Tory Lanezi naine esitab abielulahutuse pärast vähem kui 1-aastast abielu

Jerrod Harris

Räppar Tory Lanezi naine Raina Chassagne andis pärast vähem kui aastast abielu lahutuse sisse.

29-aastane Chassagne andis eelmisel nädalal lahutuse sisse ja nimetas saadud dokumentide kohaselt lahkumineku põhjusena leppimatuid erimeelsusi. TMZ Esmaspäev, 10. juuni. Chassagon on taotlenud paari 7-aastase poja Kai ainuõiguslikku ja füüsilist hooldusõigust.

Lanez ja Chassagne sõlmisid sõlme 25. juunil 2023 ehk vähem kui kaks kuud varem 10 aastat vangistust Megan on täku tulistamise eest vangis.

Vandekohus mõistis 31-aastase Lanezi 2020. aasta detsembris süüdi kolmes 2020. aasta juulikuu tulistamisega seotud süüdistuses: kallaletungis poolautomaatse käsirelvaga, sõidukis laetud ja registreerimata tulirelva omamises ning raskes hooletuses tulirelva mahalaskmisel. 29-aastane Meghan tulistati pärast Kylie Jenneri majas peolt lahkumist. ta Operatsioon tehtud Pärast intsidenti tulistada.

2024. aasta kuulsuste lahkuminek

Seotud: 2024. aasta kuulsuste lahkuminekud: staarid, kes selle välja kutsusid, lahkuvad sel aastal

Mõned kuulsuste paarid on pääsenud, kuid teistel pole nii vedanud. 2024. aasta algas sellega, et käputäis Hollywoodi paare loobus sellest. Fännid olid šokeeritud, kui poissmeeste paar Rachel Lindsay ja Brian Abaslow pärast nelja-aastast abielu lahku läksid. Us Weekly kinnitas 2. jaanuaril, et kiropraktik andis sisse lahutuse […]

Kohtuotsuse ajal rääkis Lanez kohtunik David Herefordi ees, paludes leebemat suhtumist ja selgitades, kuidas ta on Meganisse endiselt “väga kiindunud” ja et too on tema “sõber”.

Megan ei viibinud istungil, kuid tema nimel loeti kirjalik avaldus, milles selgitati, miks ta otsustas kohtusse mitte ilmuda.

“Ta ei tulistanud mind lihtsalt, vaid mõnitas mu trauma,” seisis tema sõnumis. “Ta püüdis positsioneerida end ohvrina ning üritas hävitada minu iseloomu ja vaimu. Ta maksis kõigile, kes kuulasid, ja maksis blogijatele, et nad levitaksid sotsiaalmeedias juhtumi kohta valeinfot.

Veebruari lõpus Lanez, sünninimega Dester Peterson, Esitatud kaebus Tema süüdimõistev otsus. Ajakirja Us Weekly hangitud kohtudokumentides väitis Lanezi juriidiline meeskond, et Meghanil oli 2022. aasta kohtuprotsessi ajal “sobimatult lubatud vastata narratiivses vormingus küsimustele”, “sealhulgas ütlused ebaoluliste ja lubamatute asjade kohta, nagu näiteks tema tunded juhtunu asjaolude kohta”. .”

Kaks aastat tagasi, Megan tagasitõmbumine Tema elu “halvim kogemus” Instagram Live’i kaudu.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

“Mind tulistati mõlemasse jalga ja pidin minema operatsioonile, et kuul välja saada, kuuli välja saada,” jagas muusik päevi pärast tulistamist. “Pidin läbima operatsiooni. See oli super hirmutav. … Selle üle ei saa nalja teha ja teie kõigi vahel pole vaja valelugusid välja mõelda. Ma ei puudutanud kedagi. Ma ei väärinud mahalaskmist. Ma ei st.”

Megan kirjutas hiljem essee tuli 2023. aasta augustis kirjeldas ta üksikasjalikult ahistamist, mida ta tulistamise järel kannatas inimeste poolt, kes tema juttu ei uskunud.

“Olen tõesti üle elanud mõeldamatu. Ma mitte ainult ei elanud üle selle, et keegi, keda ma usaldasin ja keda pidasin lähedaseks sõbraks, tulistas, vaid elasin üle ka avaliku alanduse, mille tõttu see inimene mu nime ja maine mudast läbi vedas, et seda kogu maailm näeks,” kirjutas ta. lisas: “Naerdes ja lõbutsedes [her] trauma” ja „väärteadmised” tulistamise kohta „paljude aastate jooksul”.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *