Teller Holder räägib üleminekust „sellelt TikToki lapselt” kantrimuusika täheks

Telleri hoidja Alates “sellest TikToki lapsest” kantrimuusika staariks – ja ta üritab ikka veel suurt muutust välja mõelda.

“Üks asi, mida ma ise olen avastanud, on see, et miljonite jälgijate olemasolu ei tähenda tingimata voogusid. Täpselt nii nagu keegi võib-olla teab, et kui nad mind tunnevad, olen nii muusikast kui ka kõigest vaimustuses – rääkimata kantrimuusikast,” rääkis 26-aastane Holder ajalehele Us Weekly ainult CMA Festi raames. “Meid on omaks võtnud nii paljud inimesed ja see on olnud tõesti väga tore. Meil on olnud kuradima aasta, kuid samal ajal on palju inimesi, kellel on raskusi selle seedimisega.”

Holder sai alguse sotsiaalmeedias (tal on TikTokis üle 19 miljoni jälgija), enne kui tegi 2023. aastal oma “päris” debüüdi kantrimuusika areenil.

“Ma ei puhunud niimoodi,” ütles ta meile ja lisas, et mõned inimesed kutsusid teda “lihtsalt”. [a] Loo välja andnud “Fake Country Boy” tegi aga tänavu suure pöörde.

Seotud: Kantritähed!

Jee! Sellised staarid nagu Hayden Panettiere, Kelly Clarkson, Nicole Kidman ja Matthew McConaughey on kõik oma mugavustsoonist välja astunud, et jõuda Nashville’i. Klõpsake, et näha mõnda kuulsat nägu, kes on maale kolinud!

“Ma arvan, et inimesed lihtsalt nägid, et oleme tegelikult siin selleks, et jääda,” ütles Holder meile, eriti pärast avamist. Dylan Scott See linn läks meie eelmise aasta lõpu reisi jaoks väga hästi.

Teller Holder jälgib oma üleminekut TikToki lapsest kantrimuusika staariks

Telleri hoidja Rick Kern / Getty Images CMT jaoks

Holder ütles, et ta “õppis kõike” teel olles koos 33-aastase Scottiga, kellega ta oli sõber enne, kui nad koos turneele läksid. “Ma võlgnen talle praegu kõik, mees.”

Tänu Scotti tuurile läks Holder väikestest kohtadest 5000 inimese ees “slami täis” lavadele mängima.

“Ta tõi mind igal õhtul lavale, et temaga koos laulu laulda, ma olin iga päev tema tuuribussis,” meenutas Holder. “Tundus, et see oli minu ringreis ja see oli kõige imelisem kogemus, mida ma võisin soovida.”

Kantrimuusika suurim paar Faith Hill on Tim McGraw

Seotud: Kantrimuusika suurim paar

Olgu keskkooli kallikesed või teine ​​võimalus armastuseks, selle riigi paarid on selles pikas perspektiivis. Faith Hillil ja Tim McGrawil on olnud armastuslugu läbi aegade. Nad sõlmisid 1996. aastal sõlme ning tervitasid vastavalt 1997., 1998. ja 2001. aastal tütreid Gracie, Maggie ja Audrey. vaatamata […]

Kui möödunud nädalavahetusel tuli aeg Nashville’is CMA Festi lavale astuda, oli Holder põnevil oma viimast singlit “Nothing But Neon”, mis oli osaliselt inspireeritud. Morgan Wallenselle muusika.

“See oli teistsugune,” ütles ta ja nimetas lugu “lõksuriigiks”. Alguses ei teadnud Holder, mida tema fännid mõtlevad. “Nad armastasid seda väga,” lisas ta.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Pärast CMA Festi komplekti valmistub Holder oma messi- ja festivaliringi jätkama.

“Järgmisel on meil palju ees [few] Kuu jooksul tuleb välja palju uut muusikat. Mul oli võimalus selle aasta alguses ringi teha, et kohtuda linna tippkirjanikega,” jagas ta. “Astusime stuudiosse ja kirjutasime tõeliselt hämmastavat muusikat, mida mul on hea meel kuulda.”

Aruanne Jeremy Parsonsilt

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *