Travis Kelce, Patrick Mahomes kallistavad heategevusürituse ajal oma “isakesi”.

Travis Kelce Kyle Rivas / Getty Images

Travis Kelce Ja Patrick Mahomes Ei häbene, et tal on “isa bods”.

34-aastane Kelce ja 28-aastane Mahomes müüsid oksjonil sõlmitud Kansas City Chiefsi kampsunid laupäeval, 1. juunil pärast seda, kui nad olid Big Slick Celebrity Weekendil püksid modelleerinud.

“Käes on isa kehahooaeg,” ironiseeris Mahomes sotsiaalmeedia kaadrite järgi särki riiete kohal hoides.

Samal ajal vajab Kelce särk libisemisel abi. Pikaaegne Chiefsi fänn Paul Rudd, Eric Stonestreet Ja Rob Riggle astus lavale, et teda aidata.

“Mul ei ole lapsi; “Tundub, et see on 35,” naljatas Kells oma keha üle. “Kogu öö, daamid ja härrad, eks?”

Seejärel vastas Mahomes, et kannab särki “minu lastele”. Chiefsi tagamängija jagab oma naisega tütart Sterlingit (3) ja poega Bronze (18 kuud). Brittany Mahomes Ja on sageli oma mainet kaitsnud.

Travis Kelce, Patrick Mahomes kallistavad oma isa keha heategevusürituse ajal:

Patrick Mahomes Kyle Rivas / Getty Images

“Ma olen kindlasti isast natuke kinnisideeks,” ütles Patrick Time’ile aprillikuu profiilis. “Ütleksin ka, et mul on tagamängija jaoks suurepärane keha. Teil peab seal olema polsterdus, et meie tabamust vastu võtta.”

Patrick, kolmekordne Super Bowli tšempion ja üks NFL-i parimaid QB-sid, mainis samuti, et kui ta tahab mängida jalgpalli sama kaua kui GOAT, peab ta oma treeningmängu hoogustama. Tom Brady.

“Tom kallutab inimeste ajusid selle üle, kui raske on seda teha, kuna ta oma keha eest hoolitseb,” ütles Patrick intervjuus. “Nii et ma kavatsen olla kindel, et kui tahan 45-aastaselt mängida, siis vabanen sellest isakehast.”

Kansas City Chiefsi suurim hetk pärast 2024. aasta Super Bowli võitu

Seotud: Chiefsi tõusud ja mõõnad taastuvad pärast Super Bowli võitu

Kansas City Chiefs on pärast 2024. aasta Super Bowli võitu olnud hõivatud – ja nad hakkavad juba tööle tagasi. Vaid kolm kuud pärast teise järjestikuse NFL-i meistritiitli saavutamist naasid mitmed meeskonnaliikmed, sealhulgas tagamängija Patrick Mahomes, enne NFL-i hooaega 2024/2025 Chiefsi meeskonda organiseeritud meeskonnategevusteks (OTA). “Töö […]

Piisab, kui öelda, Patrick teeb endiselt järjekindlalt trenni, et NFL-i hooajaks vormis püsida.

“Ma ütlesin bobby [Stroupe, my trainer] Lihtsalt selleks, et mulle väljakutseid esitada, tooge pidevalt erinevaid asju, ”rääkis ta varem 2021. aasta veebruaris väljaandele Men’s Health.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Stroup on Patrickut tundnud juba põhikoolist saadik, töötades lõpuks välja tervikliku treeningplaani, mis sisaldab harjutusi, et panna proovile profisportlase kogu keha liikuvus ja paindlikkus.

“Olgem ausad: ta ei ole kreeka jumal. Kui vaadata tema anatoomilist seadistust, siis tema keha on üles ehitatud nagu tagurpidi kentaur,” rääkis Stroup väljaandele Men’s Health, lisades, et kohandas nende treeningkavasid sellega arvestama. “Tal on tõesti suur ülakeha ja kolmnurkne väike alakeha.”

Patricku ja Kelce 2024-2025 NFL-i hooaeg algab septembris ja Chiefs alustas eelmisel kuul oma OTA-treeningut.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *