Telearst Michael Mosley suri 67-aastaselt: surnukeha leiti päevi pärast kadumist

Briti telesaatejuht Michael Mosley Kreeka ametnike sõnul leitud.

Ühendkuningriigi telearst Mosley jäi teadmata kadunuks kolmapäeval, 5. juunil, kuna ta ei naasnud koju reisilt Kreekasse Symi saarele. Tema surnukeha avastati mõni päev hiljem, pühapäeval, 9. juunil Kreekas Agia Marina saare rannast.

Michaeli naine, Dr Claire Bailey MosleyHiljem avaldati austust tema surnud naisele, kes suri 67-aastaselt.

“On laastav kaotada oma imeline, naljakas, lahke ja särav abikaasa Michael,” ütles Claire pühapäeval pärast surnukeha leidmist. “Meil oli koos uskumatult õnnelik elu. Armastasime üksteist väga ja olime koos väga õnnelikud.”

Seotud: 2024. aasta kuulsuste surmad: tähed, kelle me sel aastal kaotasime

Hollywood leinas 2024. aastal paljusid kuulsusi. Kiirsõidustaar Christian Oliver (sünninimega Christian Klepser) suri 5. jaanuaril 51-aastasena hukkunud lennuõnnetuses. Oliver sõitis Kariibi mere puhkuselt koju koos oma kahe tütre — Madita ja Annickiga. Ta jagab abikaasa Jessica Klepseriga – 4. jaan. […]

Ta lisas: „Oleme tänulikud Simi suurepärastele inimestele, kes aitasid teda leida väsimatult. Mõned selle saare inimesed, kes polnud Michaelist kuulnudki, töötasid ilma küsimata koidikust hilisõhtuni. Mind ja mu perekonda on palju lohutanud inimeste armastus üle kogu maailma. On selge, et Michael tähendas paljudele teist tohutult.”

Claire lisas, et 67-aastane Michael jäi kolmapäeval kadunuks pärast Agios Nikolaose rannas jalutamist. Pole teada, mis juhtus, kuid Claire teatas Michaeli kadunuks mõne tunni jooksul.

CCTV salvestuste järgi nähti meest, keda peeti Michaeliks, kõndimas teisel pool randa keset tugevat kuumust ja kivist maastikku.

Kadunud Briti telearsti Michael Mosley otsingutel leiti väidetavalt tema surnukeha

Dr Michael Mosley Brooke Mitchell / Getty Images

“Me oleme rahul sellega, et ta peaaegu pääses,” lisas Claire. “Ta tegi uskumatu tõusu, valis vale marsruudi ja kukkus kokku seal, kus ulatuslik otsingumeeskond teda lihtsalt ei näinud. Michael oli seiklushimuline mees, see on osa sellest, mis ta eriliseks tegi.”

Michaelil ja Claire’il on neli last, kes liitusid paariga nende Kreeka puhkusel. “Ma olen uskumatult uhke meie laste, nende vastupidavuse ja toetuse üle viimastel päevadel,” ütles Clare oma pühapäevases avalduses. „Mind ja mu perekond on väga lohutanud inimeste armastuse väljavool üle maailma. On selge, et Michael tähendas paljudele teist tohutult. … Mul on nii vedanud, et mul on meie lapsed ja mu suurepärased sõbrad. Kokkuvõttes tunnen, et mul on vedanud, et mul on selline elu Michaeliga. “

Michael esines ITV saates This Morning ja BBC saadetes Trust Me, I’m a Doctor ja Michael Mosley: Who Made Britain Fat?

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

«Õppisin arstiks, kuid nüüd olen olnud teadusajakirjanik ja televisiooni telgitagune 34 aastat. Selle aja jooksul olen näinud tohutut revolutsiooni meditsiinis ja isiklikus tervises,” rääkis Michael 2019. aasta veebruaris Ühendkuningriigi ajakirjale Essence.

Michael oli ka teerajajaks 5:2 dieedile, mida ta alustas võitluses diabeediga.

“Kuus aastat tagasi avastasin, et mul on 2. tüüpi diabeet. Mu isa suri sellesse. Ta pidas palju pööraseid dieete ja ükski neist ei aidanud,” rääkis naine toona ajakirjale. „See pani mind õppima vahelduva paastumise kohta. Seejärel tegin BBC dokumentaalfilmi “Söö, paastu ja ela kauem” oma püüdlustest diabeeti tagasi pöörata, mis viis mind 5:2 dieedini. See tõstis mind rambivalgusesse. Seejärel tegin teise BBC dokumentaalfilmi The Truth About Exercise ja see oli samuti väga populaarne. See lükkab ümber paljud müüdid.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *