Carli selga panna. kohapeal.” Ma ei tee kunagi midagi meelega.”

Kapten Lee ja Carl Radkesi sõprus läbi aastate

Seotud: Kapten Lee ja Carl Radke on olnud sõbrad aastaid

Enne nende kukkumist andsid kapten Lee Rosbach ja Carl Rudd Bravo fännidele pilguheit nende sõprusest. Lee tõusis kuulsuseni pärast esinemist 10 hooajal saates Below Deck. Vahepeal on Carl pärast saatega liitumist 2017. aastal dokumenteerinud oma paljud tõusud ja mõõnad suvemajas. Kuigi nad tegutsesid selles […]

Pärast seda, kui Lee teatas, et külaliseks saab Carl, võttis asi pöörde.

“Tavaliselt avaldame teisipäeval teaseri, mida me ka tegime. Siis helistas mulle Carl, kuidas ma teda ära kasutan ja proovisin teda paika panna,” väitis Lee. “Tema publitsist oli kohal – nagu ka minu oma. Ma olin pahviks löödud. Ma ei tea, mis ta teel minema ajas või mida ta mõtles.”

Sel ajal avaldas meie iganädalane taskuhäälingusaate päev enne episoodi otseülekannet eksklusiivse ülevaate. Kahes eraldi klipis selgitab Carl, miks ta ei kahetse oma kihluse lõpetamist Lindsayga.

“Ma ütlesin talle, et ta ei taha seda avalikustada, nii et me ei teinud seda,” märkis Lee, enne kui kaassaatejuht lisas: “See pani meid samuti väga raskesse olukorda. Ma arvan, et ta ei hooli sellest tegelikult.”

Lee väljendas kolmapäeval pettumust olukorra halvenemise üle.

Teki all ütleb kapten Lee Carl Ruddile, et see ei ole tema kõne kõike öelda

Seotud: Kõige meeldejäävam Bravo crossoveri vaen

Bravo saated on tuntud oma õiglase osa vastuolude poolest – ja draama on aastate jooksul võrku levinud. Vanderpump Rulesi staar Lala Kent jõudis varem uudistesse, kui tema lahkuminek Randall Emmettist tekitas avaliku draama koos Sunseti šahhi Gigi Gharchedaghiga. Vahetult pärast kihluse lõpetamist iludusmogul Emmettiga, […]

“Ma ei tea, millest ta hoolib. Me ei edastanud seda, sest ta palus meil seda mitte teha – või nõudis, et me seda ei teeks,” jätkas ta. “Me pole kunagi Carli kohta midagi avalikustanud ega ole temaga ka praegu arutanud. Ainus põhjus, miks me praegu siin oleme, on see, mida ma loen. Ma ei usu seda, mida loen, aga usun seda, mida näen .”

Lee ja Carl said algselt sõpradeks pärast seda, kui kaotasid lähedased sõltuvuse tõttu. Lee kaassaatejuhid ütlesid kolmapäeval, et nad olid Carli tollasest käitumisest “pimedad”.

“Ta oli vestlusest hästi teadlik. See ei kujutanud Lindseyt ega teda halvas valguses. See oli tol ajal tegelikult tasuta,” ütles Sam. “See oli peaaegu nagu [Dr.] Jekyll ja [Mr.] Hyde. See tuli vasakult väljalt.”

Kõigi aegade suurimad tekialused tülid – ja kus suhted täna seisavad, hallid jakid

Seotud: Suurimad tekialused tülid – ja milline on suhe praegu

Karm meri! Alates Below Decki frantsiisi debüüdist 2013. aastal on vaatajatel olnud esireas istekohad suurimates tõsielusaadetistes. Saatesari Below Deck šokeeris Vahemere vaatajaid, kui Hannah Ferrieri ja kapten Sandy Iani silmanägematus muutus suurimaks. Meeldejääv pildistamine siiani. […]

Sam nimetas Carli vastust “ebakindlaks”, millega Lee ei nõustunud.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Ta sai kelleltki parima võimaliku intervjuu, mida ta kunagi saab. Andsin talle võimaluse rääkida oma pool loost nii, nagu ta soovis. Ta ei pidanud ütlema midagi, mille pärast tundis end ebamugavalt,” lõpetas ta. “Ta raamis mind pärast seda, kui süüdistas mind petmises. Nii et härra Rudk, ma ei ole teid petnud.”

Lee kinnitas varem meile, et ta pole hiljuti Carliga rääkinud, öeldes eelmisel kuul: “Ei, ma ei ole seda teinud. Ta on üsna hõivatud.

Meie nädalaleht pöördus kommentaari saamiseks Carli esindaja poole.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *