Ülim isa Andy Cohen avaldab oma vanemate saladuse

Andy Cohen Temast sai hilisõhtuse jutusaate esimene avalikult homoseksuaalne saatejuht, kui 2009. aastal debüteeris Watch What Happens Live.

Poja Beni (5) ja tütre Lucy (2) 56-aastane isa on aastate jooksul avalikult LGBTQ+ õiguste eest seisnud: ta oli Stonewalli algatuse Gives Back suursaadik, kogus raha 2016. aasta Pulse ööklubi tulistamise ohvrite heaks. , ja sai nimeks GLAAD 2019. aastal. Auhinnaga tunnustati Vito Russot. Ta kasutab oma platvorme, sealhulgas SiriusXM-i kanalit “Radio Andy”, et rääkida talle südamelähedastest põhjustest.

Cohen jagas eranditult ajalehe Us Weekly viimases numbris, et tema staatust geikoonina ei võta ta kergelt.

“Kui ema tuleb minu juurde ja ütleb: “Mul on homopoeg ja meile meeldib teie saadet koos vaadata,” või gei ütleb: “Ma olen sind terve oma elu vaadanud ja see tähendas sinu nägemist. ja sa olid õnnelik, “see tähendab palju,” ütleb ta.

Siin räägib Emmy võitnud produtsent, kes tegi hiljuti koostööd Fresca Mixediga, et kutsuda 21-aastaseid ja vanemaid fänne Fresca Mixed Clubiga liituma, lähemalt oma tänasest elust.

Don Arnold / WireImage

Kuidas kavatsete sel aastal Pride’i kuud tähistada?

Ma kavatsen tähistada jagatud linna ja minu oma [Hamptons] rannamaja Uhkus on kõikjal, kus ma olen.

Teie poeg Ben on 5-aastane. Kas sa oled temaga uhkusest üldse rääkinud?

Ma ei ole. Kuid ta mõistab, mis on LGBTQ+ kogukond, ja saab teise isa, enne kui midagi muud saab. Tal on sõpru, kellel on kaks isa ja üks ema ja üks isa või kaks ema, nii et ma pole kunagi pidanud selgitama, kuidas pered erinevad. Ta sai selle just sellepärast, et ta nägi seda, mis on päris lahe.

Olete üksikvanem, kuid teete selle lihtsaks. Mis on sinu saladus?

Instagram muudab kõik lihtsaks. Ma ei näita teile oma äärmise nõrkuse, üksinduse ja meeleheite hetki, sest seda pole lõbus vaadata. Kuid need hetked juhtuvad nagu kõigi vanematega.

Mis on teie jaoks lapsevanemaks olemise juures kõige raskem?

Olla hea politseinik ja halb politseinik ühes isikus ja olla kõik [to them]. Kuid ma arvan ka, et laste saamine hilises eas on minu jaoks ideaalne. Ma parem ei aktsepteeri kõike.

Ülim isa Andy Cohen avaldab oma vanemate saladuseAndy Coheni / Instagrami loal

Mis nõu teie kuulsad sõbrad teile annavad?

Kelly [Ripa] Ja Mark [Consuelos’] Lapsed on väga viisakad ja lahked. Nad kasvatasid neid õigesti, nii et ma ootan neilt nõu. (Paaril on pojad Michael, 27, Joaquin, 21, ja tütar Lola, 22.)

Mis on teie plaan oma lapsi maa peal hoida?

Püüan neile õpetada väärtusi ning mul on väga ranged piirid ja reeglid. Nad mõlemad töötavad – ma lihtsalt ei taha, et neil hakkab väga halb.

Andy Cohen pajatab tähelepaneliku isa Anderson Cooperi üle aastate parimatest BFF-hetkedest

Seotud: Andy Coheni ja Anderson Cooperi aasta parimad BFF-hetked

Andy Cohen ja Anderson Cooper jagavad kõike alates identsetest initsiaalidest kuni sarnaste ametiteni, mistõttu on lihtne mõista, miks need kaks on parimad sõbrad. Cohen ja Cooper kohtusid 90ndate alguses, kui nad olid peaaegu pimekohtingule seatud. Kuid paari dünaamika ei muutunud kunagi romantiliseks, kuna Cohen läks Cooperist lahku […]

Kas Ben saab aru, et sa oled kuulsus?

Ma ei usu. Ta teab, et üks mu sõber on kuulus. Ta nägi natuke [my] vanaaasta õhtu [live shows]Nii et ta peab seda teadma Anderson [Cooper] on telekas ja me nägime Kellyt telekas taksos. Ta arvab, et kõigil on etendus. Ta ei tea paremini!

Kas lasete tal häälestada saatele “Vaata, mis juhtub otseülekandes”?

Ei, aga ta tegi [on set] Palju ja ta teab, et mul on saade ja see meeldib inimestele, sest inimesed tulevad alati minu juurde ja ütlevad: “Ma armastan teie saadet.” Ta ütleb: “Nad armastavad mu isa”, mis on tõesti lahe.

Ülim isa Andy Cohen avaldab oma vanemate saladuseAndy Coheni / Instagrami loal

Ütlesite hiljuti, et teile meeldib, kui majas on Lucy naiselik energia. mida ta teeb

Ta tõesti puhub kõnetark; Ta ütleb palju, ta teab, mida ta tahab. Mulle meeldib see – ma ütlen: “Oh, poiss, siin me läheme.”

Kuidas on Beni ja Lucy suhted?

Nad saavad kokku ja Ben kaitseb teda väga. Nad on koos nii armsad.

Ben alustas järgmisel aastal lasteaeda. Kas tunnete end sellest kirglikult?

Olen põnevil. Käisime eile lasteaias ja mõned emmed nutsid, aga minuga oli kõik korras. Tunnen end sellest hästi.

Kus seisad praegu jagamise osas?

Viimati näitasin Beni nägu tõeliselt siis, kui sain oma tähe Hollywoodi kuulsuste alleele [in 2022]. Saate kuulda tema häält minu Instagramis, mis on minu arvates suurepärane. Ma tahan, et need mõlemad ilmuksid minu voos iga päev, kuid tahan hoida nad anonüümsena. Nad ei küsinud seda, nii et ma püüan seda austada.

New Yorgi tõelised koduperenaised

Seotud: Endised RHONY staarid: kus nad praegu on?

New Yorgi tõelised koduperenaised esilinastus 2008. aastal, kuid mitte iga koduperenaine ei läinud kaugele. RHONY 1. hooaja näitlejate hulka kuulusid Luann de Lesseps, Ramona Singer, Bethenny Frankel, Jill Zarin ja Alex McCord. Kelly Killoren Bensimon liitus näitlejatega 2. hooajal, Sonja Morganist sai sel ajal täiskohaga näitleja. […]

Kui saaksite üheks päevaks liituda mis tahes koduperenaise frantsiisiga, milline see oleks?

New York City, nii et ma ei pea linnast lahkuma. Ma sobiksin kohe sisse.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Olete alates 2006. aastast olnud koduperenaiste tegevprodutsent. Mis sa arvad, millal see lahkub?

Kui Bravo mulle ütleb.

Nii et pole plaanis pensionile jääda?

[That word] Minu sõnadega mitte.

Coheni kohta lisateabe saamiseks vaadake ülaltoodud eksklusiivset videot ja hankige nüüd ajalehelettidelt Us Weekly uusim number.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *