Tyler Cameron ütleb meile, kas ta osaleb endise Hannah Browni pulmas

Tyler Cameron ja endised poissmehed Hanna Brown Nad on pärast lahkuminekut heades suhetes, kuid ta ei hoia hinge kinni, et teda Browni eelseisvasse pulma kutsuda.

“Ei, ja ma mõtlen, et kogu lugupidamise juures tema ja tema mehe vastu mind ei kutsuta,” ütles Cameron, 31, väljaandele Us Weekly ainult laupäeval, 8. juunil toimuval CMA festivalil. “Loodan, et mind ei kutsuta. See peaks olema nende kohta.”

Ta jätkas: “See ei tohiks puudutada kedagi teist. See on eriline päev kahe erilise inimese jaoks ja neil on suurepärane pulm. Ma ei pea seal olema. Pean olema kohal, et neid rõõmustada kõrvalt nagu tagasipöördumine Jupiteri juurde.” [Florida]”

Cameron ja Brown (29) kohtusid The Bachelorette’i 15. hooajal, kus ta langes finaalis välja. Z Watt. Brown ja 27-aastane Watt läksid lahku vahetult pärast saate eetrisse jõudmist. Hiljem käivitas ta kuulujutud Cameroniga taasühinemisest pärast seda, kui nad olid koronaviiruse pandeemia tõttu Floridas koos karantiini pandud.

Pärast seda, kui Brown Cameroni “karantiinimeeskonnaga” hüvasti jättis, liikus ta edasi Adam Woolard. Nad kihlusid 2023. aasta augustis ja on hakanud tasapisi oma pulmi planeerima.

Tyler Cameron ja Hannah Brown Getty Images (2)

“Oleme kindlasti algusjärgus,” ütles Brown meile varem veebruaris. “[We] Pulmaplaneerija on olemas, aga see selleks, eriti kuna on olnud väga tegus hooaeg ja me keskendume tõesti oma suhtele ja valmistume pulmadeks, mitte pulmadeks, aga pulmade planeerimine hakkab siin kindlasti peagi käima.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Cameron on samuti edasi liikunud ja väidetavalt käib kohtamas Tate Madden, kes esines lühidalt oma tõsieluseriaalis Going Home. Laupäeval oli ta aga üksi, kui osales Festi treeningüritusel Celsius Fitness.

Iga Bachelor Nationi paar, kes on end sidunud

Seotud: Iga Bachelor Nationi paar, kes on end sidunud

Bachelor, Bachelorette, Bachelor in Paradise ja Bachelor Winter Games vahel on rohkem kui üks paar leidnud tõelise armastuse ja mõned neist on valitud. Saates The Bachelor ei abiellunud üks võitjapaar 17 hooaega. Sean Lowe ja Catherine Giudici abiellusid 2014. aastal telepulmas. Kuid, […]

“See saab olema uskumatu,” ütles Cameron meile. “Tead, ma kardan kuidagi. Saime Erini sinna sisse ja ta oli sõjaväelane. Ta on tugev. Ta ütleb: “Me teeme seda.” Ma ütlen: “Olgu, aga seda saab olema palju.” Leiad mind nendega koos jooksmas, segunemas, nendega töötamas, neid surumas, neid toetamas. See on sõna otseses mõttes nagu mu lemmiktegevus, mida teha, kui me tuuril oleme.”

Jeremy Parsonsi reportaažiga

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *