“The Hills” esilinastus 18 aastat tagasi – millised on näitlejad praeguseks?

Kui The Hills 2006. aasta mais esmakordselt debüteeris, oli see palju erinev taaselustusest The Hills: New Beginnings. Olenemata sellest, millist versiooni nad vaatavad, jäävad fännid ikkagi näitlejate kirjutamata peatükkide külge.

Järgnes MTV tõsielusaade, Laguna Beachi spinoff Lorraine Conrad Laguna Los Angelesse, kuhu ta temaga koos kolis Heidi Montag. Nende “esimene sõber”, kes elas selles hoones ja elas hiljem koos Conradiga, oli Audrina Partridge.

Disaini ja kaubanduse moeinstituudis osaledes jõudis Konrad kiiresti Teen Vogue’i praktikale ja kohtus kaaspraktikantidega. Whitney Port. Montag aga lahkus koolist vahetult pärast hooaja algust pärast Bolthouse Productionsis tööle asumist.

Kogu sarja jooksul näevad vaatajad Conradi endise leegina Jason Wahler Näeb oma ellu naasmist ja Montagi armastuslugu Spencer Pratt selle algusest peale

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Aga mida nad kõik praegu teevad? Kuigi mõned algsed staarid – Partridge, Montag ja Port – on liikunud edasi filmile The Hills: New Beginnings, siis Conrad ei ole… ja ta pole ainus.

Sirvige allolevat galeriid, et näha, kus The Hillsi näitlejad täna on:

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *