Vaadake filmi “Grey anatoomia” osatäitja “I’m Just Kane” Oscari etendust

Grey anatoomia näitlejad ABC

Grey anatoomia näitlejad on Grey Sloani mälestusmärgi pühitsetud saalid vahetanud Barbielandi vastu.

Selle nädala alguses toimuva 20. hooaja finaali tähistamiseks näitlejad Chris Carmack “I’m Just Kane” debüteeris Oscarite jagamise etenduse täpipealt.

43-aastane Carmack, kes mängib ortokirurg Atticus Lincolni, võeti vastu Ryan GoslingSelle tutvustus ja paar roosat koorijat kunstkarusnahast jope, vikerkaaremütsi ja ülisuurte päikeseprillidega. Ta alustas Costarsi ajal huulte sünkroniseerimist “I’m Just Why”. Camilla Ludington (Joe Wilson) ja Natalie Morales (Monica Beltran) käitus võtteplatsil oma režissööritoolis istudes numbrist häirimatult.

Pärast mütsi maha laskmist hakkas Carmack Grey komplekti ümber kõndima (ja laulma). Jack Borrelli (Levi Schmitt) kitarri mängimas ja Kevin McKidd (Wayne Hunt), James Pickens Jr (Richard Weber), Anthony Hill (Winston Ndugu), Harry Shum Jr (Blue Quan) ja Nico Terho (Lucas Adams) laulavad kaasa. Meeskond lõi sama koreograafia, mille tegid 43-aastane Gosling ja tema Barbie-kostaarid märtsis Oscarite jagamisel.

Milliseid telesaateid uuendatakse ja mis tühistatakse aastal 2024 2025 Hankige oma lemmiksarja staatus

Seotud: Milliseid telesaateid uuendatakse, millised tühistatakse aastatel 2024–2025?

Kuna võrgud teevad otsuseid oma programmide kohta, jälgime jätkuvalt, milliseid telesaateid on uuendatud ja millised telesaated on tühistatud. Slow Horses oli esimene saade, mis sai 2024. aastal uuenduse. Jaanuari alguses võttis Apple TV+ sarja viiendaks hooajaks, mis põhineb Mickil. […]

“Teie meelelahutuseks! @Grey’sAnatomyABC 20. hooaja finaal täna õhtul,” kirjutas Carmack neljapäeval, 30. mail TikToki vahendusel. “Tähistasin, et mul oli lõbus kõigi ägedate “Keni” võtetega võtteplatsil. Aitäh parimatele näitlejatele, kes minuga koos mängisid! Teie talent ja helde vaim teevad sellest suurepärase töökoha!”

@realcarmacktok

Teie meelelahutuseks… @Grey anatoomia 20. hooaja finaal täna õhtul ABC-s! Selle tähistamiseks on mul võtteplatsil lõbus kõigi ägedate “keppidega”. Aitäh parimatele näitlejatele, kes minuga koos tegutsesid! Teie talent ja helde vaim teevad sellest suurepärase töökoha! Aitäh parimale meeskonnale, kes meiega koos naersid ja meie show võimalikuks tegid! (Ja tegi selle video jaoks isegi spetsiaalse reisi rekvisiitide ja garderoobi jaoks 😂❤️). Aitäh meie kirjanikele, produtsentidele ja režissööridele, kes jätkavad väsimatult tööd, et meie saade õnnestuks ka pärast 20 aastat! Last but not least… AITÄH FÄNNID!!! Sa hoiad meid kõiki edasi! ❤️❤️❤️ @Camilla Luddington @user5583906232405 @Natalie Morales #iamkenough #greysanatomy #barbie

♬ Originaalsõnad – Barbie film

Ta jätkas: “Aitäh parimale meeskonnale, kes meiega koos naersid ja meie show võimalikuks tegid (ning tegid selle video jaoks ka erireisi rekvisiitide ja garderoobi jaoks)! Aitäh meie kirjanikele, produtsentidele ja režissööridele, kes jätkavad väsimatult tööd, et meie saade õnnestuks ka pärast 20 aastat! Last but not least…aitäh fännidele! Sa hoiad meid kõiki edasi!”

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Grey anatoomia kulisside taga Draama Ajaskaala

Seotud: “Grey anatoomia” lavatagune draama: ajaskaala

Grey anatoomia on vaatajaid köitnud alates 2005. aasta märtsi esilinastusest, kuid kohati oli sarja telgitagune dramaatilisem kui see, mis toimus Gray Sloani mälestushaigla väljamõeldud koridorides. “Ma annan endast parima ja me kõik anname endast parima. See on tegelikult olnud päris pikk teekond […]

Neljapäeva õhtul jõudis eetrisse filmi Grey anatoomia 20. hooaja finaal, milles lahendati palju süžeeliine. Ühes nurgas Meredith Gray (Pompeo tuli) Boss naaseb Catherine Averyle oma kohtuasja esitama (Debbie Allen) Amelia Shepherd ei peata oma Alzheimeri tõve uuringuid ((Caterina Scorsone). Meredith Tom Korasiakile (Greg German) ja avaldas selle asemel kokkuvõtte veebis.

Grey anatoomia osatäitja taasloob lõbusalt Ryan Goslingi filmi

Ryan Gosling Warner Bros.

Mujal kohtub intern Lucas Catherine’iga, enne kui too otsustab, kas ta vallandada tema tegude eest, mis viisid patsiendi surma. Enne kui Catherine oma otsuse teeb, esitavad Bailey ja teised elanikud ultimaatumi, mille kohaselt astuvad nad kõik tagasi, kui Lucas vabastatakse. Episood lõppes enne lõpliku otsuse tegemist.

Grey anatoomia 20. hooaja finaal on voogesitatud Hulus. Järjekordne hooaeg on juba uuendatud.

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *