Tori Bann tähistab poeg Beau lasteaia lõpetamist: “Nii uhke”

Tori spelta ja beau Tori Banani/Instagrami loal

Kirjutage see välja Tema poeg tähistab Beau suurt verstaposti – lasteaia lõpetamist.

“Beau Beau 🐻 on ametlikult esimesse klassi astuja!” 51-aastane Banan kirjutas laupäeval, 8. juunil Instagrami vahendusel. «Eile oli tal koolis lasteaia aastalõpupidu. Nii uhke selle poisi üle! Mu armsake. #lasteaeda ❤️.”

Erilise päeva fotol põlvitab loits 7-aastase poisi kõrval ja näitab oma “lasteaiatunnistust”. Banan vaatas kaamerast eemale, hoides rahumärki üleval, samal ajal kui Beau vaatas kõrvale ja naeratas. Teises hoos poseeris Beau üksi.

Banan postitas üleslaadimise uuesti oma Instagrami loo kaudu, lisades GWAR-i “School’s Out”.

Beau jagab seda võlu, aga ka lapsed Liam (17), Stella (16), Hattie (12) ja Finn (11) oma võõrdunud abikaasaga. Dean McDermott.

The Beverly Hills, 90210 alum esitas 57-aastasest McDermottist lahutusavalduse märtsis, kuid jagas kohtuavalduses, et nad on alates 2023. aasta juunist lahus olnud. (McDermott postitas sel ajal Instagrami lahkuminekuteate ja kustutas selle.)

Tori Banan tähistab poeg Beau lasteaia lõpetamist

Beau Tori Banani/Instagrami loal

McDermott esitas omalt poolt oma paberid ja andis erineva jagamiskuupäeva kui Spelled. Kui Spelling ütles, et paar läks lahku 17. juunil 2023, siis McDermott nimetas Us Weekly hankitud dokumentide kohaselt ametlikuks kuupäevaks 7. juuli 2023.

McDermott taotles paari laste ühist füüsilist ja juriidilist hooldusõigust, Banan aga ainuhooldusõigust.

Dean McDermott nimetab 50. sünnipäeva austusavaldusel oma naist Tori Spellingi vanusetuks

Seotud: Tõusud ja mõõnad Tori Banan ja Dean McDermott

Tori Spelling ja Dean McDermott on olnud pealkirju oma skandaalsest algusest peale. Kui paar 2005. aastal kohtus, oli McDermott abielus Mary Jo Eustace’iga, kellega tal on ühine poeg Jack, ja Spelling oli abielus Charlie Shanianiga. “See oli armastus esimesest silmapilgust. Ma kukkusin nii kõvasti… siis märkasin, et tema on see […]

Õigusprobleemide keskel levisid uudised, et Banan ja McDermott võlgnesid City National Bankile eelmise pangalaenu eest rohkem kui 200 000 dollarit.

Mais meieni jõudnud dokumendid soovib Citi National Bank oma loitsude ja McDermotti võla sisse nõuda, väljastades nende vastu teise täitekorralduse. (Dokumentide kohaselt võlgneb Spell tagaseljaotsuse summas 219 796,66 dollarit, samas kui 57-aastane McDermott võlgneb kogu otsusest 202 066,10 dollarit.)

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Kui kohtuotsus tehakse või täielikult lahendatakse, nõuab kohus kohtuotsuse rahuldamist ja antud juhul ei esitatud ühtegi otsust,” Joshua FriedmanCiti National Banki advokaat ütles meile toona.

Spelling rääkis oma hiljutistest eelarveprobleemidest oma taskuhäälingusaate “Wrong Spelling” aprillis, väites, et ta ei saa endale salvestusseadet lubada.

«Mul on mälestused kõigist oma lastest. Kõik alates minu 18-aastasest abielust kuni aasta tagasi, mil pidime kodust hallitusega välja jooksma ja kõik läks lattu,” rääkis Spelling toona. “Aga mis iganes. [I] Ühikute eest tasumiseks raha polnud.»

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *