Travis Kelce väidab, et salateenistus ähvardas ta Valges Majas vallandada

USA president Joe Biden ja Travis Kelce. Andrew Harnick / Getty Images

Salateenistus “ei olnud sellega liiga rahul”. Travis Kelce Eriti pärast seda, mis juhtus eelmisel aastal – tema hiljutise visiidi ajal Valgesse Majja.

“Mäletate, ma rääkisin sellest, kuidas mul oli aegunud isikutunnistus ja ma kõndisin Valgesse Majja ilma selleta… jah, ei, ma jäin selle pärast vahele,” jagas 34-aastane Travis kolmapäeval, 5. juunil saates Brother While. vestlus podcastiga “New Heights”. Jason Kells. Reedel, 31. mail toimunud visiidi jaoks tõi Travis kaasa nõuetekohase isikut tõendava dokumendi.

“Veendusin, et eelmine kord juhtunu ja aegunud isikutunnistusega Valgesse Majja minnes piinlik oli seekord, et võtsin oma passi kaasa, nii et see näitab, et olen Missouri kodanik.” selgitas Kansas City Chiefsi mängija. “Ma olin ametlik ja seaduslik ning tegin õiget asja.”

Pärast Valgesse Majja sisenemist lähenes Travise “neli või viis” salateenistuse liiget, ütles ta. (Chiefs kutsuti selle aasta alguses Valgesse Majja, et tähistada oma Super Bowli võitu.)

Kansas City Chiefsi suurim hetk pärast 2024. aasta Super Bowli võitu

Seotud: Chiefsi tõusud ja mõõnad taastuvad pärast Super Bowli võitu

Kansas City Chiefs on pärast 2024. aasta Super Bowli võitu olnud hõivatud – ja nad hakkavad juba tööle tagasi. Vaid kolm kuud pärast teise järjestikuse NFL-i meistritiitli saavutamist naasid mitmed meeskonnaliikmed, sealhulgas tagamängija Patrick Mahomes, enne NFL-i hooaega 2024/2025 Chiefsi meeskonda organiseeritud meeskonnategevusteks (OTA). “Töö […]

“Kui sa sellele lavale jõuate, lubatakse meil teid värskendada,” ütlesid nad talle NFL-i staari sõnul. Eelmisel aastal astus Kells oma lõbuks poodiumile ja meeskonnakaaslased Patrick Mahomes Ta tiriti minema.

Miks salateenistus ähvardas Travis Kelce Valgesse Majja visata 2

Patrick Mahomes, USA president Joe Biden ja Travis Kelce. Saul Loeb / AFP Getty Images kaudu

Vaatamata draamale ütles 36-aastane Jason, et Travis sai sellest aru President Joe Biden Tegelikult kutsuti ta seekord lavale.

“Tore teid kõiki jälle näha, mu ameeriklased,” naljatas Travis reedel rahvale. “Ma ei valeta, president Biden, nad ütlesid mulle, et mul on siia tulles lõbus, nii et lähen tagasi oma kohale.”

Kolmapäevases saates “New Heights” tunnistas Travis, et tal polnud aimugi, et president Biden kavatseb teda lavale kutsuda.

«Tundsin, et olin seal kogu aeg, kui taserid olid minu poole suunatud. Miks ma seal olin? [like], ärge tehke kiireid liigutusi. Rahune maha,” jätkas Travis. Jason vastas: “Kuulge, kui president teid kutsub, siis te ei lõbutse.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Travis muretses, et kui ta teeb “kiire” liigutuse, ähvardab teda “f-king tased”.

Miks salateenistus ähvardas Travis Kelce Valgesse Majja visata 3

USA president Joe Biden ja Travis Kelce. Saul Loeb / AFP Getty Images kaudu

Üldiselt ütles Jason, et president Biden kutsus ta esinema “ebareaalseks”. Travis nõustus, et enne jagamist oli see “pähkel”, et ta lõpuks salateenistusega sõbrunes ja et nad kinkisid talle “au-salateenistuse” nööpnõela.

“Iga kord, kui mul on võimalus saada Ameerika Ühendriikide presidendi tunnustust ja mul on võimalus minna koos oma meeskonnakaaslaste ja meeste ja naiste rühmaga, kus olen olnud edukas, kus meid tunnustatakse, olen ma tehes seda iga kord, olenemata sellest, kes on juht, olenemata sellest, mis siin maailmas toimub,” ütles Travis. “Ma arvan, et see on suurepärane võimalus.”

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *