Uus portree kuningas Charlesist vandaalitses koomiksiga “Wallace ja Gromit”.

Max Mumby/Indigo/Getty Images

Kuningas Charles IIISelle ametlik kuninglik portree saab tänu Londoni meeleavaldajatele uue ilme.

Animal Risingi nimelise organisatsiooni töötajad külastasid Phillip Mouldi galeriid, kattes maali kahe suure kleebisega. Teisipäeval, 11. juunil jagatud Instagrami videos oli Charlesi näo kohal Wallace’i plahvatuslik pilt Wallace’i ja Gromiti koomiksist. Teine inimene asetas maali kohale jutumulli, millel oli kirjas: „Ei juustu, Gromit. Vaadake kogu seda julmust RSPCA farmides!

“‼️BREAKING: No Cheese Gromit! King Charlesi portree on ümber kujundatud‼️” kirjutas video pealdis.

Organisatsioon nimetas 75-aastast Charlesi Briti heategevusorganisatsiooni Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) patrooniks, mis edendab loomade heaolu. Pealkiri julgustas monarhi “loobuma tagamisskeemist”, mille eesmärk on pakkuda eetilisi toidumärgiseid ja kaitsta põllumajandusloomi.

Prints Charles läbi aastate

Seotud: Kuningas Charles III läbi aastate: Kuninga elu fotodel

Enne kuninganna Elizabeth II surma oli kuningas Charles III seitse aastakümmet Briti troonipärija. Charles hoidis seda positsiooni kauem kui keegi teine ​​monarhia ajaloos. Oma liitumist oodates teenis ta oma riiki Walesi printsina. Pärast sõjaväeteenistust ja asutaja […]

Animal Rising jagas ka linki petitsioonile RSPCA vastu ja aruannet, milles väidetakse, et RSPCA sertifitseeritud farmides on kogu Ühendkuningriigis esinenud “loomade kannatusi ja laialdasi regulatiivseid rikkumisi”.

Esimene portree Charlesist pärast tema kroonimist, maalitud Briti kunstniku poolt Jonathan YeoSee avalikustati mais ja on Londoni galeriis eksponeeritud kuni selle kuu lõpuni.

Kui fännid said esimese pilgu portreele, millel on kujutatud Walesi kaardiväe mundris Charlesi ja üle õla hõljuvat liblikat, pälvis selle erkpunane värviskeem vastakaid reaktsioone. 53-aastane Yeo püüdis hiljem oma seisukohta selgitada.

“Punane sai inspiratsiooni Walesi kaardiväelastest, kuid ma tahtsin, et maal oleks veidi kaasaegsem ega segaks nägude ja isiksuste nägemist,” selgitas ta eelmisel kuul väljaandele Hello! “Värv oli esialgne katse, siis visandasin selle ja töötasin näo kallal ning nägu ja taust töötasid väga hästi… See oli kena segu traditsioonilisest ja kaasaegsest.”

Wallace Gromiti koomiksiga vandaalitsetud kuningas Charlesi uus portree

Wallace filmist “Wallace ja Gromit” Aardman

Internetis on olnud välipäev kunstniku inspiratsiooni teooriatega ja Yeole meeldib vestlust jälgida.

“Minu [17-year-old] Tüdruk tundis suurt huvi näidata mulle TikTokis maalimisega seotud hullumeelseid asju,” rääkis ta 19. mail The Sunday Timesile antud intervjuus. “Tal oli oma elu parim päev maaliga seotud vandenõudega, öeldes, et ma olen satanist ja illuminaat.”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kuninglik perekond 537, mis juhtus 1 aasta pärast kuningas Charles III kroonimist

Seotud: Tagasivaade kuninglike suurimatele hetkedele pärast kuningas Charlesi kroonimist

Chris Jackson/Getty Images Buckinghami palee jaoks On olnud sündmusterohke aasta sellest, kui kuningas Charles III ametlikult Ühendkuningriigi ja selle Rahvaste Ühenduse alade monarhiks õnnistati ja võiti. Charles asus Suurbritannia troonile 2022. aasta septembris pärast oma ema, kuninganna Elizabeth II surma 96-aastaselt. “Minu […]

Kuigi veebis oli palju kuumi võtteid, jäi Yoo kõige olulisem kriitik – Charles ise – lõpptootega rahule.

“Kui ma seda talle novembris näitasin, kui see oli kolmveerand valmis … loomulikult oli nägu tehtud, keha visandati ja värv oli lõpuks tema moodi,” rääkis Yeo Hello! ajakirja “A Right Royal Podcast” eelmisel kuul. “Ma arvan, et kui ta oleks olnud šokeeritud, oleksin võib-olla selle uuesti läbi mõelnud ja seda veidi leevendanud. Kuid ta ei tundnud seda nii.”

Yeo valmistas end ette Kuninganna Camillavastus “Millal [Camilla] Seda vaadates ja otsekohe naerdes mõtlesin: “Okei, jee!” See on oluline,” ütles ta mais Boston Globe’ile.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *