Tenniseproff Roger Federer on pensionile jäämisega üliõnnelik ja kasvatab oma 4 last

Roger Federer. Dia Deepasupil / Getty Images

Tennise legend Roger Federer Elu väljaspool õue on armastav.

Endine maailma edetabeli esireket, kes riputab reketi 2022. aastal, on “sujuvalt” läinud pensionile ning on õnnelik, et saab oma naisega oma neljale lapsele jumalik isa olla. Mirka.

“Pensionile jäämine on suurepärane. See oli sujuv,” ütles 42-aastane Federer esmaspäeval, 10. juunil oma uue dokumentaalfilmi Federer: Twelve Final Days esilinastusel Extrale antud intervjuus.

“See on olnud tõesti sujuv. Super õnnelik minu elus. Meil on neli ilusat last. Seal on kaksikud poisid, kes on 10, kaksikud tüdrukud, kes on 14, ja siis minu naine,” jätkas ta. „Oleme just maailmas ringi reisinud, veetnud parimat aega ja ilmselt aidanud neid koolis, ja siis on selliseid projekte. Nii et ma olen sellega hõivatud olnud ja see on olnud suurepärane.”

Väljakult lavale – 818 aastat ikooniliste sportlaste esinemist Met Galal

Seotud: Meeldejäävamad sportlaste esinemised Met Galal läbi aastate

Mõned silmapaistvad sportlased on aastate jooksul oma sportlikud võimed väljakult Met Galale viinud. Vormel 1 piloot Lewis Hamilton on saanud staariderohke võistluse võistluspaigaks – eriti nüüd, kui tal on selles spordis mitu rekordit. 2024. aasta üritusel osaledes järgis Hamilton kostüümi “Aja aed” […]

Kuigi Federer lahkus ametlikult pärast Laver Cupi 2022. aasta septembris, valmistus ta pärast tennisejärgset elu pärast kahte põlveoperatsiooni 2020. ja 2021. aastal, mis tõid tal läbi suurema osa oma viimastest eluaastatest professionaalina.

Roger Federer on pensionil õnnelik

Roger Federer Aafrika mängu ajal Roger Federeri ja Rafael Nadali vahel Kaplinna staadionil 07. veebruaril 2020. Ashley Voltman/Gallo Images

“Mul oli põlvega natuke õnne – kahjuks. Mu põlv läks aina hullemaks, nii et ma arvan, et sain tunnetuse ja maitse sellest, milline on mu elu pärast pensionile jäämist, et olla rohkem kodus,» sõnas Šveitsi mängija.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Oma uues dokumentaalfilmis, mis kirjeldab Federeri hiilgava karjääri lõppu, “lämbub staar alla”, kui ta mõtiskleb elu pärast mängu, vahendab Extra.

Federer selgitas esilinastusel: “Olen alati tundnud, et karjäär võib alati lõppeda mis tahes vigastusega – ja see on lihtsalt tennis, olen alati püüdnud endale meelde tuletada.”

“Iga kord, kui võitsin matši või turniiri, eriti turniiri, teadsin, et see võib jääda minu viimaseks ja seega peate alati elama elu, kus ühel päeval oled kodus ja siis pole enam tennist. Ja mängida,” lisas ta. “Teist saab lihtsalt endine tennisemängija. Ja ma arvan, et see mõtteviis aitas mul mitte liiga palju muretseda tennisejärgse elu pärast. See on olnud suur muutus. Olen väga õnnelik ja mul on hea meel, et see oli mõeldud minu jaoks.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *