Valerie Bertinelli ja tema poiss-sõber kasutavad hot dogi pirukaid flirtiva naljana

Greg DeGuire / Getty Images; Mike Goodenoughi / Instagrami loal

Valerie Bertinelli ja tema väljavalitu, Mike GoodenoughMõlemad on tõelised viinerid, kui rääkida nende flirtivast naljast.

Pärast seda, kui nad veetsid päeva New Jersey osariigis Cliftonis Root’s Hutis koos hot doge nautides, tunnistas Goodenough sotsiaalmeedias, et ei saanud jätta keskendumata oma esileedi asemel paari söögile.

“Mul on silmad ainult @wolfiesmom’i jaoks, kuid kaamera ei suutnud neid kahte tšillikoera vahtida,” kirjutas Goodenough teisipäeval, 4. juunil koos fotoga, millel kaks tšillikoera on nullis, samal ajal kui Bertinelli. 64, on taustal hägune. “Ma arvan, et see lihtsalt hindab kaunist kunsti… sest need tšillikoerad olid meistriteosed.”

Endine Food Networki staar ei võtnud siiski pisut isiklikuks ja kasutas selle asemel oma parimat hot dogi sõnamängu, et kommentaariumis nalja teha. “Olgem ausad, kullake. Sa olid täiesti rabatud 🤤 ja nautisid neid 2 kutsikat,” ironiseeris ta. “Ma arvan, et see võib olla halb, aga ma tean kõiki maailma hotdoge, sa oled mind marineeritud 😁.”

Valerie Bertinelli ja Mike Goodenoughi suhete ajaskaala

Seotud: Valerie Bertinelli ja Mike Goodenoughi suhete ajaskaala

Greg DeGuire / Getty Images; Mike Goodenoughi/Instagrami loal Pärast lahutust Tom Vitalest leidis Valerie Bertinelli taas armastuse kirjanik Mike Goodenoughiga. The One Day at a Time näitlejanna, kes jagab poega Wolfgangi oma varalahkunud eksabikaasa Eddie Van Haleniga, paljastas 2024. aasta märtsis, et kohtub esimest korda kellegi väga erilisega. […]

Goodenoughil pole probleemi oma huumorimeele kiiresti sobitada. Ta vastas: “Proua, palun astuge isa naljamasina juurest eemale. Teid pole nende tööriistadega testitud. Tõsiselt, isegi kui ma olen jõmpsikas, ei ole te mulle pipar. Ma tean, et olen tõeline võitja siin.”

Paari fännid ei saanud magusast vahetusest loobuda. “Te olete koos nii armsad!!!! Olete Hallmarki film, mis ootab valmimist,” kommenteeris üks, teine ​​aga lisas: “Te olete nii armsad!”

Bertinelli jagas esimest korda, et kohtus märtsis kellegi uuega, enne kui järgmisel kuul läks Goodenoughiga Instagrami ametnikuks. Näitlejanna kasutas erilise sündmuse mälestamiseks sõnu Taylor Swifti Travis Kelce’ist inspireeritud laulust The Tortured Poets Department (So High School), jagades fotot kahest musta raamiga prillidega.

“🎶 Ma joon, mida sa arvad, ja suitsetan su naljadest terve öö 🎶♥️ @therealhoarse,” kirjutas Bertinelli armsa snapsi kõrvale.

“Nad näevad õnnelikud välja, need kaks,” vastas Goodenough Instagrami kommentaari kaudu.

Bertinelli sõnul võtsid tema ja Goodenough uuesti ühendust Instagrami kaudu pärast seda, kui said paar aastat tagasi platvormil sõpradeks. Paar rääkis mitu kuud telefonis, enne kui asjad jaanuaris New Yorgi Central Parkis kohtudes romantiliseks muutusid.

“See on hull mugavuse tase,” ütles Bertinelli eelmisel kuul People’ile. “See tundub lihtsalt nii uskumatult õige… Ma olin kõigepealt õnnelik ja siis astus mu ellu mees.

Nende suhe saabub tema 2022. aasta lahutuse kannul Tom Vitale ja tema esimese abikaasa surm, Eddie Van Halen, kes suri 2020. aastal pärast võitlust kurguvähiga. Paaril on ühine poeg Wolfgang, 33.

Aitäh!

Olete edukalt tellinud.

Kõige šokeerivam kuulsus läks lahku

Seotud: Kõige šokeerivam kuulsus läks lahku

Hollywoodi on raputanud paljud kuulsuste lahkuminekud, sealhulgas Gwyneth Paltrow ja Chris Martin ning Channing Tatum ja Jenna Dewan. Tatumi ja Dewani armastuslugu sai alguse 2006. aasta “Step Up” võtteplatsil, kus nad mängisid ekraanil armastust. Paar sõlmis sõlme 2009. aastal ja 2013. aastal sündis tütar Everlyga. […]

Bertinelli tunnistas People’ile, et on “armunud”, naljatades, et “sureb koos minu kuue kassi ja koeraga ning veedab ülejäänud aastad väga õnnelikult üksi – mul läheb üksi hästi.”

Goodenough jagab oma endise naisega teismelist poega. Aprillis viskas ta nalja, et kui algul eelistas ta radari alla jääda, siis nüüd veereb ta rusikatega.

“Kui sulle meeldib olla “anonüümne väljavalitu”, kuid ajakirjandus saab teie seltskondlikkusest teada.” Ta kirjutas Instagrami videole pealkirjaks, mis vaatas end uudistes. “No nii palju siis anonüümsusest. Nii, tere… ma arvan. 👋

Source link

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *