Travis Kelce naerab, kui temalt küsitakse abiellumise kohta Taylor Swiftiga

Travis Kelce; Sisend: Taylor Swift Kyle Rivas / Getty Images; Christine Olson / TT uudisteagentuur / AFP

Travis Kelce Ta reageeris peenelt, kui temalt küsiti tema järgmiste sammude kohta tüdruksõbraga Taylor Swift.

“Hei, Travis, tõsine jutt. Siin oleme ainult meie. Jason Sudeikis küsis sotsiaalmeedia kaadrite kohaselt laupäeval, 1. juunil Kansas Citys toimunud Big Slick Celebrity Weekend heategevusürituse sketši ajal. “Millal saab sinust aus naine? [her]?”

34-aastane Kells istus 48-aastase Sudeikise vastas laua taga ja teda nähti naeratamas.

“Taylor ei pea enam töötama. Ja jälle, ma tean, et teie kicker on minuga nõus,” naljatas Sudeikis Harrison ButkerSelle vastuoluline lõpukõne naistest, kes loobuvad karjäärist, et hakata koduperenaisteks. “Ta saab aru.”

Travis Kelce ja Taylor Swift

Seotud: Taylor Swifti ja Travis Kelce’i suhete ajaskaala

Igaüks võib rääkida Taylor Swiftist ja Travis Kelce’ist. Swift ja Kelce seoti esmakordselt 2023. aasta juulis, kui Kansas City Chiefsi titt üritas Swifti pärast Erase turneel osalemist välja kutsuda. “Ma olin veidi tüütu. Ma ei saanud talle käevõru […]

Sudeikis ja tema kolleegid jätkasid Kelce romantika üle 34-aastase Swiftiga naljatamist, enne kui Kansas City Chiefs nende küsitlusrea vaigistas.

“Poisid, te tõesti surute peale,” vastas Kelce sarkastiliselt.

Kelce on Swiftiga kohtamas käinud alates 2023. aasta suvest. Vaatamata sellele, et nende esimene aastapäev on peaaegu käes, ei plaani nad praegu pulmi.

Travis Kelce naerab, kui heategevusüritusel Taylor Swiftilt küsiti ausa naise saamise kohta

Jason Sudeikis, Robert Smigel, Patrick Mahomes, George Wendt ja Travis Kelce Kyle Rivas / Getty Images

“Travisel ei ole plaanis Taylorile niipea abieluettepanekut teha,” ütles allikas mais Us Weeklyle. “See pole isegi tema radaril. Abielu on midagi, mida ta võtab väga tõsiselt ja see ei ole midagi sellist, millesse ta kunagi ilma hoolika kaalumiseta hüppaks.

Nagu öeldud, hoolib Kelce Swiftist “väga sügavalt”, kuid pole siseringi sõnul veel valmis ühele põlvele laskuma.

Teine allikas ütles varem jaanuaris meile, et Kellsil ja Swiftil on “veel üksteise kohta palju õppida.”

Mida Kansas City Chiefsi staar ütles Taylor Swiftiga kohtamise kohta pärast Travis Kelce'i romantikat

Seotud: Mida ütlesid suursportlased Taylor Swiftiga kohtumise kohta

Taylor Swift on Chiefs Kingdomi uhke liige, keda toetab poiss-sõber Travis Kelce. “Selgub, et jalgpall on suurepärane,” rääkis Swift, kes alustas 2023. aasta suvel Kansas City Chiefsiga kohtamas, ajalehele TIME järgmise aasta detsembris. “Ma igatsen seda kogu oma elu.” Swift käis oma esimesel Chiefsi mängul septembris […]

“Travisel ja Tayloril pole plaani sel suvel kihluda,” selgitas allikas toona. “Nende vahel lähevad asjad hämmastavalt, kuid nad pole veel aastat koos olnud.”

Kelce ja Swift õhutasid kihlusspekulatsioone kogu kevade jooksul, kuna ta jättis aprillis The Turtured Poets saates mitu laulu nende romantikast ja mees ühines temaga teel. Popstaar alustas eelmisel kuul Pariisis oma Erase turnee Euroopa etappi, kus osales ka Kells.

“Taylori saade on uskumatu,” rääkis Kells meile oma Kells Jami festivalil hiljem samal kuul. “Kui te pole nende juures käinud, peate seda proovima.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kells on oma töökohustuste vahepeal käinud Swifti väliskontsertidel.

“Ta tahab teda võimalikult palju toetada, kui saab, nii et ta läheb [go] Ta lendas USAst tagasi Euroopasse, kui tal aega oli,” rääkis kolmas allikas mais. “Praeguseks, [Travis] Saab tema juures viibimise ajakava kokku leppida [Taylor]”

Kelce on praegu NFL-i vahehooajal, kuid alustas hiljuti meeskonna OTA treeningutega. Hooaja 2024-2025 avab Chiefs 5. septembril koduse avamänguga Baltimore Ravensi vastu.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *