Tish Cyrus toetab tütart Noad keset Dominique Purcelli draama

Tish ja Noah Cyrus. Kevin Mazur / Getty Images

Tish Cyrus Uhke ema.

57-aastane Tish jagas esmaspäeval, 3. juunil Instagrami kaudu postitust, milles õnnitles oma tütart Noa Cyrus oma uue modellilepingu alusel.

“Tüdruk 🔥🔥🔥🔥Palju õnne @noahcyrus @imgmodels ❤️,” kirjutas Tish postituse pealkirjaks, jagades WWD pealkirja 24-aastase Noa kohta, kes sõlmis lepingu IMG Modelsiga.

Tishi pidulik postitus tuleb keset seda, mida allikad kirjeldasid pingena ema ja tütre vahel Tishi suhete pärast Prison Break’i näitlejaga. Dominic Purcell. 54-aastane Tish ja Purcell abiellusid 2023. aasta augustis.

Us Weekly teatas veebruaris, et Noah oli Purcelliga kohtunud kaheksa kuni üheksa kuud, enne kui Tish teda “järgima” hakkas.

Cyruse perekond on olnud aastaid vaidlustes

Seotud: Cyruse perekond on olnud aastaid vaidlustes

Alates Miley Cyruse mässumeelsest minevikust kuni Billy Ray Cyruse ja Tish Crysi mitmekordse lagunemiseni on Cyruse perekonnal aastate jooksul olnud omajagu vaidlusi. Billy Ray ja Tish, kes olid abielus aastatel 1993–2022, tervitasid koos lapsi Miley, Bryson Cyruse ja Noah Cyruse. Billy Ray ja Tish on kinni seotud […]

Noa tegi aga maikuus oma emale sünnipäeva austusavalduse, et tähistada Tishi 57. sünnipäeva. Noa postitas 13. mail sotsiaalmeedia vahendusel tagasilöögifoto endast lapsena koos emaga, keda nähti hoidmas mitme süüdatud küünlaga torti. Ta kirjutas postituse pealkirjaks “Palju õnne sünnipäevaks ema.”

Mais ütles üks allikas meile ainult, et Noah jätab peredraama selja taha.

Tish Cyrus kirjeldab, kuidas Dominic Purcell läks oma

Tish Cyrus ja Dominic Purcell. Tish Cyruse / Instagrami loal

“Ta tahab lihtsalt oma elule keskenduda ja edasi liikuda,” ütles allikas. “Sel hetkel oli see üle aasta tagasi ja Noah on kindlasti edasi liikunud ja ta on sellest üle saanud. Lõppkokkuvõttes jääb Tish alati tema emaks ja ta ei taha tema vastu viha tunda.

Noa ja tema vend Bryson Cyrus Nähtud, et vältida Tishi abielu Purcelliga, mida hoiab nende õde Miley Cyrus‘ kodus Los Angeleses eelmise aasta augustis ja andis sotsiaalmeedia kaudu teada, et nad on hoopis Walmartis. Noa õde Brandi Cyrus ja vend Jälgige Cyrust Osales pulmatseremoonial.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kui kogu Tishi ja Dominique’i olukord lahti läks, oli Noah väga ärritunud,” rääkis allikas mais. “Kuigi Noa suhe Dominicuga ei olnud väga tõsine, tundus see tema silmis siiski reetmisena.”

Vaatamata soovile taastada oma suhe Tishiga, pole Noah huvitatud Purcelliga suhtest, lisas allikas.

“See tundub lihtsalt veider,” ütles siseringis ja lisas, et Noah ja Purcell ei suhtle praegu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *