“The Valley” võtab kaamerad, et lahendada Jaxi ja Brittany lahkuminek

Casey Durkin/Bravo

Näidatakse filmi The Valley tootmisjärgseid kaadreid Jax Taylor Ja Brittany Cartwright Nende lahkumineku käsitlemine – ja kas oli lootust taaskohtumiseks.

1. hooaja finaalis, mis jõudis eetrisse teisipäeval, 4. juunil, keskendusid 44-aastane Jax ja 35-aastane Brittany oma Jax’s Studio City baari avamisele, samal ajal liikudes käimasolevate suhteprobleemide lahendamisel. Episood lõppes positiivselt, kui Jax mõtiskles selle üle, kuhu Brittanyga asjad lähevad.

“See on minu jaoks hämmastav hetk. Ma arvan, et partneri või olulise inimesega baari avamisel ületame kõik võimalused. Ma arvan, et see on üks asi, mis hoiab Brittanyt ja mind koos,” ütles ta pihtimuses. “Praegu paistab tulevik päris helge.”

Super-Size’i viimane episood oli aga alles poole peal, ülejäänud stseenid filmiti kuus kuud hiljem. Valli lisas ekraanipildid nii Jaxi ja Brittany lahkuminekust kui ka Us Weekly kajastusest. Michelle Lally Ja Jesse LallyLahutage enne iga paari registreerimist.

Jax Tayloril ja Brittany Cartwrightil on aastate jooksul olnud tõusud ja mõõnad

Seotud: Jax Taylori ja Brittany Cartwrighti tõusud ja mõõnad aastate jooksul

Jax Taylori ja Brittany Cartwrighti armastuslugu, mis viis nende 2024. aasta pausini, ei olnud muinasjutt. Taylor kohtus Cartwrightiga 2015. aasta kevadel Vanderpump Rules’i 3. ja 4. hooaja vahel. Fännid nägid, et Cartwright kolis Los Angelesse, et olla koos Tayloriga tõsieluseriaali 4. hooajal. kui tal on kiire […]

“Ma ei näinud seda tulemas. Vabandust,” ütles Jax kaamerale enne ekraanilt lahkumist. “Ma poleks kunagi arvanud, et olen selles olukorras, kus ma praegu olen.”

Jax ja Brittany otsustasid alguses oma pulmad – millest nad veebruaris välja kuulutasid – oma kaastähtedega filmimise ajal ootele panna. Jaxiga kohtuti Jason Caperna Rääkige kohutavate otsusteni viimisest.

“Pole tähtis, ei mingit petmist ega kuritarvitamist. Mitte ükski neist. Ma olen nii põnevil, ”arutles Jax, enne kui meenutas, kuidas ta tahtis Bretagne’st eraldada pärast seda, kui ta “prügimäes” silmad välja kisas. “Brittany ja mina oleme pausil. … See ei näe hea välja.”

Valley Peaksi kaamera varundamine on suunatud Jaxi ja Brittany Spliti pooleFelix Kunz/Bravo

Brittany pakkus ülestunnistuses omapoolset külge “mürgise” olukorra loost.

“Minu ja Jaxiga juhtus palju. Meil ​​oli juba terve suve probleeme, kuid kui kaamerad hakkasid veerema, hakkasid asjad hullemaks minema. Nii et umbes kuus nädalat tagasi läksin Jaxist lahku,” selgitas ta. „Ma kolisin Cruziga Airbnb-sse, sest Jax ei lahkunud. Ma arvan, et see näitab, kui isekas Jax on.”

Brittany selgitas Michelle’ile, Janet Caperna Ja võta see See oli viimane piisk Jaxi käitumises. Ta ütles, et läheb sageli välja ja tuleb tagasi “kuningmao moodi”, kuna ta on näljane. Pärast seda, kui ta ühel korral tundide kaupa tema peale karjus, otsustas Brittany ajutiselt lahku minna.

“On nii palju asju, mille pärast ma Jaxi tagasi võtan. Mind on petetud, mind on austatud, mind on alandatud,” märkis ta. “Ma kannatasin selle suhte pärast palju. Valu, millega pidin silmitsi seisma, oli paljastatud. Ma ei saa sellega enam hakkama.”

Vanderpumpi reeglid Lala Kent Scheana Shay Jax Taylori ja teiste staaride armuelude näitlejate tutvumisajalugu

Seotud: “Vanderpumba reeglid” näitlejate tutvumisajalugu

Kui vaatajatele 2013. aasta Vanderpump Rules’i esilinastuse ajal Lisa Vanderpumba restoranitöötajaid tutvustati, oli selge, et kõik olid seotud üksteise armueluga. Alates Stacy Schroederi kivisest suhtest Jax Tayloriga, mis võtab pöörde, kui ta kohtub oma parima sõbranna Kristen Doubtiga, kuni mitmete juhuslike suheteni Peter Madrigaliga. […]

Jax ei andnud tema ja Brittany suhtes lootust. “Ma tõesti arvan, et lükkasin ta üle ääre,” ütles ta pihtimuses. “Võib-olla ma ei ole selle jaoks välja lõigatud.”

Võrreldes end Michelle’iga, kes andis Jesse’ist lahutuse sisse, tunnistas Britney, et pole kindel, et on valmis oma abielu pistikut tõmbama.

“Ma arvan, et olen põhimõtteliselt murdepunktis, kuid ma pole veel seal. Ma ei taha oma perele pettumust valmistada,” ütles ta läbi pisarate. “Ma võitlesin selle eest, et ta neile nii väga meeldiks. Ma lihtsalt ei taha, et nad minus pettuksid. Ma ei taha neid häirida.”

Näidati ka tagasivaadet Jack Wickham Ja Kristen Doubt Jaxi käitumise kaalumine enne lahkuminekut. Jack meenutas, et ta oli esireas Jaxi ja Brittany vahelises võitluses, millest sai “hirmutav punkt”. Vahepeal märkis Kristen, et Jax solvab Britneyt nagu “paks ja laisk”.

Järgmises episoodis saavad Jax ja Brittany taas kokku ühises majas, kus ta praegu elab. Brittany jõuab otse asja juurde, kui küsib, milliseid muudatusi Jax nende abielu tuleviku jaoks teeb.

Jaxi sõnul astus ta suure sammu, broneerides aja terapeudi juurde. “Nii et sa leppisid lõpuks kokku kohtumise. Millal? Eile? Enne kaamerate tulekut [back] Üles,” tulistas Brittany vastu, mille peale Jax vastas: “Sain eile hakkama, sest oli aeg seda teha.”

Suvemaja Karl Radke ja Lindsey Hubbard kinnitavad pärast 390-aastast kohtamist oma lahkuminekut

Seotud: Parim Bravo lahkuminek kunagi

Bravo staarid on iga frantsiisi puhul kannatanud kõige räpanemalt lahku lüüa. Kui on midagi, mida fännid on võrgus armastuse osas õppinud, on oodata ootamatusi… ja hoida silm peal tõotuse uuendamisel. Vaid kuu aega pärast seda, kui Erika Jayne avalikustas 2020. aasta novembris, et ta […]

Brittany aga ei uskunud, et Jax üritas tegelikke muutusi teha.

“Jax on rääkinud, et ta on juba aastaid teraapias käinud. Tal on päev enne seda, kui me kaamerasse lõikame, ootamatult arsti juurde. See kõik on ees,” ütleb ta kaamerale. “See on see, mida ta tahab Kõik näevad ja usuvad. Oletame, et ta ei muuda neid asju.

Jaxi kohta ütles ta produtsentidele, et leppis kokku kohtumise, kuid “ei läinud”. Temalt küsiti, kas ta muutis oma otsust, kuna tal oli “hirm minna”, mille peale ta vastas: “See ja see on tõesti kaugel.”

„Ma tahan sind tagasi, aga sa otsustasid mu maha jätta, mis oli minu jaoks alguses raske. Kuid mida aeg edasi, on see olnud suurepärane,“ rääkis Jax oma Bretagne’ist eraldatud ajast, mida ta ise nimetas „hämmastavaks“.

Brittany oli nähtavalt pettunud Jaxi vähese pingutuse pärast. „Miks sa midagi ei teinud? Miks sa ei muutunud? Sa karjusid minu peale ja ütlesid mulle kohutavaid asju, nagu mul poleks siin sõpru ja ma ei meeldi siin kellelegi,” rääkis ta. “Niipea, kui need kaamerad alla lähevad, saadate mulle miljon sõnumit. Sa hakkad minult raevuma. Ole realistlik.”

Samal ajal ei tunnista Jax, et ütles Brittanyle midagi ebaviisakat. Samuti väitis ta, et ta ei teinud intervjuud, kus ta ütles, et nad elavad endiselt koos. Brittany omalt poolt tõmbas üles video, kuidas Jax rääkis ajakirjanikega, kus ta ütles, et nad on samas majas.

“See pani inimesi sõna otseses mõttes arvama, et ma valetan,” jagas Brittany. “Kes valetab lihtsalt tähelepanu pärast? Ta teeb seda. Ma olen enda omaks tulnud. Ma teenin palju raha ja tunnen, et olen ärganud. Tunnen end nüüd palju tugevamana ja tean, et minuga saab kõik korda. tean oma väärtust ja ma tean, et ma ei vääri sellist suhet, mida ma arvasin, et temaga nii kauaks jääda?

Finaal lõppes sellega, et Jax ja Brittany mõtisklesid selle üle, kuhu nad praegu lähevad. Jaxi kommentaarid tundusid kui hüvastijätusõnum, kus ta ütles: “See on olnud hämmastav üheksa aastat. On tõesti. Ma ei kahetse. Ma armastan Brittanyt. Ma armastan oma naist. Ainus, mis seda teeb või rikub, on aeg.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ka Brittany ei näe erilist lootust.

“Ma tean, et olen talunud palju jama, mille Jax mind läbi viis. Aga ma poleks Cruzi saanud, kui oleksin temast ammu lahti saanud,” selgitas ta oma 3-aastast poega, keda ta Jaxiga jagab. “Nüüd, kui mul on kruiis ja ma olen olukorra peale ärganud, tunnen, et ma ei saa tema ja oma vaimse tervise pärast enam siia jääda.”

The Valley on 2. hooaja jaoks uuendatud ja kõik osad on praegu Peacockis

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *