Tillamook iScreen ei ole lihtsalt Kimmeli biit, see on tõeline ja veebis saadaval

Hiljutises Jimmy Kimmel Live’i saates esines Kimmeli kaasmängija Guillermo Rodriguez Üritab oma lemmikuid Tillamooki tumeda šokolaadi küpsiseid ja koorejäätist oma “toakaaslase” Kimmeli eest varjata. Ta tegi seda kasutades Tillamook Icescreeni, “kõrgtehnoloogilist” ekraani, mida ta hoidis maiustuste peitmiseks sügavkülmas. Kuid peen tööriist ei olnud lihtsalt nali – kerge kumerusega “nähtamatuse kilp” on tõeline toode, mida saab osta just riikliku šokolaadijäätise päeva jaoks.

Kuulus jäätisebränd Tillamook debüteeris hiljuti oma uue Tillamook Chocolate Collection jäätisega, millel on neli uhiuue maitset – kõik on valmistatud ekstra koorega ja 45% rohkem kakaod kui selle klassikaline šokolaadimaitse –, mis tõi kaasa pere jäätisevarguste laastava hüppe, mis lõhub perekondi. peale tegemas Sõprus on erinev.

Kimmeli pilt kujutas probleemi, kui hilisõhtune õhtujuht tuleb pärast pikka tööpäeva koju ja ootab oma jäätise söömist. Guillermo, lusikas käes, peitis end kiiresti avatud sügavkülmiku ukse taha. Kuna Guillermo polnud kuhugi minna, peitis jäätisekarbi Tillamooki jääekraani taha, veendudes, et suudab seda endale jätta.

Tillamook Icescreen Tmx

“Ma arvan, et oleme kõik väljas,” viskab Guillermo Phibbs.

“Ma just ostsin selle! Kes sõi?” küsib Jimmy, korrates üle riigi köökides kuuldavat valulikku hüüatust.

Guillermo, otsides vabandust, vastab: “Ma ei tea. Võib-olla… lind?”

Tillamook iScreen kasutab üle poole kümne aasta välja töötatud tipptehnoloogiat, et muuta jäätisepakid palja silmaga nähtamatuks. Kui teie lemmik Tillamooki jäätisega karp asetatakse jääekraani taha, varjavad selle läätsekujulised läätsed, mis kasutavad valguse painutamiseks pisikesi sooni, jäätise “tüütute sügavkülmakarjatajate” eest.

“Me teame, et Tillamooki fännid on kõikjal hullud uute šokolaadide varumise pärast ja peavad kõvasti pingutama, et hoida oma sügavkülmikuid tooteid täis – nii nagu peab.” Kate Boltin, Tillamooki turunduse asepresident, selgitas avalduses. “Mõned inimesed on lahked, et jagavad lusikat siin või seal, teised mitte ja see on ka okei. Tegelikult lõimegi seetõttu Tillamook Icescreen, et hoida teie Tillamooki jäätisest eemale soovimatud kulbid, nii et see on kõik teie päralt.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

iScreen kaitseb Tillamooki tumeda šokolaadi küpsiste ja koore pakendeid, aga ka kolme teist Tillamooki šokolaadikollektsiooni maitset: Saksa šokolaadikook, tumeda šokolaadi jäätis pruuni suhkruga kookospähkli keerisega, hakitud pekanipähklid ja segatud tumeda šokolaadi jäätis. šokolaadiga. kook; Brownie Batter, super kreemjas jäätis, mis on täis brownie hammustusi; ja tumeda šokolaadi jäätis šokolaadi sarapuupähkli, hakitud sarapuupähklite ja sarapuupähklivõi paelaga.

Alates 7. juunist saavad fännid saidilt Tillamook.com osta endale Tillamook iScreeni hinnaga 19,99 dollarit. Väljalase ilmub just riikliku šokolaadijäätise päeva ajal.

TMX andis sellele loole oma panuse.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *