Teresa Giudice kirjutab Dina Manzole pärast eksabikaasa Thomase süüdimõistmist

Teresa Giudice Monica Schipper / Getty Images

Teresa Giudice Ja Dina ManzoKuulujutt oli, et sõprus oli vees surnud.

Kuid endised New Jersey koduperenaised võivad tegelikult olla sõbralikumad, kui fännid arvavad.

52-aastane Giudice paljastas, et saatis 52-aastasele Dinale sõnumi pärast seda, kui sai teada oma endisest abikaasast. Thomas Manzo Mõisteti 2015. aastal süüdi mafiooso palkamises, et rünnata oma tollast poiss-sõpra.

“Saatsin talle sõnumi ja ta võttis selle südameasjaks,” ütles Giudice esinedes Andy Coheni pühapäeval, 9. juunil saates Watch What Happens Live. “Tead, õiglus oli jalule seatud.”

Meie iganädalane lahendus RHONJ 14. hooaja kokkutulekuks

Seotud: Meie iganädalane vaba valik RHONJi 14. hooaja kokkutulekuks

New Jersey tõeliste koduperenaiste 14. hooaeg on oma kokkutuleku või selle puudumise kohta pealkirjades. Mitmed allikad kinnitasid juunis väljaandele Us Weekly, et Bravo etendus ei saa hiljem sel aastal traditsioonilist taaskohtumist. Insaider selgitas, et Teresa Giudice ja Melissa Gorga “hoivad saadet pantvangis” ja […]

Giudice ei soovinud rohkem kommenteerida nende kahe vastuolulist sõprust, mis arvatakse olevat lagunenud pärast seda, kui Dina ei osalenud Giudice 2023. aasta pulmas. Luis Ruelas.

Kuigi väidetavat vaenu ei kinnitatud kunagi ametlikult, loobus Dina pärast sündmust Giudice’i jälgimisest Instagramis, käivitades kuulujutud lõhest.

Sellel ajal, Joe GorgaGiudice’i noorem vend filmiti RHONJ-s, kuidas ta rääkis kaameratele, kuidas tema arvates nende sõprus ärivaidluste tõttu lõppes.

Olenemata sellest, mis tegelikult juhtus, toetab Giudice selgelt oma endist sõpra eksabikaasa hiljutise süüdimõistmise ajal.

Föderaalne vandekohus mõistis 59-aastase Thomase teisipäeval, 4. juunil süüdi “vandenõus, dokumentide võltsimises ja varjamises ning kuriteole kaasaaitamises” pärast seda, kui ta palkas kellegi Dina praegust abikaasat ründama. David söökla.

Associated Press teatas toona, et Thomas palkas mehe, väidetava “mafiooso” ja “Lucchese’i kuritegeliku perekonna sõduri”, vastutasuks “tasuta rikkaliku pulma vastuvõtu eest”.

New Jersey tõelised koduperenaised, kus nad praegu on

Seotud: Endised “RHONJ” tähed: kus nad praegu on?

Frantsiis Real Housewives of New Jersey on näinud, et paljud selle staarid on viimase aasta jooksul Maalt lahkunud – ja Us Weekly reisib mäluteele ja uurib, kus nad praegu on. OG-i näitleja Caroline Manzo lahkus saatest 2014. aastal ja aastaid hiljem avas oma suhte. […]

New Jerseys Franklin Lakesis elavat Thomast ähvardab 18. juulil 2015 toimunud kuriteo eest kuni 46-aastane vanglakaristus. Talle mõistetakse karistus 15. oktoobril

Teisipäeval, 4. juunil jagas Dina Instagrami fotot, millel ta tõstab käed taeva poole, kui päikesevalgust sajab suurele monumendile.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Samal ajal kui üks tema jälgijatest fotot kommenteeris: “Valgus võidab alati!!!!” Dina vastas: “Alati”, näidates näiliselt tema võitu Thomase varasemate tegude üle.

Dina jagas kolmapäeval, 5. juunil oma Instagrami loo kaudu ka kõnekat tsitaati.

“Kutsun oma jõu enda juurde tagasi. Kutsun oma jõu enda juurde tagasi. Ma kutsun oma maagiat enda juurde,” seisab tsitaadis. “Ma olen puhastatud ja lahti kõigest, mis võib mind tühjendada. Ma olen kaitstud. Olgu nii. .”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *