Unustage athleisure komplektid, ma ei lakka kunagi kandmast seda imelist treeningsärgi

Meil on iganädalased sidusettevõtted. Meile makstakse tasu, kui klõpsate lingil ja sooritate ostu. Lisateavet!

Pean end spordirõivaste kuningannaks – olen teie keskmine jõusaalirott, kellele meeldib kanda sobivaid komplekte. Kui ma lähen trenni tegema, tahan end seda tehes enesekindlalt tunda ja hea välja näha! Minu treeningu sobiv sahtel on peaaegu täis sobivaid retuuse, lühikesi pükse ja spordirinnahoidjaid. Kuid kuni viimase ajani ei olnud mu kollektsioonis ühtegi üksust.

Seotud: Ma elan ametlikult terve suve selles 8 dollari suuruses tekilaadses kombinesoonis

Seda ei saa eitada. Ma armastan väga suve ja soojade ilmade moodi. Kerged kudumid ja õhulised midiseelikud on minu outfitiideed. Rääkimata sellest, et võin uhkeldada ilusate pediküüridega avatud sandaalides, mis on võrdselt mugavad ja armsad. Ma räägin väga mugavast, olen neid kaootilistel reisipäevadel kandnud. Kuigi need […]

Kuigi ühes tükis olevad treeningkostüümid hakkasid eelmisel aastal jõudu koguma (ja aitasid tõesti puhkeda, ei arvanud ma kunagi, et näen ühes rõivas hea välja). Minu 5’3-tolline kurvikas figuur ei ole modellilaadne ja kuigi ma treenin regulaarselt, ei lase mu ebakindlus mul hüpata. Kuid minu mõtteviis muutus täielikult pärast seda, kui komistasin Vuori AllTheFeels Onesie otsa.

Mary Honkas/Us Weekly

Hankige Vuori AllTheFeels Onesie hinnaga 118 dollarit Vuoris!

See trennivann näeb välja nagu oleks just minu keha jaoks loodud. Olen olnud Vuori BlissBlend kanga suur fänn selle lansseerimisest saadik (mul on veel kaks komplekti, mida kannan iganädalaselt), kuna see tundub kerge, õhuline ja pehme. Venivuse ja pehmuse tasakaalustamine võib olla keeruline, kuid Bhuri on suutnud luua kanga, mis teeb mõlemat kaunilt ja mitte. (Tüdrukud, kellel on paksud reied, teavad võitlust ja võivad olla kindlad, et see jääb ausaks lugematul arvul jõusaalikomplektidel ja pesemispäevadel.)

Kangas on vaid üks osa sellest, miks sellest ühes tükist on saanud suvise põhitoode. Lõige ja siluett on uskumatult meelitavad kõikidele kehatüüpidele. Spagetirihmade ja kergelt kühveldatud kaelusega ülaosa rõhutab teie ülemist poolt ja pakub sisseehitatud rinnahoidjale palju tuge. Olen alati oma keskosa suhtes iseteadlik, kuid keskmine õmblus pikendab mu torsot ja muudab vöökoha väiksemaks. Lisaks silub ja tõstab kangas õrnalt, andes mulle unistuste virsiku!

Kuigi higi imav püksivann on mõeldud treenimiseks (see on kindlasti toeks intensiivsete treeningute, sealhulgas poksi puhul!), meeldib mulle tõelise sportlasena seda iga päev kanda. Teisel nädalal panin selle jalga heledate tossudega kuuma tüdrukute pargiskäigu jaoks, kuigi stiilseks ja igapäevaseks hommikusöögiks tegin selle karge valge nööbiga ja valgete tennistega.

Pärast selle üheosalise proovimist olen ma nii vihane, et ma ei alustanud seda trendi varem. Mulle meeldivad kõik esemed, mis lihtsustavad minu stiili ja suurendavad minu enesekindlust – ja ausalt öeldes kontrollib see kõik mu kastid (ja rohkemgi veel!). Tee endale teene ja lisa Vuori AllTheFeels Onesie kohe ostukorvi! See on üsna mõttetu otsus. . . Kuigi valimine pistaatsia või musta vahel võib olla keeruline. Nagu ma ütlen, miks mitte mõlemad?

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kas otsite midagi muud? Tutvu kõigi Vuori bestselleritega siin!

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *