Travis Kelce inspireeris Dustin Lynchi fänne sõpruse käevõrudega flirtima

Dustin LynchSelle fännid võtavad lehe välja Travis KelceSelle DIY-sõpruse käevõrudega relvastatud mänguraamat tuleb oma kontsertidele.

“See on terve taylor [Swift]– Travis [effect]. Nüüd saan käevõrule igal õhtul 3 või 4 numbrit, ”rääkis 39-aastane Lynch CMT-le TikToki intervjuus, mis postitati reedel, 31. mail. “See on praegu keskmine. Laske edasi, naine, jätkake tulistamist!

34-aastane Kelce meisterdas kurikuulsalt DIY sõpruskäevõru, mille helmestel oli tema telefoninumber, enne kui läks vaatama Swifti 2023. aasta juulikuu kontserti Kansas Citysse. Kansas City Chiefsi pingerida üritas äsja singlit, 34-aastast Swifti lüüa, tulutult. (Swifti fännid on võtnud ülesandeks vahetada tema Erase turnee etendustel sõpruse käevõrusid tema laulu “You’re On Your Own, Kid” sõnade auks.)

“Olin pettunud, et ta ei rääkinud enne ega pärast oma saadet, sest ta pidi oma häält 44 laulu jaoks, mida ta laulis, säästma,” ütles Kelce oma “New Heightsi” taskuhäälingusaate saates hiljem sel nädalal. “Nii et ma olin natuke tüütu, ma ei saanud talle kinkida üht käevõru, mille ma talle tegin.”

Seotud: Kuulsuste kõige võimsamad tsitaadid vallaliseks olemise kohta

Üksi lendamine! Kuulsused on teadaolevalt oma armulugude pealkirjades, kuid vallalise elu võib olla sama täisväärtuslik kui olla osa duost. Jennifer Aniston on nautinud oma osa kõrgetasemelistest suhetest, sealhulgas abieludest Brad Pittiga aastatel 2000–2005 ja Justin Theroux’ga aastatel 2015–2017. Sõprade alum […]

Ta jätkas: “Ta ei kohtu kellegagi – või vähemalt ta ei taha minuga kohtuda, nii et ma võtan seda isiklikult. Aga see oli uskumatu etendus. Kansas City ilmus kohale. … Kõik olid riietatud roosadesse ja lilladesse, tema pärast läks hulluks.”

Kuigi Swift Kellsiga pärast kontserti ei kohtunud, võttis ta ühendust varsti pärast tema loo kuulmist taskuhäälingusaates.

“Kõik sai alguse sellest, et Travis pani mulle imearmsalt oma taskuhäälingusaate, mis minu arvates oli pagana metal,” ütles Swift oma 2023. aasta ajainimese profiilis. “Pärast seda hakkasime hängima. Nii et meil oli tegelikult märkimisväärne hulk aega, mida keegi ei teadnud, mille eest olen tänulik, sest õppisime üksteist tundma.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Dustin Lynch sai Taylori jaoks Travis Kelce'i käevõru numbri Mindy Small / Getty Images

Swift ja Kelce olid ametlik “paar”, kui ta osales oma esimesel Chiefsi mängul 2023. aasta septembris. Popstaar on pärast seda käinud Kelce eest veel 12 NFL-i mängus, sealhulgas veebruaris Super Bowl LVIII. Kelce andis teene, loobudes oma jalgpallikohustuste keskel mitmest oma rahvusvahelisest ERA-showst.

Vahepeal on Lynch olnud vallaline alates 2021. aastast ja on nüüd “valmis” partnerit leidma

“Ma õppisin ennast tundma [that] Ma ei ole suur multitegumtegija, nii et olen ülimalt keskendunud muusikale ja karjäärile ning hoolitsenud selle eest, et ma seda tuksi ei keeraks ja seejärel isiklikult ülimalt keskendunud oma koduse elu ülesehitamisele,” ütles kantrilaulja 2023. aasta septembris. episood “The Vial Files”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *