Travis Kelce naljatab, et Jason Kelcel on “neandertallase” moetunnetus

Travis Kelce, Jason Kelce Daniel Venturelli / Getty Images; Lisa Lake / Getty Images Prime Video jaoks

Travis Kelce Ja Jason Kells Moe osas on see vastupidi.

34-aastane Travis rääkis reedel, 6. juunil YouTube’i vahendusel väljaandele Good Morning America antud intervjuus Jasoni (36) ja tema vastandlike stiilide kohta. Tundub,” ütles Travis, viidates Jasoni kuulsale mängueelsele riietusele

“Mulle meeldib moekaid asju selga ajada ja lõbutseda,” lisas Travis.

Travisel, kes mängib rahvast Kansas City Chiefsi eest, on lai riidekapp, mis sisaldab erinevaid sädelevaid jakke, vahvaid printe ja kangaid.

Üks tema silmapaistvatest rõivastest tuli 2024. aasta Super Bowli ajal veebruaris. Enne San Francisco 49ersi alistamist kandis Travis söest Mike Amiri jakki, millel olid pimestavad niidid. Travis täiendas välimust sobivate pükste, musta t-särgi ja hõbedase ketiga kaelakeega.

Jason omalt poolt valib staadionile saabudes tavaliselt plätud, T-särgi, teksad või higi. (Jason teatas hiljuti, et lõpetab NFL-i, lõpetades oma 13-aastase karjääri Philadelphia Eaglesis.)

Travis Kelce võrdleb Jason Kelce neandertallase stiili tema moeka stiiliga

Travis Kelce ja Jason Kelce Tim Nwachukwu / Getty Images

Travise stilist Daniel Salzedo Sportlane avas ajakirjale Us Weekly oma moetunnetuse kohta, jagades “tal on selge nägemus oma isiklikust esteetikast ja kindlasti ka oma stiilist”.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Ta jätkas: “Ma tean, mis talle meeldib, ja leian, et tema valikud on nii brändidelt, mille kohta me teame, et nad on tema hõngu – ja ka uutelt, mida pole veel avastatud.”

Salzedo jagas ka seda, et Travis ostis oma disainerrõivad selle asemel, et nõuda, et need talle tasuta kohale toimetaks.

“Ta pühendab aega veebis ostlemisele, nii et ta teab, mis seal on ja mis on uut,” räägib stilist meile. “Ta veedab palju aega uute esemete otsimisel ning erinevatel jaemüüjatel ja disainerite saitidel ostlemisel. Ta ostis tükid enne, kui me esemete kinnitamiseks kaubamärgiga ühendust võtsime.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *