Tyler Cameron seab oma isa Jeffi järgmise “kuldse bakalaureuse” peaosas

Tyler Cameron Lootes isa näha Jeff CameronOtsige armastust kaamerast või väljaspool seda.

“Tal oleks hea olla kuldne bakalaureus, ei [on] Golden Bachelorette,” rääkis 31-aastane Tyler laupäeval, 8. juunil CMA Festi üritusel Fitness at the Fest eranditult väljaandele Us Weekly. “[Because] Talle meeldib petta mitut naist korraga. Nii et ta on Golden Bachelori jaoks parem.”

Jeff oli varem abielus Andrea Cameronkes suri 2020. aasta veebruaris 55-aastaselt. Jeffil ja Andreal on ühised pojad Tyler, Ryan ja Austin.

Tyler oli loomulikult esimene Cameroni perekonna liige, kes liitus Bachelor Nationiga, esinedes The Bachelorette’i 15. hooajal. Kui Tyler oli valmis juhtima pakkuma Hanna BrownTa jätab ta praeguse endise kasuks Z Watt.

Sellest ajast alates on ABC pakkunud Tylerile mitu korda bakalaureusemängu ja pole siiani olnud edukas; Tegelikult Tyler uut hooaega isegi ei vaata. “Ma pole seda aastaid näinud,” tunnistas ta laupäeval.

Keset Bachelor-frantsiisi edu saavutati 2023. aastal 72-aastase juhtpositsiooniga kuldne spinoff. Gerry Turner. Kihlatud Jerryga Theresa Niste 1. hooaja finaalis ja nad abiellusid jaanuaris. Paari abielu kestis vaid kolm kuud.

Tyler Cameroni/IG loal

Selline uudis levis eelmisel kuul Joan VasosÜks Gerry näitlejatest juhib The Golden Bachelorette’i avahooaega.

“Loodetavasti kestab see kauem kui The Golden Bachelor,” ütles Tyler. “Ma tean, et mul on palju jama öelda [Gerry and Theresa] Tegi “armastuse pleki”, kuid nad tegid ja ma arvan, et kui nad kavatsevad Golden Bachelorette’i teha, peaksid nad seda Floridas hoidma.

Ta jätkas: “Ma juhin saadet. Valida on palju [and] Me läheme külla, kus kõik vanainimesed hängivad, või loll või Jupiter ja mina saame aidata teed juhatada. Tean paljusid vanemaid inimesi nagu mu isa [would like to] Tutvuge nüüd ilusa naisega.”

Tyler Cameron naljatab filmis

Tyler Cameron Mickey Bernal / Getty Images

ABC ei ole veel teatanud 61-aastase Joani hooaja näitlejaid. Episoodide esilinastus peaks toimuma sügisel.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuigi Tyler ilmselt ei vaata, on ta hõivatud oma Florida kodulinna Jupiteri ringreisiga.

“Mu kallis päev, me tõuseme üles [and] Me töötame koos minu lemmikõpetajaga, Phil Fit. Me lööme veidi Celsiuse kraadi [drinks]. Ta viib meid edasi, annab meile jõudu,” ütles Tyler, juhatades meid läbi ühe päeva oma elust. “[Then,] Me läheme paati. Pärast seda veedame toreda päeva ja siis peatume tikibaaris elava muusika kuulamiseks [by] Ricky Young Ja siis me sööme õhtust ja läheme magama kell 9:30 [p.m.] saadet vaatamas.”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *